13.04.2012 | Czytano: 1375

COS z kompletem zwycięstw

Siatkarze reprezentujący Centralny Ośrodek Sportowy Zakopane w meczu XI kolejki rozgromili Spisz Krempachy i nadal pozostają jedyną niepokonaną drużyną w rozgrywkach XV edycji ZALPS.

Kolejne zwycięstwo tym razem nad Kościeliskiem odniosła też drużyna aktualnych jeszcze mistrzów Cienkich Bolków. Mecz wicelidera z Kościeliskiem był bardzo dziwny. Kościelisko w pierwszym secie prowadziło 18-9 by jednak polec do 22. W drugim secie Kościelisko też prowadziło, ale końcówka seta znowu należała do obrońców tytułu i Cienkie Bolki ponownie wygrały tym razem do 18. W spotkaniu dwu najsłabszych drużyn Gronika z Budorzami rezultat także był 2-0 na korzyść Gronika, który wygrał do 22 i 13. Najbardziej zacięte spotkanie rozegrały drużyna Szaflar z zespołem reprezentującym Restaurację Tuberoza. Wygrała Tuberoza po tie breacku 2-1 w setach 25-18, 15-25 15-10. Po tym zwycięstwie Tuberoza wróciła na 3 miejsce w tabeli.