13.09.2020 | Czytano: 3281

Klasa B: Na nich nie ma mocnych (+ dwie galerie)

Mowa tu o nowo stworzonej drużynie złączonej z zawodników Lubania i Zapory. W meczu na szczycie Gronik musiał uznać wyższość rywala, który zaaplikował w tym spotkaniu aż sześć goli.

GRUPA I
Delta Pieniążkowice – Janosik Sieniawa 0:3
Grel Trute – Skałka Rogoźnik/ Stare Bystre 2:2

Unia Naprawa – KS Luboń Skomielna Biała 4:1
Szarotka Rokiciny Podhalańskie – Lepietnica Klikuszowa 4:1

GRUPA II
Gronik Gronków – Lubań Maniowy/ Zapora Kluszkowce II 2:6
Zor Frydman – Łęgi Nowa Biała 1:0

Gorc Ochotnica – KS Husarz łapsze Wyżne 2:1
Spływ Sromowce Wyżne – Spisz krempachy 1:2

kk/
zdjęcia z meczu Grel Trute - Skałka Rogoźnik Michał Adamowski
zdjęcia z meczu Szarotka Rokiciny Podhalańskie – Lepietnica Klikuszowa Gabriela Stachura

Komentarze







Tabela - Klasa B - Gr. 2

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Lubań Maniowy - Zapora Kluszkowce II 7 17
2. Gorc Ochotnica 6 14
3. Gronik Gronków 5 12
4. Spisz Krempachy 5 10
5. Podgórki Krauszów 6 9
6. Zor Frydman 6 7
7. Spływ Sromowce Wyżne 6 3
8. Łęgi Nowa Biała 6 3
9. KS Husarz Łapsze Wyżne 7 3
10. Watra Białka Tatrzańska II 1 3
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 26.09
    15:00
    Stal Kraśnik - Sokół Sieniawa III Liga
  • 16:00
    Orkan Raba Wyżna - Skalni Zaskale Klasa A
  • 16:00
    Poprad Muszyna - Glinik Gorlice IV Liga
  • 16:00
    Metal Tarnów - Glinik Gorlice IV Liga
  • 16:00
    Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola III Liga
  • 16:00
    Wisłoka Dębica - Avia Świdnik III Liga
  • 16:00
    Chełmianka Chełm - Podlasie Biała Podlaska III Liga
  • 16:00
    Podhale Nowy Targ - Jutrzenka Giebułtów III Liga
  • 16:00
    Laskovia Laskova - Huragan Waksmund Liga okręgowa
  • 16:00
    Krokus Przyszowa - Jarmuta Szczawnica Liga okręgowa
  • 16:00
    Lubań Tylmanowa - KS Lokomotiv Chabówka Klasa A
  • 16:00
    KS Zakopane - Zawrat Bukowina Tatrzańska Klasa A
  • 16:00
    Wierchy Lasek - ZKP Asy Zakopane Klasa A
  • 16:30
    Sokół Słopnice - Rylovia Rylowa IV Liga
    26.09
  • 11:00
    Zor Frydman - KS Husarz Łapsze Wyżne Klasa B - Gr. 2
  • 12:00
    Korona II Kielce - Wólczanka Wólka Pełkińska III Liga
  • 13:00
    Skałka Rogoźnik/Stare Bystre - Lepietnica Klikuszowa/Obidowa Klasa B - Gr. 1
  • 13:00
    Unia Naprawa - Janosik Sieniawa Klasa B - Gr. 1
  • 13:00
    Przełęcz Łopuszna - Biali Biały Dunajec Klasa A
  • 13:00
    GKS Łapsze Niżne - Dunajec Ostrowsko Klasa A
  • 14:00
    Orawa Jabłonka - Skawianin Skawa Klasa A
  • 14:00
    Spisz Krempachy - Podgórki Krauszów Klasa B - Gr. 2
  • 14:30
    Babia Góra Lipnica Wielka - Wierchy Pasierbiec Liga okręgowa
  • 15:00
    Wisła Sandomierz - Cracovia II III Liga
  • 15:00
    KS Wiązownica - Orlęta Radzyń Podlaski III Liga
  • 15:00
    ŁKS Łagów - Wisła Puławy III Liga
  • 15:00
    Poprad Rytro - Barciczanka Barcice IV Liga
  • 16:00
    Granit Czarna Góra - Zalesianka Zalesie Liga okręgowa
  • 16:00
    Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Krokus Pyzówka Klasa B - Gr. 1
  • 16:00
    Czarni Czarny Dunajec - Turbacz Mszana Dolna Liga okręgowa
  • 16:00
    AKS Ujanowice - LKS Szaflary Liga okręgowa
  • 16:00
    Jordan Jordanów - Wiatr Ludźmierz Liga okręgowa
  • 16:00
    Spływ Sromowce Wyżne - Łęgi Nowa Biała Klasa B - Gr. 2
  • 16:00
    Skalnik Kamionka Wielka - Watra Białka Tatrzańska IV Liga
  • 16:00
    Lubań Maniowy - Wierchy Rabka Zdrój IV Liga
  • 16:00
    Orkan Szczyrzyc - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza IV Liga
  • 16:00
    Limanovia Limanowa - Okocimski KS Brzesko IV Liga
  • 16:00
    Gorc Ochotnica - Gronik Gronków Klasa B - Gr. 2
  • 16:00
    Gorce Rdzawka - Bór Dębno Klasa A
    27.09
zobacz więcej
reklama