05.02.2024 | Czytano: 815

Nadchodzi ekscytujący tydzień dla miłośników narciarstwa i snowboardingu

W dniach 9-10 lutego na Jankulakowskim Wierchu w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska, w ramach Garmin Winter Sports Festival 2024, rozegrane zostaną zawody Pucharu Europy FIS w konkurencji Big Air.

Następnie, 16-17 lutego, odbędą się Mistrzostwa Polski PZN w tej konkurencji. Festiwal zamknie 18 lutego Młodzieżowy Puchar Polski, gdzie swój potencjał zaprezentują najmłodsi sportowcy.
 
ZAPOWIEDŹ VIDEO WYDARZENIA: https://youtu.be/9mPQ4RtSwWc?feature=shared
 
Do startu w Pucharze Europy FIS szykują się reprezentanci 14 państw oraz czołowi zawodnicy i zawodniczki w Polsce. Odbywający się 10 lutego finał będzie można śledzić na żywo na oficjalnej stronie wydarzenia - www.wintersportsfestival.pl. Kolejny rok z rzędu organizatorzy zdecydowali się udostępnić sygnał transmisji wszystkim zainteresowanym mediom.
 
„Zależy nam na pokazaniu rywalizacji tych młodych sportowców jak najszerszemu gronu miłośników sportów zimowych. Jak w każdym sporcie, tak i w narciarskim i snowboardowym freestyle’u doping publiczności potrafi dodać startującym skrzydeł. Dlatego zachęcamy wszystkich do kibicowania, nawet jeśli fizycznie nie mogą być obecni na stoku.” – zachęca Jacek Będkowski z biura prasowego Garmin Winter Sports Festival.
 
Więcej informacji na temat zawodów znaleźć można na stronie www.wintersporstfestival.pl
 
Oglądaj finał zawodów Pucharu Europy FIS w Białce Tatrzańskiej w
 sobotę (10 lutego) od godz. 10:30 na:
 
WWW: www.wsfest.pl
YOUTUBE: https://www.youtube.com/@wintersportsfestival8407
FACEBOOK: www.facebook.com/ski2die
 
Jacek Będkowski
Account Director

 

Komentarzereklama