12.03.2009 | Czytano: 3143

Narciarstwo alpejskie szkół podstawowych

W Kluszkowcach na stoku narciarskim Czorsztyn Ski odbyły się gminne zawody w narciarstwie alpejskim szkół podstawowych. W zawodach brało udział 12 szkół gminy Nowy Targ (154 zawodników).

 



Dziewczęta rocznik 2000-2002
1. Smarduch Agata (Łopuszna) - 45,30 czas
2. Tylka Magdalena (Rogoźnik) - 51,21
3. Stefaniak Patrycja (Lasek) - 53,02
4. Stefaniak Andżelika (Lasek) - 56,79
5. Filipowicz Kalina (Gronków) - 58,86
6. Pranica Magdalena (Klikuszowa) - 1;08,25
7. Stefaniak Klaudia (Lasek) - 1;14,34
8. Bryja Agnieszka (Klikuszowa) - DSQ
9. Bryja Justyna (Klikuszowa) - DSQ
10. Łukasz Maria (Krempachy) - DSQ


1 miejsce SP Łopuszna

Dziewczęta rocznik 1998 – 1999
1. Paluch Patrycja (Rogoźnik) - 37,88
2. Bachleda Szeliga Zuzanna (Łopuszna) - 38,74
3. Zygmuntowicz Sara (Rogoźnik) - 44,32
4. Komperda Karolina (Rogoźnik) - 46,34
5. Górz Izabela (Rogoźnik) - 47,84
6. Czubernat Marta (Rogoźnik) - 49,32
7. Galarowicz Patrycja (Łopuszna) - 49,45
8. Kwak Julia (Lasek) - 50,54
9. Maciasz Katarzyna (Łopuszna) - 51,67
10. Głowa Anna (Łopuszna) - 53,83
11. Szewczyk Anna (Gronków) - 56,95
12. Parzygnat Joanna (Pyzówka) - 1;01,72
13. Wojtasik Paulina (Pyzówka) - 1;01,79
14. Matuszek Klaudia (Obidowa) - 1;03,44
15. Grela Anna (Pyzówka) - 1;06,91
16. Filipowicz Zuzanna (Gronków) - 1;15,58
17. Kukuczka Gabriela (Dębno) - 1;16,64
18. Czubernat Weronika (Szlembark) - 4;28,18
19. Nowak Julia (Gronków) - DSQ
20. Biernat Paulina (Krauszów) - DSQ

Dziewczęta rocznik 1996 – 1997
1. Duda Marlena (Klikuszowa) - 36,33
2. Hajnos Wioletta (Rogoźnik) - 37,28
3. Łęczycka Małgorzata (Łopuszna) - 40,16
4. Radecka Katarzyna (Klikuszowa) - 41,50
5. Florczyk Dominika (Łopuszna) - 43,15
6. Plewa Klaudia (Obidowa) - 45,60
7. Zoń Gabriela (Dębno) - 45,96
8. Piszczór Dominika (Obidowa) - 49,50
9. Parzygnat Natalia (Pyzówka) - 54,20
10. Luberda Klaudia (Obidowa) - 55,28
11. Żółtek Jolanta (Obidowa) - 56,66
12. Czachurska Klaudia (Gronków) - 56,84
13. Kunka Anna (Ostrowsko) - 57,29
14. Pudzisz Anna (Lasek) - 1;02,11
15. Mrożek Natalia (Pyzówka) - 1;02,60
16. Szczerba Ewa (Pyzówka) - 1;03,22
17. Kopeć Marcelina (Gronków) - 1;04,81
18. Król Agnieszka (Pyzówka) - 1;06,07
19. Król Natalia (Krauszów) - 1;13,65
20. Kos Marta (Ostrowsko) - 1;15,16
21. Skiba Patrycja (Gronków) - 1;19,09
22. Waksmundzka Paulina (Krauszów) - 1;32,56
23. Nowak Maria (Gronków) - DSQ


2 miejsce - SP Rogoźnik

Chłopcy rocznik 2000 -2002
1. Zoń Jan (Dębno) - 49,85
2. Plewa Daniel (Lasek) - 51,09
3. Broźny Bartłomiej (Lasek) - 59,25
4. Chorąży Kacper (Łopuszna) - 1;01,39
5. Zoń Jakub (Dębno) - 1;06,99
6. Parzygnat Damian (Pyzówka) - 1;10,77
7. Walaszczak Paweł (Obidowa) - 1;15,72
8. Brynkus Dawid (Klikuszowa) - 1;26,90
9. Ambroż Dawid (Łopuszna) - 1;28,82
10. Janos Kamil (Dębno) - 3;03,03
11. Galarowicz Konrad (Łopuszna) - DSQ
12. Antolec Damian (Obidowa) - DSQ
13. Benedyk Wojciech (Pyzówka) - DSQ
14. Zygmuntowicz Krystian (Rogoźnik) – DSQ

Chłopcy rocznik 1998 – 1999
1. Trzebunia Bartłomiej (Rogoźnik) - 39,79
2. Tylka Sebastian (Rogoźnik) - 43,75
3. Pelczarski Karol (Krauszów) - 44,21
4. Bizub Jakub (Krempachy) - 47,83
5. Sobula Jan (Pyzówka) - 48,15
6. Bachleda Łukasz (Lasek) - 49,49
7. Blacharczyk Artur (Łopuszna) - 50,54
8. Plewa Michał (Lasek) - 50,76
9. Stachoń Oskar (Łopuszna) - 50,87
10. Pudzisz Marcin (Lasek) - 52,08
11. Florczyk Damian (Łopuszna) - 53,22
12. Tylka Kamil (Rogoźnik) - 54,58
13. Hyla Hubert (Krempachy) - 56,02
14. Pitoń Sebastian (Pyzówka) - 56,19
15. Antolec Przemysław (Obidowa) - 57,90
16. Skalany Paweł (Szlembark) - 58,47
17. Stefaniak Paweł (Klikuszowa) - 58,69
18. Bocheński Jakub (Lasek) - 59,82
19. Król Kacper (Rogoźnik) - 59,87
20. Strama Marcin (Dębno) - 1;00,90
21. Wikus Stanisław (Krauszów) - 1;03,41
22. Niemiec Mateusz (Gronków) - 1;10,68
23. Dębski Dawid (Szlembark) - 1;16,09
24. Wawrzon Sebastian (Szlembark) - 1;16,87
25. Kurzydło Michał (Dębno) - 1;23,93
26. Kucharski Marcin (Krauszów) - 1;39,42
27. Plewa Kamil (Dębno) - 1;47,45
28. Szczęch Daniel (Krauszów) - 2;19,01
29. Mrożek Jakub (Pyzówka) - DSQ
30. Kowalczyk Andrzej (Krempachy) - DSQ
31. Nykaza Maciej (Pyzówka) - DSQ
32. Sas Maciej (Klikuszowa) - DSQ
33. Surma Daniel (Krempachy) - DSQ
34. Zagata Grzegorz (Gronków) - DSQ


3 miejsce - SP Lasek

Chłopcy rocznik 1996 - 1997
1. Jarząbek Jacek (Łopuszna) - 32,11
2. Nowobilski Jakub (Łopuszna) - 33,92
3. Górz Mateusz Piotr (Rogoźnik) - 39,07
4. Górz Mateusz Jan (Rogoźnik) - 40,77
5. Waras Paweł (Łopuszna) - 41,90
6. Bukowski Marek (Rogoźnik) - 42,01
7. Furca Michał (Szlembark) - 42,08
8. Luberda Przemysław (Ostrowsko) - 43,08
9. Szczerba Adam (Pyzówka) - 43,17
10. Potoczak Dawid (Dębno) - 43,38
11. Bukowski Dariusz (Rogoźnik) - 44,20
12. Knap Szymon (Pyzówka) - 44,25
13. Jaróg Łukasz (Obidowa) - 44,44
14. Kopeć Mateusz (Gronków) - 44,65
15. Maciasz Jakub (Łopuszna) - 44,82
16. Bryniarski Michał (Klikuszowa) - 45,04
17. Łukasz Szczepan (Krempachy) - 45,09
18. Kowalczyk Dawid (Gronków) - 45,26
19. Świec Tomasz (Krempachy) - 45,67
20. Duda Daniel (Obidowa) - 46,01
21. Waksmundzki Wojciech (Ostrowsko) - 46,11
22. Węglarz Kamil (Szlembark) - 46,32
23. Brożny Mateusz (Lasek) - 46,51
24. Truty Marcin (Lasek) - 46,76
25. Wróbel Jakub (Obidowa) - 47,99
26. Gryguś Tomasz (Krempachy) - 48,14
27. Antolak Konrad (Lasek) - 48,82
28. Obrzut Jakub (Klikuszowa) - 49,21
29. Gancarz Tomasz (Gronków) - 49,85
30. Wesoły Jan (Krauszów) - 49,99
31. Witkowski Arkadiusz (Lasek) - 50,28
32. Wach Przemysław (Ostrowsko) - 50,90
33. Bryniarski Mariusz (Klikuszowa) - 51,16
34. Bizub Daniel (Krempachy) - 51,99
35. Długopolski Maciej (Krauszów) - 52,27
36. Kwak Kamil (Lasek) - 53,20
37. Pietraszek Radosław (Krempachy) - 54,54
38. Nykaza Paweł (Pyzówka) - 54,99
39. Rzadkosz Mateusz (Gronków) - 55,62
40. Matuszek Jakub (Obidowa) - 57,36
41. Białoń Jan (Klikuszowa) - 58,96
42. Bizub Mateusz (Krempachy) - 59,22
43. Wanat Adam (Szlembark) - 59,83
44. Górz Jacek (Krauszów) - 1;07,77
45. Dzielawa Kamil (Rogoźnik) - 1;13,10
46. Truty Jan (Lasek) - 1;13,15
47. Wrzaszczak Damian (Pyzówka) - 1;17,77
48. Benedyk Bartłomiej (Pyzówka) - 1;18,08
49. Głodasik Mateusz (Gronków) - 1;24,12
50. Czaja Jakub (Krauszów) - 1;30,51
51. Brożny Marcin (Lasek 1;32,43
52. Gucwa Damian (Ostrowsko) - DSQ
53. Słaboń Jakub (Krauszów) - DSQ

Klasyfikacja szkolna
1. ŁOPUSZNA - 413 pkt
2. ROGOŹNIK - 400
3. LASEK - 276
4. PYZÓWKA - 245
5. OBIDOWA - 199
6. KLIKUSZOWA - 182
7. GRONKÓW - 162
8. DĘBNO - 152
9. KREMPACHY - 98
10. KRAUSZÓW - 78
11. SZLEMBARK - 75
12. OSTROWSKO - 62

Tomasz Klag

Reklama

Komentarze





reklama