04.08.2020 | Czytano: 1704

III liga. Z Avią awansem

NKP Podhale w najbliższą sobotę rozegra ligowe spotkanie z Avią Świdnik.



 
Mecz ten przewidziany był 15 sierpnia po zmianie terminarza. W tym terminie czeka nowotarżan potyczka w Pucharze Polski z Pogonią Szczecin.
 
Avię górale będą gościć na swoim boisku. Początek potyczki o 17.30.
 
Stefan Leśniowski
 

Komentarze







Tabela - IV Liga

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Wierchy Rabka Zdrój 8 22
2. Lubań Maniowy 8 22
3. Unia Tarnów 8 18
4. Sokół Słopnice 8 16
5. Limanovia Limanowa 6 15
6. Glinik Gorlice 7 14
7. Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 6 12
8. Tarnovia Tarnów 7 12
9. Skalnik Kamionka Wielka 8 11
10. Poprad Muszyna 7 10
11. GKS Drwinia 7 10
12. Wolania Wola Rzędzińska 6 9
13. Bocheński KS 8 7
14. Orkan Szczyrzyc 7 7
15. Watra Białka Tatrzańska 7 6
16. Okocimski KS Brzesko 7 4
17. Rylovia Rylowa 6 4
18. Barciczanka Barcice 7 3
19. Poprad Rytro 8 2
20. Metal Tarnów 6 1
21. Sandecja II Nowy Sącz 0 0
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 26.09
    15:00
    Stal Kraśnik - Sokół Sieniawa III Liga
  • 16:00
    Orkan Raba Wyżna - Skalni Zaskale Klasa A
  • 16:00
    Poprad Muszyna - Glinik Gorlice IV Liga
  • 16:00
    Metal Tarnów - Glinik Gorlice IV Liga
  • 16:00
    Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola III Liga
  • 16:00
    Wisłoka Dębica - Avia Świdnik III Liga
  • 16:00
    Chełmianka Chełm - Podlasie Biała Podlaska III Liga
  • 16:00
    Podhale Nowy Targ - Jutrzenka Giebułtów III Liga
  • 16:00
    Laskovia Laskova - Huragan Waksmund Liga okręgowa
  • 16:00
    Krokus Przyszowa - Jarmuta Szczawnica Liga okręgowa
  • 16:00
    Lubań Tylmanowa - KS Lokomotiv Chabówka Klasa A
  • 16:00
    KS Zakopane - Zawrat Bukowina Tatrzańska Klasa A
  • 16:00
    Wierchy Lasek - ZKP Asy Zakopane Klasa A
  • 16:30
    Sokół Słopnice - Rylovia Rylowa IV Liga
    26.09
  • 11:00
    Zor Frydman - KS Husarz Łapsze Wyżne Klasa B - Gr. 2
  • 12:00
    Korona II Kielce - Wólczanka Wólka Pełkińska III Liga
  • 13:00
    Skałka Rogoźnik/Stare Bystre - Lepietnica Klikuszowa/Obidowa Klasa B - Gr. 1
  • 13:00
    Unia Naprawa - Janosik Sieniawa Klasa B - Gr. 1
  • 13:00
    Przełęcz Łopuszna - Biali Biały Dunajec Klasa A
  • 13:00
    GKS Łapsze Niżne - Dunajec Ostrowsko Klasa A
  • 14:00
    Orawa Jabłonka - Skawianin Skawa Klasa A
  • 14:00
    Spisz Krempachy - Podgórki Krauszów Klasa B - Gr. 2
  • 14:30
    Babia Góra Lipnica Wielka - Wierchy Pasierbiec Liga okręgowa
  • 15:00
    Wisła Sandomierz - Cracovia II III Liga
  • 15:00
    KS Wiązownica - Orlęta Radzyń Podlaski III Liga
  • 15:00
    ŁKS Łagów - Wisła Puławy III Liga
  • 15:00
    Poprad Rytro - Barciczanka Barcice IV Liga
  • 16:00
    Granit Czarna Góra - Zalesianka Zalesie Liga okręgowa
  • 16:00
    Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Krokus Pyzówka Klasa B - Gr. 1
  • 16:00
    Czarni Czarny Dunajec - Turbacz Mszana Dolna Liga okręgowa
  • 16:00
    AKS Ujanowice - LKS Szaflary Liga okręgowa
  • 16:00
    Jordan Jordanów - Wiatr Ludźmierz Liga okręgowa
  • 16:00
    Spływ Sromowce Wyżne - Łęgi Nowa Biała Klasa B - Gr. 2
  • 16:00
    Skalnik Kamionka Wielka - Watra Białka Tatrzańska IV Liga
  • 16:00
    Lubań Maniowy - Wierchy Rabka Zdrój IV Liga
  • 16:00
    Orkan Szczyrzyc - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza IV Liga
  • 16:00
    Limanovia Limanowa - Okocimski KS Brzesko IV Liga
  • 16:00
    Gorc Ochotnica - Gronik Gronków Klasa B - Gr. 2
  • 16:00
    Gorce Rdzawka - Bór Dębno Klasa A
    27.09
zobacz więcej
reklama