08.08.2020 | Czytano: 3851

Klasa B: Łęgi z pierwszym trafieniem (+ zdjęcia)

AKTUALIZACJA Strzelanie w Podhalańskiej klasie B rozpoczęte. W jedynym zaplanowanym na sobotę spotkaniu, Łęgi pokonują na wyjeździe Podgórki. Niedziela w grupie I należy do gospodarzy, w grupie II pojedynki okazały się znacznie bardziej wyrównane.

GRUPA I
KS Luboń Skomielna Biała – Krokus Pyzówka 2:1 (1:1)
Skałka Rogoźnik – Szarotka Chochołów 4:0
Grel Trute – Delta Pieniążkowice 3:1
Lepietnica Klikuszowa – Janosik Sieniawa 4:1

GRUPA II
Podgórki Krauszów – Łęgi Nowa Biała 0:1 (0:0)
Watra Białka Tatrzańska II – Gronik Gronków 0:3 – walkower
Zor Frydman – Gorc Ochotnica 0:0
Spisz Krempachy – Lubań Maniowy – Zapora Kluszkowce II 2:2
Spływ Sromowce Wyżne – KS Husarz łapsze Wyżne 3:1

kk/
zdjęcia z meczu 
Zor Frydman – Gorc Ochotnica Krzysztof Garbacz

Krzysztof Garbacz

Komentarze







Tabela - IV Liga

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Wierchy Rabka Zdrój 8 22
2. Lubań Maniowy 8 22
3. Unia Tarnów 8 18
4. Sokół Słopnice 8 16
5. Limanovia Limanowa 6 15
6. Glinik Gorlice 7 14
7. Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 6 12
8. Tarnovia Tarnów 7 12
9. Skalnik Kamionka Wielka 8 11
10. Poprad Muszyna 7 10
11. GKS Drwinia 7 10
12. Wolania Wola Rzędzińska 6 9
13. Bocheński KS 8 7
14. Orkan Szczyrzyc 7 7
15. Watra Białka Tatrzańska 7 6
16. Okocimski KS Brzesko 7 4
17. Rylovia Rylowa 6 4
18. Barciczanka Barcice 7 3
19. Poprad Rytro 8 2
20. Metal Tarnów 6 1
21. Sandecja II Nowy Sącz 0 0
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 03.10
    14:00
    Zalesianka Zalesie - Krokus Przyszowa Liga okręgowa
  • 15:30
    Zawrat Bukowina Tatrzańska - Wierchy Lasek Klasa A
  • 15:30
    KS Lokomotiv Chabówka - KS Zakopane Klasa A
  • 15:30
    Skawianin Skawa - Lubań Tylmanowa Klasa A
  • 15:30
    Skalni Zaskale - Orawa Jabłonka Klasa A
  • 15:30
    ZKP Asy Zakopane - Gorce Rdzawka Klasa A
  • 15:30
    Wiatr Ludźmierz - Laskovia Laskova Liga okręgowa
  • 15:30
    LKS Szaflary - Czarni Czarny Dunajec Liga okręgowa
  • 15:30
    Turbacz Mszana Dolna - Granit Czarna Góra Liga okręgowa
  • 15:30
    Jarmuta Szczawnica - Jordan Jordanów Liga okręgowa
  • 15:30
    Podgórki Krauszów - Gorc Ochotnica Klasa B - Gr. 2
    03.10
  • 11:00
    Łęgi Nowa Biała - Spisz Krempachy Klasa B - Gr. 2
  • 12:30
    Janosik Sieniawa - Szarotka Rokiciny Podhalańskie Klasa B - Gr. 1
  • 14:00
    Szarotka Chochołów - Unia Naprawa Klasa B - Gr. 1
  • 14:00
    Gronik Gronków - Zor Frydman Klasa B - Gr. 2
  • 14:00
    Lubań Maniowy - Zapora Kluszkowce II - Spływ Sromowce Wyżne Klasa B - Gr. 2
  • 14:30
    Babia Góra Lipnica Wielka - AKS Ujanowice Liga okręgowa
  • 15:30
    Wierchy Pasierbiec - Huragan Waksmund Liga okręgowa
  • 15:30
    Krokus Pyzówka - Grel Trute Klasa B - Gr. 1
  • 15:30
    KS Luboń Skomielna Biała - Skałka Rogoźnik/Stare Bystre Klasa B - Gr. 1
  • 15:30
    Przełęcz Łopuszna - Orkan Raba Wyżna Klasa A
  • 15:30
    Bór Dębno - GKS Łapsze Niżne Klasa A
  • 15:30
    Biali Biały Dunajec - Dunajec Ostrowsko Klasa A
    04.10
zobacz więcej
reklama