22.11.2012 | Czytano: 1504

Walkowery i przekładane...

Trzecia kolejka rozgrywek w ZHLPN open nie przyniosła jakichś niespodziewanych boiskowych rozstrzygnięć. W I lidze doszło tylko do dwu spotkań, w których Highlanders pokonali Cavaliers a Step Brothers wygrał z Bueno&CEDE.

Nie doszło natomiast do skutku spotkanie Harnasi z Prymusem, bowiem ten drugi zespół stawił się na mecz w niepełnym składzie wykluczającym rozegranie meczu. W zaległym spotkaniu piłkarze Prymusa też nie zaimponowali, bo zostali rozgromieni przez Czarne Pumy 19-4. A właśnie drużyna ubiegłorocznych mistrzów Czarne Pumy swoje kolejne spotkanie wynikające z kalendarza rozgrywek ze Ski Doo Team ze względu na udział zawodników aktualnego mistrza w rozgrywkach IV ligi przełożyła. Po trzech kolejkach prowadzi Highlanders, który rozegrał wszystkie zaplanowane mecze.

Na drugim froncie liderem z kompletem punktów jest drużyna Kamikazee. W sobotnim spotkaniu Kamikaze wygrali z Harpaganami. Granaty i Gliczard po remisie w bezpośrednim pojedynku sąsiadują ze sobą w tabeli zajmując drugie i trzecie miejsce.

W Klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców w pierwszej lidze prowadzi Krzysztof Mrugała /Bueno&CEDE/ - 9 celnych trafień, na drugim Robert Frasunek /Czarne Pumy/, który tylko w jednym rozegranym przez jego zespół meczu zdobył 7 goli, na trzecim Maciej Floryn /Step Brothers/ i Jakub Gutt /Highlanders Young/ - obaj po 6 bramek.

W drugiej lidze w tej klasyfikacji na pozycji lidera bez zmian prowadzi Grzegorz Kułach /Kamikazee/ z 9 celnymi trafieniami, na drugim miejscu Robert Rączka /Gliczard/ - 8 bramek, na trzecim Damian Długosz /Kamikazee/ i Janusz Matkowski /Kurczaki/ obaj po 7 goli.

I LIGA
Harnasie - Prymus Catering Team 3:0 walkower

Step Brothers - Bueno&CEDE 13:12 /5:5/
Bramki: M. Floryn 4, D. Piguła 4, Ł. Gąsienica-Kaspruś 2, K. Gaura 1, W. Pawlica 1, M. Stasik 1 - K. Mrugała 5, P. Kluś 3, A. Stopka 2, M. Bylica 1, K. Jakubiak 1
Step Brothers: D. Paszuda, M. Floryn, K. Gaura, D. Piguła, M. Stasik, Ł. Gąsienica-Kaspruś, W. Pawlica, M. Sawina
Bueno&CEDE: K. Jakubiak, P. Stopka, K. Mrugała, A. Stopka, S. Piekarczyk, P. Kluś, M. Bylica, M. Wysocki, R. Habina

Cavaliers - Highlanders 3:5 /3:4/
Bramki: T. Tylek 2, A. Mrowca 1 - J. Gutt 3, J. Stasik 1, J. Tatar 1
Cavaliers: M. Pietruch, A. Mrowca, M. Pałka, J. Berbeka, T. Tylek, J. Lipiński, J. Fąfrowicz
Highlanders: M. Gutt, P. Pawlikowski, A. Zarycki, J. Surma, F. Łukaszczyk, J. Tatar, M. Ustupski, Ł. Rzadkosz, A. Okręglak, J. Gutt, J. Stasik, D. Janczy

Czarne Pumy - Prymus Catering Team 19:4 /8:2/
Bramki: R. Frasunek 7, M. Babicz 5, B. Gąsienica-Walczak 2, A. Król 2, B. Wszołek 2, K. Sowa 1 - Ł. Stępień 2, M. Jarząbek 1, M. Kłosowski 1
Czarne Pumy: B. Wszołek, K. Sowa, M. Babicz, A. Król, B. Gąsienica Walczak, K. Pękala, R. Frasunek, F. Leniewicz, T. Dudzik, W. Chrapko
Prymus Catering Team: D. Bryniarski, K. Bukowski, Sz. Pałka, M. Jarząbek, D. Kurańda, M. Banaś, B. Marek, M. Kłosowski, Ł. Stępień, Ł. Szulc

LP
DRUŻYNA
MECZE
PUNKTY
BRAMKI
1
Highlanders
3
7
16-12
2
Stop Brothers
3
6
24-22
3
Ski Doo Team
2
4
19-12
4
Czarne Pumy
1
3
19-4
5
Harnasie
1
3
3-0
6
Cavaliers
3
1
13-18
7
Prymus
3
1
10-28
8
Bueno&CEDE
2
0
19-27

Najlepszy strzelec po 3 kolejce:
9 bramek - Krzysztof Mrugała /Bueno&CEDE/
7 bramek - Robert Frasunek /Czarne Pumy/
6 bramek - Maciej Floryn /Step Brothers/, Jakub Gutt /Highlanders/
5 bramek - Mateusz Babicz /Czarne Pumy/, Mateusz Kłosowski /Prymus Catering Team/, Dariusz Piguła /Step Brothers/, Mateusz Skiepko /Ski Doo Team/

W najbliższym tygodniu zagrają:
IV kolejka 24.11.2012 (sobota)
18.00 Cavaliers - Prymus
19.00 Czarne Pumy - Step Brothers
20.00 Harnasie - Ski Doo Team
21.00 Bueno&CEDE - Highlanders Young


II LIGA
Granaty - Gliczard 6:6 /2:2/
Bramki: R. Kowalski 2, M. Wysocki 2, M. Pawlikowski-Bulcyk 1, A. Pitoń - R. Rączka 2, S. Rączka 2, M. Pawlikowski 1, T. Rączka 1
Granaty: A. Krzeptowski, B. Ponikwia, J. Tylka, M. Wysocki, A. Pitoń, D. Dłuopolski, M. Pawlikowski-Bulcyk, W. Maryniarczyk, B. Głowacz, R. Kowalski, A. Tylka, J. Karpiel, M. Krzeptowski, S. Skupień
Gliczard: P. Bużek, K. Łużyński, R. Łużyński, T. Rączka, M. Pawlikowski, S. Rączka, R. Rączka, J. Łużyński, D. Bafia, A. Gał, K. Nowak

Harpagany - Kamikazee 1:7 /1:3/
Bramki: M. Szczepanem 1 - D. Długosz 3, G. Kułach 2, G. Piątek 1, M. Piątek
Harpagany: P. Zając, P. Chowaniec, Ł. Piekarczyk, M. Wadas, R. Groński, M. Szczepanek, M. Gąsienica-Bednarz, M. Stasik, N. Dżamalis, T. Urbaś
Kamikazee: M. Banaś, M. Węglarz, D. Długosz, G. Kułach, G. Piątek, B. Karpiel, M. Piątek, A. Stoch, L. Długosz, Ł. Olszowski

Harenda - Kurczaki 4:9 /1:6/
Bramki: B. Galica 1, W. Gut 1, K. Kowal 1, K. Marusarz 1 - J. Matkowski 3, P. Chwiałkowski 2, T. Gumulak 1, M. Miętus 1, Ł. Ryś 1, M. Stępień 1
Harenda: D. Kułach, K. Krzeptowski, K. Gąsienica-Fronek, K. Kowal, B. Galica, K. Bzdyk, K. Marusarz, W. Gut
Kurczaki: M. Stępień, Ł. Ryś, T. Gumulak, M. Miętus, J. Matkowski, P. Kuśmierski, G. Jania, P. Chwiałkowski

LP
DRUŻYNA
MECZE
PUNKTY
BRAMKI
1
Kamikazee
3
9
33-11
2
Granaty
3
7
23-15
3
Gliczard
3
7
22-14
4
Kurczaki
3
3
19-19
5
Specjaliści
2
3
12-13
6
Harpagany
3
3
13-20
7
Harenda
3
0
16-28
8
Olcza
2
0
7-25

Najlepsi strzelcy II ligi po 3 kolejkach:
9 bramek - Grzegorz Kułach /Kamikazee/
8 bramek - Robert Rączka /Gliczard/
7 bramek - Damian Długosz /Kamikazee/, Janusz Matkowski /Kurczaki/
6 bramek - Roch Kowalski /Granaty/, Stanisław Rączka /Gliczard/, Wojciech Szczecina /Specjaliści/
5 bramek - Piotr Bachleda Baca /Harenda/, Wojciech Maryniarczyk /Granaty/, Marcin Piątek /Kamikazee/

W następnej kolejce
IV kolejka 24.11.2012 (sobota)
14.00 Kurczaki - Granaty
15.00 Specjaliści - Harpagany
16.00 Olcza - Harenda
17.00 Gliczard - Kamikazee

Tekst Ryb

Komentarze









reklama