15.05.2020 | Czytano: 1662

Podhale kibicuje Brzeskiemu

Po długim okresie stagnacji w sporcie, spowodowaną pandemią koronawirusa, najmocniejsze federacje sportów walki zaczynają wznawiać swoją działalność.
Pierwsza galę zorganizuje federacja Babilon MMA, w której wystąpi  pochodzący z Poronina Łukasz Brzeski. Gala będzie miała charakter studyjny, czyli bez publiczności. Brzeskiemu będzie można kibicować dzięki przekazowi telewizyjnemu na kanałach naziemnych Super Polsat oraz satelitarnych Polsat Sport oraz Polsat Fight Sport.

Zawodnik Nowotarskiego Klubu Sportow Walki Hoły Team, od niedawna również Kotwica MMA, będzie walczył z Michałem Piwowarskim,  aktualnym mistrzem Europy w brazylijskim jiu jitsu. Będzie to Main Event,  czyli walka wieczoru gali. Niestety nie będzie to pojedynek o mistrzowski pas federacji, jak było zagwarantowane po ostatniej wygranej Brzeskiego. Plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa w Polsce.
 
- Mimo trudnej sytuacji Łukasz jest świetnie przygotowany zarówno motorycznie, technicznie jak i mentalnie – twierdzi Wojciech Hoły.  Zachęcamy bardzo gorąco Podhale do kibicowania 29 maja przed telewizorem na wspomnianych wyżej kanałach. Brzeski, jak twierdzą znawcy sportów walki, to  ogromna nadzieja polskiego MMA.
 
opr/sles
 

Komentarzereklama