08.12.2009 | Czytano: 3648

Starzy znajomi (+zdjecia)

Na dorocznym mikołajkowym turnieju tenisa stołowego w Zakopanem spotkali się „starzy znajomi”. W kategorii pracowników oświaty wygrał stały bywalec zakopiańskiego turnieju Mirosław Terlecki z Zespołu Szkół w Juszczynie. W tym turnieju startowała tylko czwórka pedagogów w tym jedna kobieta pani Danuta Biedrawa reprezentująca Zespół Szkól z Osielca.

Drugie miejsce zajął Tadeusz Kliszcz z Małego Cichego a trzeci był Marian Różański z Zakopanego.

W kategorii open oprócz wymienionych uczestników startowali zawodnicy TG Sokół Zakopane i LKS Witów. Wygrał Wojciech Waliczek przed Romanem Baranem.

Turniej zorganizował animator tenisa stołowego z Kościeliska trener tenisistów Sokoła Tomasz Nędza-Kubiniec. Puchary i statuetki ufundowało zakopiańskie ognisko ZNP a najlepszym zawodnikom wręczyła je szefowa oddziału Krystyna Kosek.

Wyniki.
Kategoria pracownicy oświaty.
Kobiety: 1. Danuta Biedrawa (ZS Osielec)

Mężczyźni: 1. Mirosław Terlecki (ZS Juszczyn), 2. Tadeusz Kliszcz (Małe Ciche), 3. Marian Różański (Zakopane).

Kategoria open: 1. Wojciech Waliczek (Zakopane), 2. Roman Baran (Witów), 3. Jerzy Kucharski (Zakopane), 4. Mirosław Terlecki (Juszczyn), 5. Wojciech Słodyczka (Witów), 6. Kazimierz Stopka Prokowski (Zakopane), 7-8. Marian Różański (Zakopane, Tadeusz Kliszcz (Małe Ciche).