13.01.2010 | Czytano: 1336

Wygrane drużyn z czołówki

W 5 kolejce Zakopiańskiej Ligi Oldbojów trzy czołowe drużyny wygrały swoje mecze i tabela właściwie nie drgnęła. Drużyna Old Boys Zakopane gładko pokonała Bank Bukowina, aczkolwiek broniący tytułu oldboysi przewagę uzyskali dopiero w drugiej połowie spotkania.

Na sensację zanosiło się po pierwszych 25 minutach w meczu Warszawianki z Scolfool. Nauczyciele prowadzili z liderem 5-4, ale na tym zakończyły się popisy drużyny Scolfool. W drugiej części meczu bramki zdobywali już tylko piłkarze Warszawianki i lider wygrał aż 14-5. Wysokie zwycięstwo poronińskiego klanu Grelów było raczej do przewidzenia, bo team z Poronina miał za rywala najsłabszy zespół ligi Karczmę po Zbóju występujący w tym meczu w bardzo szczupłym składzie. W spotkaniu drużyn środka tabeli TESKO pokonało policjantów, z IPA 11-6 prowadząc do przerwy już 7-1. Szósta kolejka nie zapowiada też wielkich emocji, bo spotkają się w niej zespoły z czołówki z drużynami plasującymi się w dolnych rejonach tabeli.

Old Boys Zakopane - Bank Bukowina 11-3 (4-2)
Bramki: Ejsmond 3, Malczewski 2, Bochniarz 2, Larkowski 2, Prokop, J. Cieżak – Sołtys 2, Majtyka.

Old Boys: Saletra - Jaszewski, Malczewski, Prokop, J. Cieżak, Bochniarz, Larkowski, Ejsmond, Hładowczak.
Bank: Gajdzis – Sołtys, Marcisz, Majtyka, Górnik, Ślusarek.

IPA Zakopane - TESKO 6-11 (1-7)
Bramki: Baran 2, Niedziałek 2, Seweryn, Kostańczuk – Czernik 4, Stasik 4, Pańszczyk 2 Krakowski.

IPA: Gródek – Baran, Kostańczuk, Święchowicz, Niedziałek, Drabik, Bachleda, Seweryn.
TESKO: Gąsienica - Pańszczyk, Nędza, Stasik, Krakowski, Czernik, Papież.

Old Scolfool (Nauczyciele) – Warszawianka 5-14 (5-4)
Bramki: Wiśnowski 4, Strama – Skrzak 5, Kołaciak 4, Krajewski 2, Szczepaniak, Borzęcki, Pękala.

Old Scolfool: S. Piekarczyk – Bieniek, Paluch, Wiśniowski, Zawiła, Majerczyk, Strama, Oleś, Kasperczyk, Ślusarczyk, Kuś.
Warszawianka: Tytko - Borzęcki, Skrzak, Pękala, Sowa, Krajewski, Kubin, Tywoniuk, Kołaciak, Górka, Szczepaniak, Barnowski.

Grel Team Poronin - Karczma po Zbóju 19-4 (7-1)
Bramki: Matkowski 7, D. Grela 5, Stępień 4, Żurek, Słodyczka, Lańda – Łapka 3, Szybalski.

Grel: Jania – K. Grela, Stępień, W. Słodyczka, Lańda, M. Grela, D. Grela, Żurek, Matkowski.
Karczma: J. Wojtanek – Łukaszczyk, Łapka, Helon, Twardokęs, Zając, Szybalski.