03.08.2020 | Czytano: 1735

III liga. Zmieniony terminarz

Po decyzji Komisji ds. Nagłych PZPN, która nie znalazła podstaw formalno-prawnych do uwzględnienia wniosku klubu Stal Stalowa Wola, klub ten zdegradowany został do trzeciej ligi.



 
W związku z tym zmienił się terminarz gier. Podhale, które w najbliższą sobotę miało grać z Avią Świdnik, w tym dniu będzie miało dzień wolny.
Kiedy i z kim zagra Podhale?
12.8 – Siarka Tarnobrzeg (wyjazd)
15.8 – Avia Świdnik (u siebie)
22.8 – Wisła Sandomierz (w)
26.8 – Podlasie Biała Podlaska (s)
30.8 – Wiązownica (w)
5.9 – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (s)
9.9 – Stal Kraśnik (w)
12.9 – Wólczanka Wólka Pełkińska (s)
19/20.9 – Łagów (w)
26.9 – Jutrzenka (s)
3-4.10 – Wisła Puławy (w)
10.10 – Korona II Kielce (s)
17/18.9 – Sokół Sieniawa (w)
24.10 – Hetman Zamość (s)
31.10 – Orlęta Radzyń Podlaski (w)
7.11 – Chełmianka Chełm (s)
11.11 – Cracovia II (w)
14.11 – Wisłoka Dębica (s)
 22.11 - Stal Stalowa Wola (w)
Stefan Leśniowski
 

Komentarze







Tabela - Liga okręgowa

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Jarmuta Szczawnica 8 20
2. LKS Szaflary 8 19
3. Wiatr Ludźmierz 8 16
4. Huragan Waksmund 8 16
5. Zalesianka Zalesie 8 16
6. AKS Ujanowice 8 14
7. Wierchy Pasierbiec 8 13
8. Babia Góra Lipnica Wielka 8 11
9. Czarni Czarny Dunajec 8 10
10. Granit Czarna Góra 8 9
11. Jordan Jordanów 8 7
12. Krokus Przyszowa 8 6
13. Turbacz Mszana Dolna 8 4
14. Laskovia Laskova 8 0
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 26.09
    16:00
    Orkan Raba Wyżna - Skalni Zaskale Klasa A
  • 16:00
    Poprad Muszyna - Glinik Gorlice IV Liga
  • 16:00
    Metal Tarnów - Glinik Gorlice IV Liga
  • 16:00
    Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola III Liga
  • 16:00
    Wisłoka Dębica - Avia Świdnik III Liga
  • 16:00
    Chełmianka Chełm - Podlasie Biała Podlaska III Liga
  • 16:00
    Podhale Nowy Targ - Jutrzenka Giebułtów III Liga
  • 16:00
    Laskovia Laskova - Huragan Waksmund Liga okręgowa
  • 16:00
    Krokus Przyszowa - Jarmuta Szczawnica Liga okręgowa
  • 16:00
    Lubań Tylmanowa - KS Lokomotiv Chabówka Klasa A
  • 16:00
    KS Zakopane - Zawrat Bukowina Tatrzańska Klasa A
  • 16:00
    Wierchy Lasek - ZKP Asy Zakopane Klasa A
  • 16:30
    Sokół Słopnice - Rylovia Rylowa IV Liga
    26.09
  • 11:00
    Zor Frydman - KS Husarz Łapsze Wyżne Klasa B - Gr. 2
  • 12:00
    Korona II Kielce - Wólczanka Wólka Pełkińska III Liga
  • 13:00
    Unia Naprawa - Janosik Sieniawa Klasa B - Gr. 1
  • 13:00
    Przełęcz Łopuszna - Biali Biały Dunajec Klasa A
  • 13:00
    Skałka Rogoźnik/Stare Bystre - Lepietnica Klikuszowa/Obidowa Klasa B - Gr. 1
  • 13:00
    GKS Łapsze Niżne - Dunajec Ostrowsko Klasa A
  • 14:00
    Spisz Krempachy - Podgórki Krauszów Klasa B - Gr. 2
  • 14:00
    Orawa Jabłonka - Skawianin Skawa Klasa A
  • 14:30
    Babia Góra Lipnica Wielka - Wierchy Pasierbiec Liga okręgowa
  • 15:00
    Wisła Sandomierz - Cracovia II III Liga
  • 15:00
    Poprad Rytro - Barciczanka Barcice IV Liga
  • 15:00
    ŁKS Łagów - Wisła Puławy III Liga
  • 15:00
    KS Wiązownica - Orlęta Radzyń Podlaski III Liga
  • 16:00
    Jordan Jordanów - Wiatr Ludźmierz Liga okręgowa
  • 16:00
    Granit Czarna Góra - Zalesianka Zalesie Liga okręgowa
  • 16:00
    Czarni Czarny Dunajec - Turbacz Mszana Dolna Liga okręgowa
  • 16:00
    Spływ Sromowce Wyżne - Łęgi Nowa Biała Klasa B - Gr. 2
  • 16:00
    Gorc Ochotnica - Gronik Gronków Klasa B - Gr. 2
  • 16:00
    Skalnik Kamionka Wielka - Watra Białka Tatrzańska IV Liga
  • 16:00
    Lubań Maniowy - Wierchy Rabka Zdrój IV Liga
  • 16:00
    AKS Ujanowice - LKS Szaflary Liga okręgowa
  • 16:00
    Orkan Szczyrzyc - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza IV Liga
  • 16:00
    Limanovia Limanowa - Okocimski KS Brzesko IV Liga
  • 16:00
    Gorce Rdzawka - Bór Dębno Klasa A
  • 16:00
    Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Krokus Pyzówka Klasa B - Gr. 1
    27.09
  • 14:00
    Zalesianka Zalesie - Krokus Przyszowa Liga okręgowa
    03.10
zobacz więcej
reklama