31.05.2017 | Czytano: 1270

Reprezentanci NK Yokozuna na podium (+zdjęcia)

W hali MOSIR odbył się Otwarty Turniej Karate z okazji 40 - lecia Nowosądeckiego Klubu Karate. W turnieju rywalizowało około 100 zawodników i zawodniczek 10 klubów.

Nowotarski Klub Yokozuna dzielnie reprezentowało trzech zawodników: Maksymilian Rapacz w kat. kumite i kata juniorów, Adam Gniadek w kategorii kumite i kata młodzików oraz Stanisław Stachoń w kategorii kumite i kata dzieci. Cała trójka walczyła bardzo zawzięcie o najwyższe podium, ale…

Stanisław Stachon po stoczonych trzech walkach uplasował się na wysokim drugiem miejscu, a Adam Gniadek stanął na najniższym stopniu podium w kata i zajął drugie miejsce w kumite. Mniej szczęścia miał Maksymilian Rapacz, któremu do podium zabrakło bardzo niewiele.