13.10.2020 | Czytano: 1982

MP. Zuza Kowalczyk i Jan Mrugała brązowymi medalistami (+zdjęcia)

W Gliwicach zakończyły się czterodniowe zmagania o tytuł mistrza Polski juniorek i juniorów. 
Kolejny medal do swojej kolekcji dorzuciła Zuzia Kowalczyk, która brąz wywalczyła w najbardziej prestiżowej konkurencji - w turnieju indywidualnym, w której licencje zawodnicze posiada 412 juniorek w kraju. Piąte miejsce wywalczyła w turnieju gier mieszanych w parze z Piotrkiem Michalskim z Białegostoku. W deblu z Olą Jarkowską z Łomży sklasyfikowana została na dziewiątej pozycji. Z kolei w turnieju drużynowym  razem z Kamilą Małysiak zakończyły zmagania na siódmym miejscu.
 
Kamila Małysiak w grze pojedynczej  sklasyfikowana na 49 miejscu, w turnieju deblowym w parze z Kasią Trochimiuk z Grodziska Mazowieckiego wywalczyła dziewiąte miejsce, w grze mieszanej  z Wojtkiem Bogaczem z Krakowa zakończyli turniej na 33 miejscu.
 
W Grodzisku Mazowieckim natomiast odbył się  czempionat kraju żaków.  Brązowy medal w grze podwójnej wywalczył Jan Mrugała w parze z Krzysiem Wnękiem ze Strzelina. W turnieju indywidualnym zakończyła zmagania na piątym miejscu.
 
Maja Lech z Zuzią Piekarczyk z Krakowa oraz Franciszek Klag z Adamem Kwapisiem z Rawy Mazowieckiej zakończyli turniej deblowy na piątej pozycji. Maja w grze pojedynczej sklasyfikowana została w przedziale miejsc 9-16, natomiast Klag ukończył rywalizację na 33 pozycji.
 
opr/sles
 

Reklama

Komentarze

reklama