III liga
Limanovia Limanowa - Lubań Maniowy (2013-06-02, 17:00 Limanowa)
IV liga
Watra Białka Tatrzańska - KS Zakopane (2013-06-02, 15:00 Białka Tatrzańska)
Sandecja II Nowy Sącz - Poroniec Poronin (2013-06-02, 18:00 Nowa Sącz)
V liga
Podhale Nowy Targ – Victoria Witowice (2013-06-02, 17:00 Nowy Targ)
LKS Korzenna - LKS Szaflary (2013-06-02, 18:00 Korzenna)
Łosoś Łososina Dolna – Jordan Jordanów (2013-06-02, 18:00 Łososina Dolna)
Klasa A
Bystry Nowe Bystre - Czarni Czarny Dunajec (02 czerwiec 2013r - Ostrowsko, 18:00)
Błyskawica Kacwin - Dunajec Ostrowsko (02 czerwiec 2013r - Kacwin, 18:00)
Zapora Kluszkowce - Granit Czarna Góra (02 czerwiec 2013r - Kluszkowce, 12:00)
Wierchy Rabka - Huragan Waksmund (02 czerwiec 2013r - Rabka, 15:00)
Wiatr Ludźmierz - Jarmuta Szczawnica (02 czerwiec 2013r - Krauszów, 15:00)
Skawianin Skawa - Lubań Tylmanowa (02 czerwiec 2013r - Skawa, 11:00)
Babia Góra Lipnica Wielka - Orkan Raba Wyżna (02 czerwiec 2013r - Lipnica Wielka, 18:00)
Klasa B – zachód
Skalni Zaskale - Skałka Rogoźnik/Stare Bystre (02 czerwiec 2013r - Zaskale, 15:00)
Podgórki Krauszów - Szarotka Rokiciny Podhalańskie (02 czerwiec 2013r - Krauszów, 18:00)
Orawa Jabłonka - Unia Naprawa (02 czerwiec 2013r - Jabłonka, 15:00)
Lepietnica Klikuszowa/Obidowa - Wierchy Lasek (02 czerwiec 2013r - Klikuszowa, 15:00)
KS Chabówka - Janosik Sieniawa (02 czerwiec 2013r - Chabówka, 18:00)
Korona Piekielnik - Delta Pieniążkowice (02 czerwiec 2013r - Sieniawa, 18:00)
Klasa B – wschód
KS Łapsze Niżne - ZOR Frydman 2 : 3 (0:2) /mecz rozegrano awansem 14 kwietnia 2013r
Sokolica Krościenko /nDunajcem - Spisz Krempachy (02 czerwiec 2013r - Krościenko, 15:00)
Przełęcz Łopuszna - Trzy Korony Sromowce Niżne (02 czerwiec 2013r - Łopuszna, 15:00)
Łęgi Nowa Biała - Zawrat Bukowina Tatrzańska (02 czerwiec 2013r - Nowa Biała, 18:00)
Hetman Leśnica/Groń - Gorc Ochotnica (02 czerwiec 2013r - Gronków, 18:00)
Grom Morawczyna - Biali Biały Dunajec (02 czerwiec 2013r - Lasek, 15:00)
Klasa C – zachód
Orawa Jabłonka II - Lepietnica Klikuszowa/Obidowa II (02 czerwiec 2013r - Jabłonka, 18:00)
Babia Góra Lipnica Wielka II - Grel Trute (02 czerwiec 2013r - Lipnica Wielka, 12:00)
Klasa C – wschód
Gronik Gronków - Bór Dębno (02 czerwiec 2013r - Gronków, 12:00)
KS Niedzica - Wicher Dursztyn (02 czerwiec 2013r - Niedzica, 12:00)
Murań Jurgów - Spływ Sromowce Wyżne (02 czerwiec 2013r - Jurgów, 12:00)
I liga juniorów starszych
Jordan Jordanów - Szaflary Szaflary (2013-06-01; 17:30 Jordanów)
Wiatr Ludźmierz - Orkan Raba Wyżna (2013-06-01; 17:30 Ludźmierz)
Wierchy Rabka - NKP Podhale Nowy Targ (2013-06-01; 17:30 Rabka)
KS Zakopane - Lubań Tylmanowa (2013-06-01; 12:30 Zakopane)
Lepietnica Klikuszowa - Lubań Maniowy (2013-06-01; 17:30 Klikuszowa)
II liga juniorów starszych
Huragan Waksmund - Biali Biały Dunajec (2013-06-01; 17:30 Waksmund)
Jarmuta Szczawnica - Spisz Krempachy (2013-06-01; 17:30 Szczawnica)
Korona Piekielnik - Przełęcz Łopuszna (2013-06-01; 17:30 Jabłonka)
KS Chabówka - Orawa Jabłonka (2013-06-01; 17:30 Chabówka)
Trampkarze I liga
Wiatr Ludźmierz - Orkan Raba Wyżna (2013-06-01; 16:00 Ludźmierz)
Wierchy Rabka - NKP Podhale Nowy Targ (2013-06-01; 16:00 Rabka)
KS Zakopane - Lubań Tylmanowa (2013-06-01; 11:00 Zakopane)
Lepietnica Klikuszowa - Lubań Maniowy (2013-06-01; 16:00 Klikuszowa)
Trampkarze II liga
Wierchy Lasek - Trzy Korony Sromowce Niżne (2013-06-01; 15:30 Lasek)
Jarmuta Szczawnica - Spisz Krempachy (2013-06-01; 16:00 Szczawnica)
Korona Piekielnik - Przełęcz Łopuszna (2013-06-01; 16:00 Jabłonka)
KS Chabówka - Orawa Jabłonka (2013-06-01; 16:00 Chabówka)
Zebrał Ryb