13.03.2020 | Czytano: 3122

Bunt klubów i zawodników

Po wczorajszej decyzji nadzwyczajnego posiedzenia zarządu PZPN, na którym postanowiono, iż rozgrywki ekstraklasy, I i II ligi rozgrywane będą przy pustych trybunach, zbuntowały się kluby i piłkarze.



 
Nawoływali do zawieszenia rozgrywek, podobnie jak zrobiły to inne kraje i dyscypliny sportowe w naszym kraju z powodu szalejącego koronawirusa.  I dopięli swego.  PKO Ekstraklasa ogłosiła, że do końca marca rozgrywki ligowe są zawieszone. Ostatecznie PZPN zdecydował się zawiesić rozgrywki pierwszej i drugiej ligi, a potem uczyniła to Ekstraklasa.
 
Ustalenie daty wznowienia rozgrywek nastąpi w przyszłym tygodniu po zapoznaniu się z decyzjami UEFA. Dotyczyć będą ewentualnej zmiany terminów poszczególnych rozgrywek międzynarodowych w sezonie 2019/20 lub ewentualnymi nowymi ustaleniami nt. terminów rozgrywek międzynarodowych w sezonie 2020/21. Ekstraklasa S.A. nie planuje wznowienia rozgrywek do końca marca 2020 roku.
 
Stefan Leśniowski
 

Komentarze







Tabela - Klasa B - Gr. 2

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Lubań Maniowy - Zapora Kluszkowce II 7 17
2. Gorc Ochotnica 6 14
3. Gronik Gronków 5 12
4. Spisz Krempachy 5 10
5. Podgórki Krauszów 6 9
6. Zor Frydman 6 7
7. Spływ Sromowce Wyżne 6 3
8. Łęgi Nowa Biała 6 3
9. KS Husarz Łapsze Wyżne 7 3
10. Watra Białka Tatrzańska II 1 3
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 27.09
    11:00
    Zor Frydman - KS Husarz Łapsze Wyżne Klasa B - Gr. 2
  • 12:00
    Korona II Kielce - Wólczanka Wólka Pełkińska III Liga
  • 13:00
    GKS Łapsze Niżne - Dunajec Ostrowsko Klasa A
  • 13:00
    Przełęcz Łopuszna - Biali Biały Dunajec Klasa A
  • 13:00
    Unia Naprawa - Janosik Sieniawa Klasa B - Gr. 1
  • 13:00
    Skałka Rogoźnik/Stare Bystre - Lepietnica Klikuszowa/Obidowa Klasa B - Gr. 1
  • 14:00
    Orawa Jabłonka - Skawianin Skawa Klasa A
  • 14:00
    Spisz Krempachy - Podgórki Krauszów Klasa B - Gr. 2
  • 14:30
    Babia Góra Lipnica Wielka - Wierchy Pasierbiec Liga okręgowa
  • 15:00
    Poprad Rytro - Barciczanka Barcice IV Liga
  • 15:00
    ŁKS Łagów - Wisła Puławy III Liga
  • 15:00
    KS Wiązownica - Orlęta Radzyń Podlaski III Liga
  • 15:00
    Wisła Sandomierz - Cracovia II III Liga
  • 16:00
    Granit Czarna Góra - Zalesianka Zalesie Liga okręgowa
  • 16:00
    Limanovia Limanowa - Okocimski KS Brzesko IV Liga
  • 16:00
    Jordan Jordanów - Wiatr Ludźmierz Liga okręgowa
  • 16:00
    Skalnik Kamionka Wielka - Watra Białka Tatrzańska IV Liga
  • 16:00
    Lubań Maniowy - Wierchy Rabka Zdrój IV Liga
  • 16:00
    Orkan Szczyrzyc - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza IV Liga
  • 16:00
    Spływ Sromowce Wyżne - Łęgi Nowa Biała Klasa B - Gr. 2
  • 16:00
    Gorce Rdzawka - Bór Dębno Klasa A
  • 16:00
    Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Krokus Pyzówka Klasa B - Gr. 1
  • 16:00
    Gorc Ochotnica - Gronik Gronków Klasa B - Gr. 2
  • 16:00
    Czarni Czarny Dunajec - Turbacz Mszana Dolna Liga okręgowa
  • 16:00
    AKS Ujanowice - LKS Szaflary Liga okręgowa
    27.09
  • 14:00
    Zalesianka Zalesie - Krokus Przyszowa Liga okręgowa
  • 15:30
    Jarmuta Szczawnica - Jordan Jordanów Liga okręgowa
  • 15:30
    Turbacz Mszana Dolna - Granit Czarna Góra Liga okręgowa
  • 15:30
    LKS Szaflary - Czarni Czarny Dunajec Liga okręgowa
  • 15:30
    Wiatr Ludźmierz - Laskovia Laskova Liga okręgowa
  • 15:30
    Podgórki Krauszów - Gorc Ochotnica Klasa B - Gr. 2
  • 15:30
    Skalni Zaskale - Orawa Jabłonka Klasa A
  • 15:30
    Skawianin Skawa - Lubań Tylmanowa Klasa A
  • 15:30
    KS Lokomotiv Chabówka - KS Zakopane Klasa A
  • 15:30
    Zawrat Bukowina Tatrzańska - Wierchy Lasek Klasa A
  • 15:30
    ZKP Asy Zakopane - Gorce Rdzawka Klasa A
    03.10
zobacz więcej
reklama