12.05.2010 | Czytano: 1608

Mistrzostwa Gminy Nowy Targ w Unihokeju

W dniu 12 maja 2010r. na sali przy Szkole Podstawowej Nr 6 przy ulicy Na Skarpie 11 w Nowym Targu odbyły się zawody w unihokeja chłopców i dziewcząt.

W zawodach uczestniczyły gimnazja; z Krempach, Gronkowa, Ludźmierza, Waksmunda i Klikuszowej. Drużyny z Łopusznej nie stawiły się na zawodach. W obecności opiekunów, dokonano losowania do poszczególnych grup. Rywalizacja drużyn w grupie A w kategorii odbyła się systemem „każdy z każdym”. Natomiast w grupie B odbył się dwumecz. Czas spotkań 2 x 10 minut. W kategorii dziewcząt nie było podziału na grupy, gdyż stawiły się tylko cztery zespoły. Ostatnia minuta meczu - zatrzymywany czas pod warunkiem, że różnica uzyskanych goli była równa lub niższa niż 2.

Krempachy – Ludźmierz  0 : 7

Pozostałe miejsca ustalone zgodnie z regulaminem zawodów.

Uwagi końcowe:
Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, puchary za I miejsca w każdej kategorii. Nagrody rzeczowe otrzymały wszystkie szkoły biorące udział w zawodach. Najwszechstronniejszym zawodnikiem turnieju został wybrany: Polaczek Dawid oraz Weronika Ulman oboje z Ludźmierza. Otrzymali oni dyplomy, nagrody rzeczowe i pamiątkowe statuetki. Boisko na zawody zostało wynajęte na sali przy Szkole Podstawowej Nr 6 w Nowym Targu. Spotkania sędziowali sędziowie Polskiej Federacji Unihokeja. Organizator dziękuje Wójtowi Gminy Nowy Targ za ufundowanie pucharów, dyplomów i nagród rzeczowych. Organizator również dziękuje opiekunom drużyn za sprawne przeprowadzenie zawodów.