04.02.2011 | Czytano: 1176

Migrund gromi rywali

Druga kolejka Czorsztyńskiej Amatorskiej Ligi Halowej za nami, samodzielnym liderem została drużyna z Ostrowska która rozgromiła Sromowce Wyżne 21-1.

Zajazd Czorsztyński Team 19-1 OSP Maniowy
Bramki: P.Klimczak, 5x Jarząbek, 3x W.Firek, 2x D.Firek, Budz, 3x Bednarczyk, Potoniec, 2x Ostachowski (2x Samobójcza - A. Kałafut i M. Janczy) - J.Klimczak

Juniorzy Lubania nie mieli litości dla swoich strażaków, urządzili sobie na boisku niezłe strzelanie, bramki padały jedna za drugą, strażakom nie pomógł nawet doping swoich kibiców, którzy przez całe spotkanie nie szczędzili gardeł, pomimo tego że ich najczęściej używaną przyśpiewką było "nic się nie stało, strażacy nic się nie stało". Pod koniec meczu los uśmiechnął się do OSP Maniowy, Staszel z J.Klimczakiem stanęli oko w oko z bramkarzem Zajazdu i wyszli z tego pojedynku zwycięsko, a na trybunach zapanował euforia.

Sromowce Wyżne 1-21 Ostrowsko Migrund
Bramki: Górecki - 2x Janasik, 9x Ludzia, 4x Waksmundzki, 3x Jurkowski, 2x Kunka, Wróbel

Już od pierwszych minut rozgrywanego meczu Ostrowsko pozbawiło przeciwnika złudzeń, narzucając własne tempo oraz celnie strzelając kolejne bramki. Po pierwszej połowie tablica wyników wskazywała na zdecydowaną przewagę Ostrowska 10:1. Kolejne 25 min. obfitowało w kolejne bramki Ostrowska i chociaż chłopaki ze Sromowiec Wyżnych nie rezygnowali z walki, wynik mógł być tylko jeden: Ostrowsko Migrund vs Sromowce Wyżne 21:1

Grzęda Zaskale 9-4 KS Gorc Ochotnica Dolna
Bramki: 2x N.Gacek, 3x G.Gacek, S.Grzęda, 3x K.Grzęda - Chlipała, 2x Jagieła, Chlebek

Początkowo mecz był wyrównany a kibice mogli cieszyć się kunsztownie strzelanymi bramkami przez zawodników obu drużyn. Druga połowa przyniosła jednak zdecydowaną zmianę na korzyść drużyny Grzęda Zaskale, która ostatecznie pokonała przeciwników wynikiem 9:4.