08.07.2020 | Czytano: 2088

Miniturniej sparingowy (+zdjęcia)

Podhale kontynuuje intensywne przygotowania do sezonu. Dziś na własnym stadionie nowotarżanie rozegrali po 45 minut z Huraganem Waksmund i Babią Górą Lipnicą Wielką.

Wstępnie Podhale miało zmierzyć się z drużyną czwartoligowego Dalinu, jednak ekipa z Myślenic odwołała przyjazd. W związku z tą sytuacją pomocną dłoń wyciągnęły dwa zespoły z naszej okręgówki i to one miały okazje sprawdzić się z wyżej notowanym rywalem, a potem stoczyć potyczkę między sobą. Małą rywalizację stosunkiem bramek wygrali trzecioligowcy, którzy wystąpili w róznych jedenastkach przeciwko swoim dzisiejszym rywalom. Z Huraganem zagrali głównie zawodnicy, nie mogący grać w pucharowych potyczkach, z Babią Górą natomiast skład przygotowany na finał Pucharu Polski MZPN Nowy Sącz.
Nowotarżan w najbliższy weekend czeka właśnie starcie we wspomnianym finale. Ich rywalem będzie Poprad Muszyna, który pokonał dziś Glinik Gorlice 3:0. Zaplanowane wcześniej na niedzielę spotkanie odbędzie się prawdopodobnie w sobotę o godzinie 17:00 w Muszynie.

W składzie Podhala wystąpili dziś: Pieszek – Smoleń, Dudek, Lewiński, Potoniec, Mizia, Skórski, Maniowany, Nawrot, Mrówka, Lepiarz oraz Pieszek, Wajsak, Derek, Molis, testowany, Dynarek, Misiura, Burnat, Krauze

NKP Podhale Nowy Targ – Huragan Waksmund 0:0

NKP Podhale Nowy Targ – Babia Góra Lipnica Wielka 9:0
Bramki: Mrówka, samobójcza, testowany, Mizia, Lepiarz 3, Molis 2

Huragan Waksmund – Babia Góra Lipnica Wielka 2:1
Bramki: Zagata, Urban

kk/ zdjęcia Andrzej Pabian

Komentarze

zobacz wszystkie tabele
reklama