21.01.2010 | Czytano: 1358

Zapowiadało się na sensację

W VII kolejce Zakopiańskij Ligi Oldbojów w meczu Old Boys z Karczmą po Zbóju zanosiło się na nie lada sensację. Po 15 minutach gry outsider Karczma po Zbóju prowadził z Old Boys aż 6-0. Obrońcy tytułu w końcu wzięli się do roboty i do przerwy odrobili część start. Po zmianie stron istniała już tylko jedna drużyna Old Boys. Na 10 zdobytych przez Old Boys bramek piłkarze Karczmy odpowiedzieli tylko jednym golem.

Pozostałe spotkania aczkolwiek zakończone wygranymi faworytów też były wyrównane i zacięte. W zaległym meczu Nauczyciele pokonali Karczmę 13-6 chociaż i w tym spotkaniu Karczma po pierwszych 25 minutach prowadziła 6-4. Za tydzień w ostatniej kolejce pierwszej rundy dojdzie do meczu na szczycie Warszawianka spotka się z Old Boys. Wynik tego meczu może mieć kluczowe znaczenie dla układu tabeli na zakończenie rozgrywek. Old Boysi po porażce z Grel Team nie mogą pozwolić sobie na przegraną, bo inaczej tytułu raczej nie obronią.

Bank Bukowina - Old Scolfool (Nauczyciele) 8-11 (3-5)
Bramki: Sołtys 5, Majtyka, Ślusarek, Marcisz – Wiśniowski, Bieniek 2, Majerczyk 2, Piekarczyk.

Bank: Gajdzis – Sołtys, Marcisz, Majtyka, Ślusarek.
Old Scolfool: S. Piekarczyk – Bieniek, Paluch, Wiśniowski, Majerczyk, Strama, Oleś, Kasperczyk, Strama.

IPA Zakopane - Grel Team Poronin 5-9 (3-4)
Bramki: Baran, Kostańczuk, Stós, Niedziałek, Drabik – Matkowski 3, Stępień 3, K.Grela 2, D. Grela.

IPA: Kozioł – Baran, Kostańczuk, Niedziałek, Drabik, Stós, Seweryn.
Grel: Jania – K. Grela, Stępień, W. Słodyczka, Lańda, M. Grela, D. Grela, Żurek, Matkowski, P. Marek, Topór.

TESKO – Warszawianka 4-7 (3-4)
Bramki: Stasik 2, Krakowski, Czernik - Borzęcki 2, Pękala, Szczepaniak, Sowa, Barnowski, Krajewski.

TESKO: Gąsienica - Pańszczyk, Nędza, S. Stasik, Krakowski, Czernik, Papież, J. Stasik.
Warszawianka: Tytko - Borzęcki, Skrzak, Pękala, Sowa, Krajewski, Kubin, Kołaciak, Szczepaniak, Barnowski.

Old Boys Zakopane - Karczma po Zbóju 14-7 (4-6)
Bramki: Jaszewski 4, Bochniarz 4, Puchała 2, Ejsmond 2, Malczewski 2 – Łapka 2, Habina 2, Pawlikowski, Guziak, Twardokęs.

Old Boys: Dziadkowiec - Jaszewski, Malczewski, Prokop, J. Cieżak, Bochniarz, Ejsmond, Hładowczak, J. Puchała.
Karczma: J. Wojtanek – Łukaszczyk, Łapka, Helon, Twardokęs, Zając, Pawlikowski, Guziak, Habina.

Zaległy mecz
Karczma po Zbóju – Scolfool 6-13 (4-6)
Bramki: Łapka 4, Zając, Twardokęs – Wiśniowski 6, Bieniek 2, Strama 2, Kasperczyk 2, Paluch.