GKS Łapsze Niżne: Jamróz, Fąk G, Kromka, Kuruc, Kubasek, Fryźlewicz, , Jamróz, Labuda, Chmiel, Szewczyk, Handzel D
Rezerwowi: Dudas, Szczepaniak, Fąk M, Czubernat, Handzel B
Czarni Czarny Dunajec: Slesarchuk, Wiśniewski, Madziar, Cikowski, Stopka-Studencki, Kulman, Wesołowski, Pająk, Shcherban, Marusarz, Zięba
Rezerwowi: Strączek, Żuchowski, Stołowski

20’ GOL! - wrzutka z autu i Zięba głową daje prowadzenie gościom
36’ GOL! - dośrodkowanie G. Fąka na 5 metr, do piłki dochodzi Chmiel i pewnie kieruje piłkę do bramki
40’ GOL! - Kubasek zagrywa piłkę przed bramkę a akcję wykańcza Szewczyk
43’ – Kuruc wychodzi sam na sam ale jego strzał broni bramkarz
44’ GOL! - wrzutka z bocznej strefy boiska, bramkarz nie łapie piłki do której dochodzi Pająk i spokojnie strzela gola
54’ GOL! - Kubasek faulowany w polu karnym. Pewnym egzekutorem jedenastki jest Szewczyk
82’ GOL! – Chmiel wyrzuca piłkę z autu, do główki wyskakuje Szewczyk i umieszcza piłkę w bramce Czarnych
86’ GOL! - Kulman zagrywa do Wesołowskiego który z 5 metrów pewnie strzelając
88’ GOL! - dośrodkowanie z rzutu wolnego. Najwyżej do piłki wyskakuje Kulman i głową doprowadza do remisu

Nie pomógł hat-trick Szewczyka drużynie z Łapsz która u siebie straciła pewne punkty z Czarnymi. Na 8 minut przed końcem spotkania miejscowi prowadzili bowiem jeszcze 4:2, by dać sobie w końcówce strzelić dwa gole. Brak koncentracji spowodował iż w ostatnim meczu sezonu  będą musieli grać o życie ażeby uniknąć spotkań barażowych.

Przełęcz Łopuszna – Orawa Jabłonka  0:5  (0:2)
0:1  Brząkała
0:2  Męderak
0:3  Gjądła
0:4  Męderak
0:5 Męderak

Składy:
Przełęcz Łopuszna: Śledziński, Wróbel, Chmiela M, Chowaniec J, Drożdż, M Maciasz, Ligęza M, Kamoń P, Goleniowski, Ligęza T, Chowaniec W
Rezerwowi: Klamerus D, Klamerus A, Chmielak A, Chowaniec K, Głowa
Orawa Jabłonka: Majkut, Szymusiak, Skoczyk, Bełciak M, Brząkała, Męderak, Gjądła, Bełciak D, Kowalik, Styruła, Zahora K
Rezerwowi: Krzysiak, Oskwarek, Dworszczak, Sikora, Bałos, Fedor S, Zahora I, Proszek, Fedor A

Piłkarze Orawy przyjechali do Łopusznej świętować awans i nie zawiedli swoich kibiców. Do przerwy prowadzili już dwoma bramkami a po przerwie dołożyli jeszcze trzy gole. Tym samym mogą już celebrować zwycięstwo w Macron A-klasie Podhale. Najlepszym zawodnikiem na placu był Łukasz Męderak strzelec trzech bramek dla gości.

Dunajec Ostrowsko – Jarmuta Szczawnica  5:6

Bramki dla Dunajca: brak
Bramki dla Jarmuty: Tylniak 2, Mikołajczyk 2, Kuzmenko, Kubowicz

Składy:
Dunajec Ostrowsko : brak
Jarmuta Szczawnica: Truchoń, Sobula, Konopka, Tylniak, Mikołajczyk, Piletsky, Kuzmenko, Kącik, Kubowicz, Buriak, Hemba
Rezerwowi: Zbozień, Styrylski, Chlebek, Pacholski

Bardzo ważne zwycięstwo odnieśli piłkarze Jarmuty ze zdegradowanym Dunajcem Ostrowsko. Jak wynika z opinii gości sędzia doprowadził swoimi decyzjami do bardzo brutalnej gry. Na skutek tego ich bramkarz doznał złamania palca, a siedmiu innych zawodników zgłosiło po zawodach urazy. Na skutek emocji panujących w meczu sędzia pokazał też czerwoną kartkę trenerowi Jarmuty. W samym meczu bardzo dużo się działo jak widać po zakończonym wyniku. Dzięki heroicznemu zwycięstwu piłkarze ze Szczawnicy przeskoczyli na jedną kolejkę przed końcem Lokomotiv Chabówka spychając ich na pozycję spadkową, tak więc walka o utrzymanie do końca będzie pasjonująca.

Granit Czarna Góra – Skalni Zaskale 4:0 (0:0)
1:0  Waksmundzki  (rzut karny)
2:0  Sz. Kiernoziak
3:0  Rusnak
4:0  D. Maryniarczyk

Składy:
Granit Czarna Góra: Gogola, Kiernoziak Sz, Milon, Sarna M, Kiernoziak K, Sarna P, Wojeński, Sztuczka, Gnida, Waksmundzki, Waksmański
Rezerwowi: Rusnak, Matoniak, Maryniarczyk D, Maryniarczyk M
Skalni Zaskale: Jaróg, Chorążak K, Strama S, Gacek, Truty, Topór, Luberda, Lubelski, Łukaszczyk, Sternal, Chorążak J
Rezerwowi: Mrugała, Gacek, Chrobak, Strama K

Momenty były :
52’ GOL! - akcja gospodarzy lewą strona boiska, Sarna wbiega w pole karne i jest faulowany. Skutecznym egzekutorem rzutu karnego jest Waksmundzki
69’ GOL! - lewą strona boiska urywa się Sz. Kiernoziak, i strzela w krótki róg pod poprzeczkę celebrując niedawne urodziny dziecka
75’ – K. Chorążak otrzymuje drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę
83’ GOL! - Milon uderza na bramkę Skalnych, do piłki odbitej przez bramkarza dobiega Rusnak i pakuje futbolówkę do bramki
87’ – Luberda uderza z rzutu wolnego ale minimalnie niecelnie
90’ – Zawodnicy Granitu wykonują agresywny pressing na połowie gości. Piłkę przed polem karnym przejmuje D. Maryniarczyk i będąc sam na sam z bramkarzem ustala wynik meczu.

KS Zakopane – AP Wisła Czarny Dunajec 4:4 (3:3)

Składy:
KS Zakopane: Paszuda, Cudzich, Pawlik, Fąfrowicz, Berbeka, Wiśniowski, Piekarczyk, Pałka, Borzęcki, Bukowski, Gubała
Rezerwowi : Kozioł, Celej, Palmrich, Czerwiński, Łojas, Marusarz, Franosz
AP Wisła Czarny Dunajec: Haberny M, Majerczyk, Bukowski, Miętus, Kozak, Madziar, Kalata, Zatłoka, Haberny J, Pazurkiewicz, Dias Jaramillo Brahiam
Rezerwowi : Kęsek, Kwaśniowski, Krupa, Kamiński A, Kamiński K, Rypel

Świetny mecz odbył się w Zakopanem. Wisła rozpoczęła fantastycznie strzelając bardzo szybko trzy gole gospodarzom. Piłkarze spod Giewontu rozpoczęli pościg od 20 minuty i  do przerwy drużyny schodziły do szatni z wynikiem remisowym. Druga połowa zaczęła się od czerwonej kartki dla gości i gola dla gospodarzy. Wisła przeważała i dążyła do wyrównania mając wiele okazji lecz bezskutecznie. Mecz został przedłużony o 12 minut ze względu na kontuzje zawodnika KS Zakopane. Ostatecznie w doliczonym czasie Krupa uratował punkt dla Wisły strzelając wyrównującego gola

Lokomotiv Chabówka – Lubań II Zapora 2:5 ( 1:2 )

Składy:
Lokomotiv : Polaniak, Czyszczoń T, Łukaszka, Aksamit, Rapacz, Smętek, Pazdur, Macioł, Sularz, Czyszczoń P, Pyka
Rezerwowi: Żądło, Ślaga, Panek
Lubań II Zapora: Sikora J, Koczór, Leśnicki, Sikora A, Słowik K, Jandura, Franczak, Sikora M, Hagowski P, Kowalczyk, Ostachowski
Rezerwowi: Pątko, Hagowski R, Budz, Florek, Sikora Ł, Szęszoł, Słowik K

Goście przyjechali do Chabówki z dużą nadzieją na zwycięstwo i wygraną w lidze. Na boisku jednak nie było widać wielkiej różnicy pomiędzy grającymi drużynami. Do 75 minuty mecz był wyrównany jednak wtedy nastąpił punkt zwrotny spotkania, gdy zawodnik gospodarzy otrzymał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę. Lubań wykorzystał tę szansę i strzelając trzy gole wywiózł w Chabówki bardzo ważne trzy punkty.