03.08.2020 | Czytano: 1506

III liga. Jest decyzja w sprawie „Stalówki”

Komisja ds. Nagłych PZPN podjęła dzisiaj decyzję w sprawie Stali Stalowa Wola.



 Polski Związek Piłki Nożnej nie znalazł podstaw formalno-prawnych do uwzględnienia wniosku klubu Stal Stalowa Wola o rozszerzenie składu 2. Ligi w sezonie 2020/2021 do dwudziestu drużyn. W związku z powyższym klub w sezonie 2020/21 będzie uczestniczył w rozgrywkach III ligi gr. IV.
 
sles
 

Komentarze







Tabela - Klasa B - Gr. 2

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Lubań Maniowy - Zapora Kluszkowce II 7 17
2. Gorc Ochotnica 6 14
3. Gronik Gronków 5 12
4. Spisz Krempachy 5 10
5. Podgórki Krauszów 6 9
6. Zor Frydman 6 7
7. Spływ Sromowce Wyżne 6 3
8. Łęgi Nowa Biała 6 3
9. KS Husarz Łapsze Wyżne 7 3
10. Watra Białka Tatrzańska II 1 3
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 03.10
    14:00
    Zalesianka Zalesie - Krokus Przyszowa Liga okręgowa
  • 15:30
    Zawrat Bukowina Tatrzańska - Wierchy Lasek Klasa A
  • 15:30
    KS Lokomotiv Chabówka - KS Zakopane Klasa A
  • 15:30
    Skawianin Skawa - Lubań Tylmanowa Klasa A
  • 15:30
    Skalni Zaskale - Orawa Jabłonka Klasa A
  • 15:30
    ZKP Asy Zakopane - Gorce Rdzawka Klasa A
  • 15:30
    Wiatr Ludźmierz - Laskovia Laskova Liga okręgowa
  • 15:30
    LKS Szaflary - Czarni Czarny Dunajec Liga okręgowa
  • 15:30
    Turbacz Mszana Dolna - Granit Czarna Góra Liga okręgowa
  • 15:30
    Jarmuta Szczawnica - Jordan Jordanów Liga okręgowa
  • 15:30
    Podgórki Krauszów - Gorc Ochotnica Klasa B - Gr. 2
    03.10
  • 11:00
    Łęgi Nowa Biała - Spisz Krempachy Klasa B - Gr. 2
  • 12:30
    Janosik Sieniawa - Szarotka Rokiciny Podhalańskie Klasa B - Gr. 1
  • 14:00
    Szarotka Chochołów - Unia Naprawa Klasa B - Gr. 1
  • 14:00
    Gronik Gronków - Zor Frydman Klasa B - Gr. 2
  • 14:00
    Lubań Maniowy - Zapora Kluszkowce II - Spływ Sromowce Wyżne Klasa B - Gr. 2
  • 14:30
    Babia Góra Lipnica Wielka - AKS Ujanowice Liga okręgowa
  • 15:30
    Wierchy Pasierbiec - Huragan Waksmund Liga okręgowa
  • 15:30
    Krokus Pyzówka - Grel Trute Klasa B - Gr. 1
  • 15:30
    KS Luboń Skomielna Biała - Skałka Rogoźnik/Stare Bystre Klasa B - Gr. 1
  • 15:30
    Przełęcz Łopuszna - Orkan Raba Wyżna Klasa A
  • 15:30
    Bór Dębno - GKS Łapsze Niżne Klasa A
  • 15:30
    Biali Biały Dunajec - Dunajec Ostrowsko Klasa A
    04.10
zobacz więcej
reklama