06.01.2019 | Czytano: 2018

Rodzinny piknik (+zdjęcia)

Odbył się V Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego im. Jana Klaga. Minutą ciszy uczczono pamięć śp. Jana, który zmarł w ubiegłym roku.

Turniej przebiegał w miłej i rodzinnej atmosferze. Wynik nie był najważniejszy. Wszyscy zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy, była również ulubiona przez dzieci pizza.

Klasyfikacja końcowa
1. Wiktor i Tomasz Klag
2. Robert i Jakub Czyszczoń
3. Iwonka i Dawid Kolasa
4. Bartek Mrugała i Mateusz Kasperek
5. Maja i Jarosław Lech
6. Bartosz i Tomasz Kowalczyk
7. Natasza i Dariusz Korczak
8. Maciej i Beata Kowalkowski

W turnieju wystąpili również: Krzyś i Robert Jachymiak, Kacper i Arek Kwiatkowski, Jan i Wojciech Mrugała, Mateusz i Andrzej Galica, Karolina i Rafał Ścieszka, Piotr i Wojciech Gniadek, Kamila i Anna Małysiak, Grzegorz i Anna Długopolscy, Bartek i Mirosław Rapacz, Martyna i Robert Kamińscy, Miłosz i Piotr Długopolscy, Natasza i Zbigniew Pietruszyńscy, Hubert i Paweł Kuwik, Alicja i Dariusz Mroczka, Piotr i Daniel Żółtek, Antoś i Paweł Kuros, Mateusz i Wiesław Marduła, Franiu Klag i Bartosz Nowak, Ola i Ula Kunka, Jakub i Grzegorz Słaboń, Kacper i Grzegorz Błachut, Michał i Agnieszka Marduła, Antosia i Małgorzata Kwiatkowscy.

Najmłodszymi zawodnikami turnieju byli: Antosia Kwiatkowska oraz Michał Marduła, natomiast zawodnicy z największym doświadczeniem to: Małgorzata Kwiatkowska oraz Piotr Długopolski.

Materiał prasowy
Zdjęcia Michał Adamowski
 

Komentarze

reklama