III liga
Lubań Maniowy – Granat Skarżysko Kamienna (5 maj, niedziela 16:00)
IV liga
Poroniec Poronin – Wolania Wola Rzędzińska (4 maj, sobota 15:00)
KS Zakopane – Barciczanka Barcice (5 maj, niedziela 17:30)
Rylovia Rylowa - Watra Białka Tatrzańska (5 maj, niedziela 17:00)
V liga
LKS Szaflary – Dobrzanka Dobra (5 maj, niedziela 17:00)
Jordan Jordanów – LKS Kobylanka (5 maj, niedziela 17:00)
AKS Ujanowice - Podhale Nowy Targ (5 maj, niedziela 13:00)
Klasa A
Granit Czarna Góra - Babia Góra Lipnica Wielka (2013-05-05, 17:00 Czarna Góra)
Huragan Waksmund - Dunajec Ostrowsko (2013-05-05, 17:00 Waksmund)
Czarni Czarny Dunajec - Jarmuta Szczawnica (2013-05-05, 14:00 Czarny Dunajec)
Bystry Nowe Bystre - Lubań Tylmanowa (2013-05-05, 14:00 Ostrowsko)
Orkan Raba Wyżna - Błyskawica Kacwin (2013-05-05, 17:00 Raba Wyżna)
Skawianin Skawa - Zapora Kluszkowce (2013-05-05, 14:00 Skawa)
Wiatr Ludźmierz - Wierchy Rabka (2013-05-05, 11:00 Ludźmierz)
Klasa B - zachód
Delta Pieniążkowice - Unia Naprawa (2013-05-05, 11:00 Sieniawa)
Wierchy Lasek - Szarotka Rokiciny Podhalańskie (2013-05-05, 11:00 Lasek)
Janosik Sieniawa - Skałka Rogoźnik (2013-05-05, 14:00 Sieniawa)
Korona Piekielnik - Skalni Zaskale (2013-05-05, 17:00 Zaskale)
KS Chabówka - Podgórki Krauszów (2013-05-05, 14:00 Chabówka)
Lepietnica Klikuszowa - Orawa Jabłonka (2013-05-05, 17:00 Klikuszowa)
Klasa B - wschód
Biali Biały Dunajec - Zawrat Bukowina Tatrzańska (2013-05-05, 14:00 Biały Dunajec)
Zor Frydman - Trzy Korony Sromowce Niżne (2013-05-05, 11:00 Frydman)
Gorc Ochotnica - Spisz Krempachy (2013-05-05, 11:00 Ochotnica)
Grom Morawczyna - Sokolica Krościenko n/Dunajcem (2013-05-05, 14:00 Lasek)
Hetman Leśnica Groń - Przełęcz Łopuszna (2013-05-05, 17:00 Gronków)
KS Łapsze Niżne - Łęgi Nowa Biała (2013-05-05, 14:00 Łapsze Niżne)
Klasa C – zachód
Babia Góra Lipnica Wielka II - Orawa Jabłonka II (05 maj 2013r, Lipnica Wielka, 15:00)
Grel Trute - NKP Podhale Nowy Targ II (05 maj 2013r, Krauszów, 11:30)
Krokus Pyzówka - Lepietnica Klikuszowa/Obidowa II (05 maj 2013r, Klikuszowa, 11:30)
Klasa C – wschód
Rozgrywki zaczyna 12 maja
Tekst Ryb