20.03.2020 | Czytano: 2191

Poczekamy do 26 kwietnia. Albo i dłużej

Piłkarze nie wyjdą szybko na boiska. Rozgrywki wszystkich lig zawieszone były do końca marca. To się już mieniło.



PZPN poinformował, że do 26 kwietnia wstrzymano rozgrywanie meczów pierwszej, drugiej i trzeciej ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych.
 
sles
 

Komentarze







Tabela - Klasa B - Gr. 1

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Unia Naprawa 6 16
2. Delta Pieniążkowice 7 11
3. Szarotka Rokiciny Podhalańskie 5 10
4. KS Luboń Skomielna Biała 7 10
5. Grel Trute 6 10
6. Janosik Sieniawa 5 9
7. Lepietnica Klikuszowa/Obidowa 6 7
8. Krokus Pyzówka 5 5
9. Skałka Rogoźnik/Stare Bystre 5 4
10. Szarotka Chochołów 6 0
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 27.09
    11:00
    Zor Frydman - KS Husarz Łapsze Wyżne Klasa B - Gr. 2
  • 12:00
    Korona II Kielce - Wólczanka Wólka Pełkińska III Liga
  • 13:00
    GKS Łapsze Niżne - Dunajec Ostrowsko Klasa A
  • 13:00
    Przełęcz Łopuszna - Biali Biały Dunajec Klasa A
  • 13:00
    Unia Naprawa - Janosik Sieniawa Klasa B - Gr. 1
  • 13:00
    Skałka Rogoźnik/Stare Bystre - Lepietnica Klikuszowa/Obidowa Klasa B - Gr. 1
  • 14:00
    Orawa Jabłonka - Skawianin Skawa Klasa A
  • 14:00
    Spisz Krempachy - Podgórki Krauszów Klasa B - Gr. 2
  • 14:30
    Babia Góra Lipnica Wielka - Wierchy Pasierbiec Liga okręgowa
  • 15:00
    Poprad Rytro - Barciczanka Barcice IV Liga
  • 15:00
    ŁKS Łagów - Wisła Puławy III Liga
  • 15:00
    KS Wiązownica - Orlęta Radzyń Podlaski III Liga
  • 15:00
    Wisła Sandomierz - Cracovia II III Liga
  • 16:00
    Granit Czarna Góra - Zalesianka Zalesie Liga okręgowa
  • 16:00
    Limanovia Limanowa - Okocimski KS Brzesko IV Liga
  • 16:00
    Jordan Jordanów - Wiatr Ludźmierz Liga okręgowa
  • 16:00
    Skalnik Kamionka Wielka - Watra Białka Tatrzańska IV Liga
  • 16:00
    Lubań Maniowy - Wierchy Rabka Zdrój IV Liga
  • 16:00
    Orkan Szczyrzyc - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza IV Liga
  • 16:00
    Spływ Sromowce Wyżne - Łęgi Nowa Biała Klasa B - Gr. 2
  • 16:00
    Gorce Rdzawka - Bór Dębno Klasa A
  • 16:00
    Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Krokus Pyzówka Klasa B - Gr. 1
  • 16:00
    Gorc Ochotnica - Gronik Gronków Klasa B - Gr. 2
  • 16:00
    Czarni Czarny Dunajec - Turbacz Mszana Dolna Liga okręgowa
  • 16:00
    AKS Ujanowice - LKS Szaflary Liga okręgowa
    27.09
  • 14:00
    Zalesianka Zalesie - Krokus Przyszowa Liga okręgowa
  • 15:30
    Jarmuta Szczawnica - Jordan Jordanów Liga okręgowa
  • 15:30
    Turbacz Mszana Dolna - Granit Czarna Góra Liga okręgowa
  • 15:30
    LKS Szaflary - Czarni Czarny Dunajec Liga okręgowa
  • 15:30
    Wiatr Ludźmierz - Laskovia Laskova Liga okręgowa
  • 15:30
    Podgórki Krauszów - Gorc Ochotnica Klasa B - Gr. 2
  • 15:30
    Skalni Zaskale - Orawa Jabłonka Klasa A
  • 15:30
    Skawianin Skawa - Lubań Tylmanowa Klasa A
  • 15:30
    KS Lokomotiv Chabówka - KS Zakopane Klasa A
  • 15:30
    Zawrat Bukowina Tatrzańska - Wierchy Lasek Klasa A
  • 15:30
    ZKP Asy Zakopane - Gorce Rdzawka Klasa A
    03.10
zobacz więcej
reklama