24.11.2008 | Czytano: 1531

Dublet juniorów Gorców

W Nowym Targu rozegrano II WTK juniorek i juniorów w tenisie stołowym. Bardzo niegościnni byli gospodarze, którzy w kategorii juniorów zajęli dwa pierwsze miejsca. Mało tego w pierwszej czwórce znalazło się czterech pingpongistów Gorców.

Zwyciężył Mikołaj Kierski, który automatycznie wywalczył awans do turnieju ogólnopolskiego. Drugi był Adrian Bukowski. Na czwartej pozycji sklasyfikowany został Jakub Czyszczoń, a na kolejnych dwóch pozycjach – Szymon Kierski i Tomasz Klocek.

W podobnym turnieju w Słopnicach walczyli młodzicy i młodziczki. Tutaj najlepiej zaprezentował się Filip Subik, który był trzeci. Pozycję niżej sklasyfikowany został Marcin Wąsik.

Z kolei w Jadownikach spotkali się kadeci i kadetki. Z reprezentantów Gorców Juty Nowy Targ najlepiej zaprezentował się Damian Magulski, który ukończył turniej na trzecim miejscu. Marcin Wąsik był szósty, Stanisław Antoszek uplasował się w przedziale miejsc 9.–12., Filip Subik 17.–24., a Arkadiusz Montsko 32.–47.

W turnieju kadetek na szóstej pozycji zawody ukończyła Joanna Kulig. Druga z nowotarżanek Aleksandra Mozdyniewicz był trzy miejsca niżej.