17.07.2020 | Czytano: 599

Jak znaleźć dobry catering dietetyczny w Krakowie? (art. sponsorowany)

Catering dietetyczny to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób. Niektórzy nie mają czasu, inni chcą bardzo dokładnie kontrolować to, ile i czego zjadają, jeszcze inni chcą propozycji, która pomoże im schudnąć. Jak znaleźć dietę pudełkową w Krakowie, która spełni te oczekiwania?

  1. Catering jest dla Ciebie, nie ty dla cateringu
  2. Jak ocenić dietę pudełkową?
  3. Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Catering jest dla Ciebie, nie ty dla cateringu

Szukając cateringu w Krakowie, czy jakimkolwiek innym mieście, powinieneś przede wszystkim jasno określić swoje potrzeby. Musisz szukać propozycji, która odpowiada twoim konkretnym potrzebom i oczekiwaniom. Jeśli masz zespół jelita drażliwego, to szukaj cateringu, który zapewni ci dietę skomponowaną z uwzględnieniem tej dolegliwości. Nie daj się zbyć propozycją wegetariańską lub gluten free. Dobrze przecież wiesz, że w tych dwóch dietach znaleźć się mogą szkodliwe dla siebie propozycje tak śniadaniowe, obiadowe, jak i te na kolację. O części będziesz wiedział i z nich zrezygnujesz. Ale to będzie oznaczało, że płacisz za jedzenie, którego nie jesz. Z drugiej strony może się zdarzyć również, że zjesz coś nieodpowiedniego, ponieważ nie będziesz wiedział, że nie powinieneś tego jeść. Wtedy zapłacisz za dolegliwości. Chyba nie na tym ma polegać catering. Zachęcamy więc: wpisz w wyszukiwarkę catering kraków i zacznij szukać propozycji skrojonej na miarę twoich potrzeb. Obecnie oferta cateringów jest tak szeroka, że bez problemu znajdziesz propozycję dla osób z zespołem jelita drażliwego, zmuszonych wyeliminować laktozę. Część z pewnością będzie szukała tak modnej ostatnio ketodiety lub diety SIRT, na której schudła Adele. Każda z nich znajdzie propozycję dla siebie.

Jak ocenić dietę pudełkową?

Cateringu w Krakowie nie brakuje, liczba firm oferujących dietę pudełkową stale rośnie. Wybór może okazać się więc naprawdę trudny. Jak go dokonać? Przede wszystkim wziąć pod uwagę opinię innych osób, które już skorzystały z konkretnej oferty. Komentarze powiedzą ci bardzo dużo, choć trzeba mieć do nich także pewien dystans. T, że komuś nie smakowało jedno danie, nie oznacza, że cały catering jest zły. Ogół komentarzy daje jednak pewien obraz cateringu.

Druga sprawa to oczywiście cena. Nikt z nas nie chce oczywiście płacić wygórowanej kwoty za jedzenie, natomiast wyjątkowo okazyjne ceny powinny cię zaalarmować. Nawet przy żywieniu zbiorowym, ogromnej liczbie klientów nie da się często zejść poniżej pewnego pułapu cenowego, ponieważ oznacza to nierentowność produkcji lub... niską jakość produktów, z których przygotowywane są posiłki. Czasami lepiej zapłacić za dzień cateringu 5, 10 a nawet 15 zł więcej i mieć pewność, że wszystkie dania są przygotowywane z produktów dobrej jakości, przyjeżdżają do ciebie świeże i są po prostu smaczne, niż wybrać super promocję, która w ostateczności sprawia, że wyrzucasz część posiłków, bo nie da się ich zjeść. 

Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Wybierając catering dietetyczny, warto również zwrócić uwagę, szczególnie latem, na sposób dostawy diety pod drzwi. Warto zapytać o to, w jakich godzinach przygotowywane są posiłki, gdzie czekają na odbiór przez kuriera, jak on je przewodzi i kiedy dostarcza. Jest to ważne szczególnie w okresie wakacyjnym, gdzie temperatury nawet wieczorem są stosunkowo wysokie. W wielu dietach pojawiają się smoothie, sosy na bazie jogurtów, różnego rodzaju musy, zupy - musisz mieć gwarancję, że są one przechowywane i przewożone w taki sposób (samochody chłodnie), który gwarantuje, że się one nie zepsują i po otwarciu będą smakowały idealnie. 

Komentarzereklama