28.04.2009 | Czytano: 1208

Klasa B - wschód i zachód (aktualizacja)

AKTUALIZACJA: W niedziele rozpoczęli zmagania piłkarze w klasach B - wschód i zachód. Jedno spotkanie nie odbyło się, gdyż piłkarze z Kacwina nie mieli aktualnych badań. zapewne wynik zostanie zweryfikowany jako walkower dla Gornika.

Wschód
Spisz Krempachy – Łęgi Nowa Biała 2-2 (1-20
Bramki: Brzyzek 31, Lorenc 76 – Sulka 25, Hyła 41.
Sędziował: Wojciech Ciężobka z Nowego Targu.
 Żółte kartki: M. Kaczmarczyk – Łojek, Długi.
Spisz: G. Zygmond (70 A. Kowalczyk) – P. Zygmond, R. Moś (60 P. Kowalczyk), Brzyzek (46 J. Kaczmarczyk), M. Kaczmarczyk, Surma, M. Moś, Pietraszek, Słowik (46 Milaniak), Mroszczak, Lornc.
Łęgi: Kurnat – Cerwas, Długi, Półtorak, Łojek (46 Bednarczyk), Hyła, Sołtys, Smarduch, Gawęda, Sulka, Kuźniar.


Zapora Kluszkowce – Granit Czarna Góra 1-4 (0-3)
Bramki: M. Jandura 47 – K. Sarna 15, 25, Z. Milon 40, K. Maryniarczyk 57.
Sędziował: Wojciech Ciężobka z Nowego Targu.
Zapora: Królczyk – Bałuk, Firek, Ślęzak (80 Sikora), Harnik, Regiec, Hryc, Jędrol, M. Jandura, Plewa, Skupień (45 R. Jandura).
Granit: Gogola – Kiernoziak, Lichacz (38 Twardosz), J. Milon, W. Hełdak, K. Maryniarczyk (80 Kowalczyk), J. Sarna, Z. Milon, K. Sarna, P. Sarna, Pawlica.


Krokus Łapsze Niżne – Biali Biały Dunajec 3-2 (2-0)
Bramki: J. Stanek 5, 12, P. Sowa 85 – Bużek 75 karny, 86 karny.
Sędziował: Zbigniew Batkiewicz z Nowego Targu.
Krokus: Kałfut – Knap, Nowak, A. Celuszak, Bak, T. Celuszak, P. Sowa, Zajączkowski (46 Butas), Kowalczyk, S. Sowa, Stanek (75 Majerczak).
Biali: Balicki – Pańszczyk, Gąsienica, Pępkowski, Rusnak, Kalata, Sądelski, Franosz, Orawiec, Bużek, Mrugała.


 Zawrat Bukowina Tatrzańska – Grom Morawczyna 1-3 (1-1)
Bramki: Hodorowicz 12 – T. Fiedor 39, Cisoń 71 karny, 84.
 Sędziował Ryszard Sewioło z Naprwy.
Żółte kartki: Miśkowicz – Fiedor.
Zawrat: Wcisło – Rzadkosz, Miśkowicz, Hodorowicz, Tylka, Okręglak, Ustupski, Pracuch (60 Rzepka), Majerczyk, Nowobilski, Chowaniec.
Grom: Stopa – S. Myrda, Łysy(46 A. Myrda), A. Krupa (60 Bryja), P. Krupa, Cisoń, T. Fiedor, P. Fiedor, L. Myrda (46 E. Myrda), Jacek Błachuta, Jan Błachuta.


 Gorc Ochotnica – Trzy Korony Sromowce Niżne 1-2 (1-0)
Bramki: Kęska 10 – T. Grywalski 60, M. Waradzyn 71.
 Sędziował Jan Buczek z Nowego Targu.
Gorc: Zasadni – Wodyl, Urbaniak, Chlebek, Syjud, Kotelnicki, Bożyk (60 Buczek), Sikora, Sokołowski (46 Chlipała), Kęska, Polak.
Trzy Korony: Biel – W. Regiec, Kozub, Głąb, Kowalczyk (78 M. Grywalski), G. Regiec, J. Grywalski, G. Borzęcki, Patlewicz, T. Grywalski, M. Wardzyn.



Gronik Gronków – Błyskawica Kacwin mecz się nie odbył drużyna Błyskawicy nie posiadała aktualnych badań lekarskich.

 




Zachód

Napravia Naprawa – KS Zakopane II 0-4 (0-1)
Bramki: Obrochta 65, 67, Murzyn 30, Sowa 70.
Sędziował: Franciszek Górecki (Sromowce Wyżne).
Żółte kartki: Paluch

Napravia: S. Rypel – Kokoszka, Nowak, P. Medes, Paluch (60 Grzybacz), M. Rypel, F. Gacek, B. Medes (80 Pasiowiec), P. Panek, R. Panek (60 Sutor), P. Rypel
Zakopane II: Kożuch – Sowa, Ejsmond, Puto (20 Obrochta), Gąsienica Walczak, Leks, Murzyn, Bochnak (80 Dudziak), Bzdyk, Majewski, Zembol

 


 

Szarotka Rokiciny Podhalańskie – Podgórki Krauszów 3-0 (1-0)
Bramki: Paluch 24, 57, Nuciak 78
Sędziował: Piotr Bukowski (Zakopane).
Żółte kartki: R. Folwarski - Szczepaniak

Szarotka: M. Filas – Żur, P. Folwarski, M. Domałeczny (25 Nykaza), Krzysztof, R. Folwarski, Paluch, Nuciak, Wojdyła (67 Miśkowiec), K. Domałeczny (55 R. Żądło), Skawski (82 Kowalcze)
Podgórki: Bienias – Kurak (75 P. Sojka), K. Sojka, Kułach, Matuszek (46 Kowalkowski), Hryc, Cisoń, Szczepaniak, Chowaniec, Słaboń, M. Sojka.

 


 

Wierchy Lasek – Skalni Zaskale 4-2 (2-2)
Bramki: W. Gał 39, 75, A. Nykaza 13, Duda 84 – P. Gacek 4, 10
Sędziował: Mariusz Mroczek (Zakopane).
Żółte kartki: T. Nykaza, M. Gał

Wierchy: J. Nykaza – A. Nykaza, Łabuda (82 Mierczak), Węglarczyk (67 B. Gał), Kowalczyk, Koperniak, M. Gał, Fiedor (65 Plewa), T. Nykaza (70 Duda), R. Nykaza, W. Gał
Skalni: J. Kalata – W. Grzęda, Mucha, Stanek, K. Grzęda, Plewa, Mrowca, P. Gacek, G. Gacek, R. Kalata (68 Bukowski), N. Gacek

 


 

Wiatr Ludźmierz – Janosik Sieniawa 13-1 (2-1)
Bramki: W. Siuta 4, Rajczak 3, Szczęch 3, J. Siuta 2, Ślimak – T. Wojtasiak
Sędziował: Marek Danielczak (Nowy Targ).

Wiatr: Maciaś – Handzel, Mrożek, Fic (55 Kubicz), Bobek, W. Siuta, R. Siuta, Szczęch (65 Ślimak), Rajczak, Dobrzyński
Janosik: Kowal – Bochank, Talaga, Czyszczoń, Dydziak, Pałasz, J. Wojtasiak, Kowalczyk, T. Wojtasiak, Margosiak

 


 

Skałka Rogoźnik/Stare Bystre – Babia Góra Lipnica Wielka 1-3 (0-3)
Bramki: B. Ciągwa 65 – B. Skoczyk 12, T. Lach 25, S. Skoczyk 32.
Sędziował: Antoni Kostrzewa z Białki Tatrzańskiej.
Żółte kartki: Karkula, Halcerz.

Skałka: Gacek – A. Sojka, Urbaś, S. Sojka (60 Głąb), W. Bukowski, M. Ciągwa, Karkula, Halcerz, W. Sojka, B. Ciągwa (82. S. Bukowski), Tylka.
Babia Góra: Ignaciak – B. Skoczyk (65 Kucek), Jazowski, Michalak (70 Brenkus), T. Mikłusiak, S. Skoczyk, Kudzia (75 M. Mikłusiak), T. Lach, G. Lach, Węgrzyn, Polaczek.

 


 

OSP Chabówka – Grel Trute 2-1 (0-1)
Bramki: Mrożek 70, 72 – Wijas 21.
Sędziował: Krzysztof Sekułowicz z Rabki.
Żółta kartka: M. Truty.

OSP: Kaliński – Drzyzga, Kołodziej, Chojecki, M. Magiera (80 R. Czyszczoń), Sumara (46 T. Czyszczoń), M. Zając, M. Magiera, Repelowicz (57 Rapacz), Mrożek, J. Zając.
Grel: Żółtek – Jabłoński, M. Truty, Szeliga, Wijas (69 Nowak), J. Hełdak, Sobula, Chudoba (46 Basisty), Cachro (56 Jacek Truty), K. Truty, Jan Truty.


Ryb

Komentarze





Tabela - Klasa A

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Orkan Raba Wyżna 11 26
2. Jordan Jordanów 11 23
3. Bór Dębno 11 21
4. Unia Naprawa 11 21
5. Lubań Tylmanowa 12 20
6. Orawa Jabłonka 11 16
7. Skalni Zaskale 11 16
8. Lubań Maniowy - Zapora Kluszkowce II 11 14
9. KS Lokomotiv Chabówka 11 11
10. Biali Biały Dunajec 11 10
11. Dunajec Ostrowsko 11 9
12. KS Zakopane 11 8
13. GKS Łapsze Niżne 11 7
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

zobacz więcej
reklama