05.01.2020 | Czytano: 1617

Ze zmiennym szczęściem…

… rozpoczęli 2020 rok tenisiści stołowi Gorców. Kobiety przegrały wyjazdowe spotkanie, a mężczyźni okazali się lepsi od gości z Dukli.

I liga kobiet

Panie poniosły porażkę z czerwoną latarnią tabeli. Nie sprostały w Nysie tamtejszemu AZS PWSZ. Mecz od samego początku był wyrównany. Pierwsze gry singlowe zakończyły się remisem 2:2. Ola Garb i Zuzanna Kowalczyk wygrały pojedynki, natomiast Kamila Małysiak oraz Anna Cyrwus odeszły od stołu pokonane. Kluczowe znaczenie miały gry podwójne, które nowotarżanki przegrały. W kolejnej rundzie gier singlowych znów padł remis, tym razem Ania Cyrwus oraz Zuzia Kowalczyk wygrały swoje mecze, a Ola i Kamila przegrały.

AZS PWSZ Nysa – Gorce Nowy Targ 6:4

II liga mężczyzn

Panowie gościli u siebie zespół z Dukli i nie można powiedzieć, że byli gościnni. Pewnie ograli rywala. W początkowej fazie meczu było troszkę nerwowo, ponieważ po pierwszym rzucie gier singlowych Gorce remisowały 2:2. Pojedynki wygrali - Marek Mozdyniewicz i Tomasz Klag, natomiast od stołu pokonani odeszli - Tomasz Chyc oraz Jakub Czyszczoń. Gry deblowe dały prowadzenie gospodarzom, po których Gorce kolejne pojedynki zagrały koncertowo.

Gorce Nowy Trag – Dukla 8:2

Materiał prasowy – opr/sles
 

Komentarzereklama