26.08.2020 | Czytano: 3010

IV liga: Lubań nie odpuszcza

Maniowianie dalej mogą pochwalić się mianem niepokonanej drużyny w tym sezonie. Ponadto podopieczni Grzegorza Hajnosa zgarnęli dziś kolejny komplet punktów. Spotkanie z tej kolejki pomiędzy Wierchami, a Watrą zostało przesunięte na 23 września.

- Od początku przejęliśmy inicjatywę, ale bramka w 5 minucie nieco ustawiła ten mecz. Przeciwnik bronił się nisko, my musieliśmy atakować cierpliwie. Efekty przyszły w drugiej połowie, kiedy zdecydowanie zdominowaliśmy rywala. Wracamy z trudnego terenu, za mojej kadencji do tej pory nie udało się nam wygrać na wyjeździe z Okocimskim. Chwała drużynie za pokorę i dużą jakość w rozgrywaniu piłki przez pełne 90 minut. - podkreśla trener Lubania Grzegorz Hajnos.

5 – GOL 1:0! Lubań atakował od pierwszych minut i szybko napotkał kontrę rywala. Szybka akcja, strzał w światło bramki i mamy gola.
23 – Marcinho w indywidualnym rajdzie. Na 25 metrze zawodnik Lubania decyduje się na strzał ale piłka mija słupek.
32 - Kasperczyk uderza tuż zza linii pola karnego obok celu.
38 – Ponownie w roli głownej Kasperczyk. Tym razem w sytuacji sam na sam z bocznego sektora trafia w nogi brankarza.
52 – GOL 1:1! Trójkowa akcja Noworolnik -Marcinho – Kasperczyk. Ten ostatni uderza i doprowadza do wyrównania.
63 – W doskonałej sytuacji znalazł się Pluta. Ostatecznie z 7 metra trafia w bramkarza.
67 – GOL 1:2! Sidorczuk dorzuca z narożnika boiska. Marcinho wygrywa pojedynek w powietrzu i z głowy pakuje piłkę do sieci.
80 – Strzał z linii szesnastki zawodnika Brzeska piąstkuje Świerad. Dobitka daleka od ideału mija światło bramki.

KS Okocimski Brzesko – Lubań Maniowy 1:2 (1:0)
Bramki dla Lubania: Kasperczyk (Marcinho) 51, Marcinho (Sidorczuk) 67 głową po rożnym
Lubań: Świerad – Augustyn, D. Firek, Szeliga (78 Jazgar), Jandura, Noworolnik (58 Zawiślan), Pluta (68 Dziedzic), Marcinio, M. Sikora (75 Hagowski), Kasperczyk (85 Budz)