15.05.2019 | Czytano: 588

Zawody pływackie o Puchar Burmistrza Nowego Targu

197 zawodników z 14 pływackich klubów udział wzięło w drugiej odsłonie zawodów pływackich o Puchar Burmistrza Nowego Targu, jakie w niedzielę rozegrano na nowotarskim basenie.

W klasyfikacji klubowej zwycięzcą okazał się klub STP Nowy Sącz, którego zawodnicy zdobyli 47 medali. Zawodnicy UKS Delfin Nowy Targ zgromadzili 26 medali, zdobywając drugie miejsce. Na trzeciej pozycji uplasował się Płetwal Zakopane zdobywając 21 medali.

W tej edycji najlepsi byli:
Dziewczęta 9 lat, 25m styl dowolny:
1. Maja Święchowicz
2. Karolina Wilczak
3. Zofia Kamińska

Dziewczęta 8 lat, 25m styl dowolny:
1. Milena Lesnik
2. Anna Brońska
3. Oliwia Drab

Dziewczęta 7 lat i młodsi, 25m styl dowolny:
1. Małgorzata Kurzeja
2. Dominika Chrząszcz
3. Alina Jałocha

Chłopcy 9 lat, 25m styl dowolny:
1. Szymon Tokarskie
2. Marek Król
3. Tymoteusz Suchecki

Chłopcy 8 lat, 25m styl dowolny
1. Patryk Zemelfeld
2. Kamil Łacek
3. Mikołaj Włodarski

Chłopcy 7 lat i młodsi, 25m styl dowolny
1. Jan Skoczek
2. Marcel Świdrak
3. Oliwier Świdrak

Dziewczęta 9 lat, 25m styl klasyczny:
1. Zofia Kamińska
2. Maja Święchowicz
3. Tamara Trochimiuk

Dziewczęta 8 lat, 25m styl klasyczny:
1. Milenia Lesniak
2. Anna Brońska
3. Oliwia Drab

Dziewczęta 7 lat i młodsze, 25m styl klasyczny:
1. Małgorzata Kurzeja
2. Alina Jałocha

Chłopcy 9 lat, 25m styl klasyczny:
1. Szymon Tokarski
2. Marek Król
3. Tymoteusz Suchecki

Chłopcy 8 lat, 25m styl klasyczny:
1. Patryk Zemelfeld
2. Wojciech Wilczak
3. Borys Węgrzyn

Chłopcy 7 lat i młodsi, 25m styl klasyczny:
1. Oliwier Świdrak
2. Jan Skoczek
3. Marcel Świdrak

Dziewczęta 12 lat, 50m styl klasyczny:
1. Julia Mucha
2. Blanka Orzechowska
3. Lena Gołaszewska

Dziewczęta 11 lat, 50m styl klasyczny:
1. Justyna Tokarska
2. Iga Koczwara
3. Maja Król

Dziewczęta 10 lat, 50m styl klasyczny:
1. Karolina Kurzeja
2. Martyna Garbacz
3. Karolina Pęczek

Chłopcy 12 lat, 50m styl klasyczny:
1. Aleksander Watycha
2. Konrad Gal
3. Kacper Sotkowski

Chłopcy 11 lat, 50m styl klasyczny:
1. Kacper Mastalski
2. Gerard Wójcik
3. Jakub Depczyński

Chłopcy 10 lat, 50m styl klasyczny:
1. Andrzej Bielawa
2. Marcel Sopata
3. Mikołaj Staszel

Dziewczęta 14-15 lat, 50m styl dowolny:
1. Emilia Kernel
2. Gabriela Aksamit
3. Aleksandra Bukowska

Dziewczęta 13 lat, 50m styl dowolny:
1. Julia Trojanowska
2. Julia Basta
3. Anastazja Wielkiewicz

Dziewczęta 12 lat, 50m styl dowolny:
1. Węgrzyn Hanna
2. Zuzanna Piętka
Julia Mucha

Dziewczęta 11 lat, 50m styl dowolny:
1. Maja Kniaziewicz
2. Emilia Nylecka
3. Weronika Ruchała

Dziewczęta 10 lat, 50m styl dowolny:
1. Koralina Pęczek
2. Karolina Kurzeja
3. Matylda Chrząszcz

Chłopcy 16-18 lat, 50m styl dowolny:
1. Krzysztof Kot
2. Piotr Limanowski
3. Dawid Ogórek

Chłopcy 14-15 lat, 50m styl dowolny:
1. Filip ordarski
2. Piotr Sadowy
3. Filip Tomaniewski

Chłopcy 13 lat, 50m styl dowolny:
1. Wiktor Aksamit
2. Michał Madyda
3. Piotr Nowak

Chłopcy 12 lat, 50m styl dowolny:
1. Aleksander Watycha
2. Tomasz Przybyłko
3. Maksymilian Miczołek

Chłopcy 11 lat, 50m styl dowolny:
1. Kacper Mastalski
2. Tomasz Jałocha
3. Aleksander Kukułka

Chłopcy 10 lat, 50m styl dowolny:
1. Kacper Świdrak
2. Mikołaj Staszel
3. Stanisław Ślimak

Dziewczęta 12 lat, 50m styl grzbietowy:
1. Hanna Węgrzyn
2. Zuzanna Piętka
3. Małgorzata Budnik

Dziewczęta 11 lat, 50m styl grzbietowy:
1. Justyna Tokarska
2. Maja Kniaziewicz
3. Weronika Ruchała

Dziewczęta 10 lat, 50m styl grzbietowy:
1. Karolina Pęczek
2. Anna Mleczko
3. Maja Jaromin

Chłopcy 12 lat, 50m styl grzbietowy:
1. Kacper Sotkowski
2. Maksymilian Miczołek
3. Mateusz Karpiel

Chłopcy 11 lat, 50m styl grzbietowy:
1. Aleksander Kukułka
2. Gerard Wójcik
3. Michał Bryniarski

Chłopcy 10 lat, 50m styl grzbietowy:
1. Kacper Świdrak
2. Stanisław Ślimak
3. Mikołaj Staszel

Dziewczęta 14-15 lat, 100m styl grzbietowy:
1. Anna Janik
2. Julia Połeć
3. Gabriela Aksamit

Dziewczęta 13 lat, 100m styl grzbietowy:
1. Julia Basta
2. Emilia Figiel
3. Gabriela Sikora

Chłopcy 16-18 lat, 100m styl grzbietowy:
1. Dawid Ogórek
2. Piotr Limanowski

Chłopcy 14-15 lat, 100m styl grzbietowy:
1. Filip Mordarski
2. Piotr Sadowy
3. Wojciech Nowak

Chłopcy 13 lat, 100m styl grzbietowy:
1. Wiktor Aksamit
2. Piotr Nowak
3. Michał Madyda

Chłopcy 16-18 lat, 100m styl klasyczny:
1. Michał Kraj
2. Krzystof Kot

Chłopcy 14-15 lat, 100m styl klasyczny:
1. Wojciech Nowak
2. Filip Tomaniewski
3. Kamil Kowal

Chłopcy 13 lat, 100m styl klasyczny:
1. Bartłomiej Szyszka
2. Kacper Jałocha
3. Michał Imiołek

Dziewczęta 14-15 lat, 100m styl klasyczny:
1. Aleksandra Bukowska
2. Gabriela Aksamit
3. Emilia Kercel

Chłopcy 13 lat, 100m styl klasyczny
1. Julia Trojanowska
2. Anastazja Wielkiewocz
3. Aleksandra Wojtyczka

Wszystkie wyniki, statystyki i klasyfikacje dostępne są na stronie www.basen.nowytarg.pl

Kolejna edycja zawodów odbędzie się 6 października.

wo/ zdj. Michał Adamowski

Komentarze

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Unia Tarnów 16 36
2. Wolania Wola Rzędzińska 16 32
3. Poprad Muszyna 16 32
4. Sandecja II Nowy Sącz 16 31
5. Lubań Maniowy 16 29
6. Limanovia Limanowa 16 29
7. Bruk - Bet Termalica II Nieciecza 16 29
8. Bocheński KS 16 25
9. Wierchy Rabka - Zdrój 16 24
10. Glinik Gorlice 16 23
11. GKS Drwinia 16 20
12. Tarnovia Tarnów 16 19
13. Orkan Szczyrzyc 16 14
14. Okocimski KS Brzesko 16 14
15. Poprad Rytro 16 11
16. Watra Białka Tatrzańska 15 10
17. Barciczanka Barcice 15 8
zobacz wszystkie tabele
reklama