08.12.2014 | Czytano: 3162

Siatkarskie mikołajki(+zdjęcia)

W hali Gorców, z udziałem dzieci z klas piątych i młodszych, rozegrany został mikołajkowy turniej w siatkówce. W kategorii dziewcząt (dziewięć) i chłopców (siedem) rywalizowały dwuosobowe zespoły.

Oprócz odbijania piłki przez siatkę, dzieci miały okazję spotkania ze Św. Mikołajem, który obdarował jej słodkościami. Zaś najlepsi w zawodach otrzymali puchary i koszulki klubowe. Niemal wszyscy uczestnicy ćwiczą pod skrzydłami niedawno powstałej sekcji siatkówki w KS Gorce.

Niejeden ze starszych mógłby pozazdrościć ambicji i zaciętości dzieciakom. Było wiele radość i szczerych emocji – jak zawsze - głośno wyrażanych. W sporcie muszą być zwycięzcy i pokonani. Ci pierwsi z wypiekami na twarzy komentowali to co działo się na boisku, a ich radości nie było końca. Ta druga strona musiała zadowolić się pocieszeniem, że „następnym razem będzie lepiej”.

- Cieszy zaangażowanie, co świadczy o chęci uprawiania tego pięknego sportu. Liczymy na to, że sekcja siatkówki będzie się rozrastać i przyciągać coraz to więcej młodych, chętnych i zdolnych osób. Wciąż zapraszamy na treningi dzieci z rocznika 2005 i młodszych – zaprasza i trener grup młodzieżowych, Karol Majewski.

Chłopcy
1. Kamil Rzadkosz - Krystian Ulman
2. Michał Batkiewicz - Mikołaj Mikołajczyk
3. Maciej Wcisło - Maksymilian Wojas

Dziewczęta
1. Ania Siuty - Kasia Waksmundzka
2. Kasia Szopińska - Gloria Dłubacz
3. Wiktoria Reguła - Inga Tworek

Oprc. Sles
Zdjęcia Gorce McArthur

Komentarze







reklama