06.09.2020 | Czytano: 3838

Klasa B: Podgórki z przełamaniem (+dwie galerie)

Zawodnicy z Krauszowa i Frydmana chcieli zrehabilitować się za ostatnie ligowe porażki. W znacznie lepszych nastrojach murawę opuszczali gospodarze.

GRUPA I
Janosik Sieniawa – Szarotka Chochołów 5:1
Skałka Rogoźnik / Stare Bystre – Szarotka Rokiciny Podhalańskie 0:2
Lepietnica Klikuszowa – Unia Naprawa 0:7
Krokus Pyzówka – Delta Pieniążkowice 2:2
Grel Trute - KS Luboń Skomielna Biała 5:3


GRUPA II
Podgórki Krauszów – Zor Frydman 3:1 
Lubań Maniowy/ Zapora Kluszkowce II – KS Husarz Łapsze Wyżne 10:0
Łęgi Nowa Biała – Gronik Gronków 2:5
Spływ Sromowce Wyżne – Gorc Ochotnica 0:8

kk/ zdj. Michał Adamowski, Gabriela Stachura

Komentarze







Tabela - IV Liga

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Lubań Maniowy 12 32
2. Wierchy Rabka Zdrój 11 27
3. Unia Tarnów 12 24
4. Limanovia Limanowa 10 24
5. Sokół Słopnice 11 23
6. Poprad Muszyna 11 22
7. Glinik Gorlice 10 18
8. Wolania Wola Rzędzińska 9 16
9. Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 9 16
10. Tarnovia Tarnów 10 16
11. Orkan Szczyrzyc 11 14
12. Skalnik Kamionka Wielka 12 14
13. GKS Drwinia 10 11
14. Bocheński KS 11 10
15. Metal Tarnów 9 10
16. Watra Białka Tatrzańska 10 9
17. Barciczanka Barcice 11 6
18. Okocimski KS Brzesko 11 4
19. Rylovia Rylowa 10 4
20. Poprad Rytro 12 4
21. Sandecja II Nowy Sącz 0 0
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 21.10
    15:00
    Jutrzenka Giebułtów - Korona II Kielce III Liga
    21.10
  • 14:00
    Lubań Tylmanowa - Orkan Raba Wyżna Klasa A
  • 15:00
    Orawa Jabłonka - Biali Biały Dunajec Klasa A
  • 15:00
    KS Zakopane - Przełęcz Łopuszna Klasa A
  • 15:00
    Wierchy Lasek - Skalni Zaskale Klasa A
  • 15:00
    Gorce Rdzawka - Skawianin Skawa Klasa A
  • 15:00
    Dunajec Ostrowsko - Zawrat Bukowina Tatrzańska Klasa A
  • 15:00
    Krokus Przyszowa - Babia Góra Lipnica Wielka Liga okręgowa
  • 15:00
    Laskovia Laskova - LKS Szaflary Liga okręgowa
  • 15:00
    Wiatr Ludźmierz - Jarmuta Szczawnica Liga okręgowa
    24.10
  • 12:00
    GKS Łapsze Niżne - KS Lokomotiv Chabówka Klasa A
  • 14:00
    Bór Dębno - ZKP Asy Zakopane Klasa A
  • 14:00
    Czarni Czarny Dunajec - Wierchy Pasierbiec Liga okręgowa
  • 14:00
    Granit Czarna Góra - AKS Ujanowice Liga okręgowa
  • 14:00
    Jordan Jordanów - LKS Szaflary Liga okręgowa
  • 14:00
    Huragan Waksmund - Zalesianka Zalesie Liga okręgowa
    25.10
zobacz więcej
reklama