22.06.2020 | Czytano: 768

Zmiana terminu baraży. Komisja Gier MZPN Podokręgu Nowy Sącz

Zasady awansu do II ligi Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych na sezon 2020/2021::


  1. W meczach barażowych udział wezmą zespoły: Sokolica Krościenko oraz Sokół Stary Sącz ( z rywalizacji zrezygnował zespół Słomka Siekierczyna ).
    Awans  uzyska zespół, który zgromadzi większą liczbę punktów.
    W sytuacji rozgrywania dwóch meczów barażowych w przypadku uzyskania równej liczby punktów, o awansie decyduje:
    a. przy równej liczbie punktów, korzystniejsza różnica między zdobytymi bramkami w spotkaniach pomiędzy zainteresowanymi drużynami;
    b. przy dalszej równości, według obowiązującej reguły UEFA, że bramki strzelone na wyjeździe liczone są "podwójnie", korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn;
    c. przy dalszej równości, zarządzona będzie seria rzutów karnych ( po 5 wg obowiązujących przepisów gry
Kwestie dyscyplinarne:
- Liczba żółtych kartek otrzymanych przez zawodników w rozgrywkach na szczeblu podokręgów,  nie jest uwzględniana w bilansie początkowym żółtych kartek w meczach barażowych - zawodnicy przystępują do meczów barażowych z zerowym bilansem żółtych kartek.
- Aktywne kary dyskwalifikacji zawodników (np. za 4. żółtą kartkę lub czerwoną kartkę) podlegają wykonaniu w meczach barażowych.
- Kary dyscyplinarne za czerwone kartki otrzymane przez zawodników w meczu barażowym są wykonywane w kolejnym meczu barażowym lub w kolejnym sezonie rozgrywkowym.

Obsługa sędziowska:
Obsługę sędziowską prowadzą w porozumieniu : KS MZPN Podokręg Nowy Sącz oraz KS MZPN Podokręg Nowy Targ.
Wszelkie spory wynikłe podczas zawodów a nie uwzględnione powyżej rozstrzyga KG MZPN Podokręg Nowy Sącz.
 
TERMINY ZAWODÓW BARAŻOWYCH:
 
DATA GOSPODARZE GOŚCIE GODZ. WYNIK
 
26.06.20
 
SOKÓŁ STARY SĄCZ
 
SOKOLICA KROŚCIENKO
 
16.30
 
 
29.06.20
 
 
SOKOLICA KROŚCIENKO
 
SOKÓŁ STARY SĄCZ
 
16.30
 

Komentarze

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Wiatr Ludźmierz 14 39
2. Orkan Raba Wyżna 13 32
3. Orawa Jabłonka 13 27
4. Zapora Kluszkowce 14 23
5. KS Zakopane 12 23
6. Lubań Tylmanowa 14 21
7. Zawrat Bukowina Tatrzańska 14 21
8. Dunajec Ostrowsko 13 20
9. Skalni Zaskale 13 19
10. Biali Biały Dunajec 13 12
11. Asy Zakopane 11 11
12. GKS Łapsze Niżne 14 9
13. Gorce Rdzawka 13 8
14. Podgórki Krauszów 13 3
zobacz wszystkie tabele
reklama