III liga
Lubań Maniowy – Beskid Andrychów (niedziela 16:00)
IV liga
KS Zakopane – Orkan Szczyrzyc (sobota 17:00 stadion COS)
Watra Białka Tatrzańska – Tuchovia Tuchów (niedziela 14:00)
V liga
Turbacz Mszana Dolna – LKS Szaflary (niedziela 11:00)
ULKS Korzenna – Podhale Nowy Targ (niedziela 11:00)
Orzeł Wojnarowa – Jordan Jordanów (niedziela 16:00)
Klasa A
Babia Góra Lipnica Wielka - Zapora Kluszkowce (niedziela 15:00 Lipnica Wielka)
Błyskawica Kacwin - Wierchy Rabka (niedziela 15:00 Kacwin)
Bystry Nowe Bystre - Wiatr Ludźmierz (niedziela 15:00 Ostrowsko)
Czarni Czarny Dunajec - Skawianin Skawa (niedziela 12:00 Czarny Dunajec)
Dunajec Ostrowsko - Orkan Raba Wyżna (niedziela 12:00 Ostrowsko)
Granit Czarna Góra - Lubań Tylmanowa (niedziela 12:00 Czarna Góra)
Huragan Waksmund - Jarmuta Szczawnica (niedziela 15:00 Waksmund)
Klasa B - zachód
Delta Pieniążkowice - Wierchy Lasek (niedziela 11:00 Sieniawa)
Janosik Sieniawa - Unia Naprawa (niedziela 13:30 Sieniawa)
Korona Piekielnik - Szarotka Rokiciny Podhalańskie (niedziela 11:00 Rokiciny Podhalańskie)
KS Chabówka - Skałka Rogoźnik (niedziela 13:30 Chabówka)
Lepietnica Klikuszowa - Skalni Zaskale (niedziela 16:30 Klikuszowa)
Orawa Jabłonka - Podgórki Krauszów (niedziela 13:30 Jabłonka)
Klasa B - wschód
Biali Biały Dunajec - Zor Frydman (niedziela 13:30 Biały Dunajec)
Gorc Ochotnica - Zawrat Bukowina Tatrzańska (niedziela 16:30 Ochotnica)
Grom Morawczyna - Trzy Korony Sromowce Niżne (niedziela 16:30 Lasek)
Hetman Leśnica Groń - Spisz Krempachy (niedziela 11:00 Gronków)
KS Łapsze Niżne - Sokolica Krościenko n/Dunajcem (niedziela 11:00 Łapsze Niżne)
Łęgi Nowa Biała - Przełęcz Łopuszna (niedziela 13:30 Nowa Biała)
I liga juniorów starszych
Jordan Jordanów - Wierchy Rabka (sobota 15:30 Jordanów)
KS Zakopane - Wiatr Ludźmierz (sobota 14:00 Zakopane)
Lubań Maniowy - Szaflary Szaflary (sobota 15:30 Maniowy)
Poroniec Poronin - Lubań Tylmanowa (sobota 15:30 Poronin)
NKP Podhale Nowy Targ - Orkan Raba Wyżna (sobota 15:30 Nowy Targ /koło Lodowiska)
II liga juniorów starszych
Biali Biały Dunajec - Spisz Krempachy (sobota 15:30 Biały Dunajec)
Czarni Czarny Dunajec - Przełęcz Łopuszna (piątek 17:00 Czarny Dunajec)
Huragan Waksmund - Orawa Jabłonka (sobota 15:30 Waksmund)
Jarmuta Szczawnica - Korona Piekielnik (sobota 15:30 Szczawnica)
Trampkarze I liga
Jordan Jordanów - Wierchy Rabka (sobota 14:00 Jordanów)
KS Zakopane - Wiatr Ludźmierz (sobota 11:30 Zakopane)
Poroniec Poronin - Lubań Tylmanowa (sobota 14:00 Poronin)
NKP Podhale Nowy Targ - Orkan Raba Wyżna (sobota 14:00 Nowy Targ /Koło Lodowiska)
Trampkarze II liga
Błyskawica Kacwin - Spisz Krempachy (piątek 16:00 Kacwin)
Czarni Czarny Dunajec - Przełęcz Łopuszna (piątek 15:30 Czarny Dunajec)
Wierchy Lasek - KS Chabówka (sobota 16:00 Lasek)
Jarmuta Szczawnica - Korona Piekielnik (sobota 14:00 Szczawnica)
Tekst Ryb