20.12.2018 | Czytano: 1694

Odbijanie celuloidowej piłeczki (+zdjęcia)

W sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec odbył się turniej tenisa stołowego w kategorii OPEN.

Celem turnieju było propagowanie sportu, zdrowego trybu życia oraz integrację poprzez grę zespołową i rywalizacje sportową, upowszechnianie zasady fair-play, zorganizowanie wolnego czasu.

Wyniki turnieju
1. Ziemowit Sowiński (Nowy Targ)
2. Marcin Leszcz (Lublin)
3. Wiktor Pszenow (Ukraina)
4. Jerzy Palenik (Jabłonka)
5. Tadeusz Litwiak (Jabłonka)
6. Piotr Pawlak (Jabłonka)
7. Jan Palarz (Czarny Dunajec)
8. Grzegorz Bodziony (Czarny Dunajec)

Turniej cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Dzięki hojności sponsorów wszyscy uczestnicy otrzymali poczęstunek oraz napoje.

Zawodnicy, którzy wywalczyli miejsca na podium otrzymali puchary, a do 7 miejsca dyplomy i nagrody rzeczowe. Ponadto wśród wszystkich zawodników zostały rozlosowane nagrody.

Organizator zawodów składa serdeczne podziękowania sponsorom turnieju: Restauracja „U Śliwy” z Chochołowa, Pizzeria „Dragon” Czarny Dunajec, firmie „Gros” Czarny Dunajec oraz Janowi Palarz, Bogdanowi Palarz i Marcinowi Leszcz za pomoc i wkład w organizację turnieju a zawodnikom za miłą atmosferę i rywalizację w duchu sportowym.

W ramach Programu Rozwoju Sportu w Gminie Czarny Dunajec na sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec odbył się Mikołajkowy Turniej dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Czarny Dunajec.

Kategoria dziecięca 0-III
1. Adamek Tomasz
2. Fudala Antoni
3. Takuśki Maja
4. Jarząbek Justyna

Kategoria dziecięca IV-V
1. Czyrnek Jan
2. Czyrnek Kinga
3. Molek Mateusz
4. Podczerwiński Mateusz

Kategoria VI - VIII
1. Ziółko Izaak
2. Domalik Piotr
3. Cesarz Jakub
4. Dusza Michał

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali medale, dyplomy oraz paczki mikołajkowe. Ponadto zawodnicy którzy wywalczyli miejsce na podium zostali uhonorowani statuetkami.

Organizator zawodów składa serdeczne podziękowania Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec za pomoc w organizacji turnieju i ufundowanie nagród a zawodnikom za miłą atmosferę i rywalizację w duchu sportowym.

Materiał prasowy

 

Komentarze

reklama