20.09.2023 | Czytano: 1462

Macron A Klasa Podhale - Zwycięstwo Czarnych w Zaskalu!

W dniu dzisiejszym Macron A Klasa Podhale odrabiała zaległości. W jedynym dzisiejszym meczu Czarni Czarny Dunajec pewnie wygrali na trudnym terenie w Zaskalu.

Skalni Zaskale – Czarni Czarni Dunajec  2:6  (1:2)

Składy:
Skalni Zaskale: Byrnas, Strug, Chorążak K, Truty, Topór, Luberda, Sternal, Łukaszczyk, Józefczak, Chorążak J, Łęczycki M
Rezerwowi: Bryja, Strama, Franosz, Chrobak, Jaróg, Łęczycki K, Waliczek
Czarni Czarny Dunajec: Slesarchuk, Wiśniewski, Strączek, Cikowski, Krzysiak, Kulman, Wesołowski, Pająk, Marusarz, Pachabut, Bukowski
Rezerwowi: Wszołek, Madziar, Ponicki, Obrochta, Toczek, Stopka

Momenty były:
8’ GOL! - za zagranie ręką sędzia dyktuje rzut karny. Pewnym wykonawcą Chorążak
17’ GOL! - Wesołowski kiwa obrońców w polu karnym i z 5 metrów pakuje piłkę do pustej bramki
28’ – Luberda strzela z rzutu wolnego z odległości 20 metrów. Piłka leci w okienko ale bramkarz broni
40’ – rzut wolny z 25 metrów Józefczaka, ale piłka trafia w spojenie słupka z poprzeczką
41’ – Bukowski z 5 metrów strzela obok słupka
42’ GOL! - Krzysiak decyduje się na drybling w polu karnym i z najbliższej odległości strzela gola
45’ – Chorążak z 2 metrów trafia wprost w bramkarza
55’ – rzut karny za rękę w polu karnym ale Slesarchuk broni jedenastkę
57’ GOL! - Pająk faulowany w polu karnym. Cikowski pewnie wykonuje rzut karny
63’ GOL! - ponownie Pająk przewracany w polu karnym. Cikowski jeszcze raz pewnie pokonuje bramkarza
70’ GOL! - po błędzie bramkarza Wesołowski kieruje piłkę do pustej bramki
75’ GOL! - rzut rożny Wesołowski wrzuca piłkę na Madziara który zamyka akcję i ten przy słupku celnie strzela gola
80’ GOL! - akcja z głębi pola, wrzutka gospodarzy. Bramkarz gości zachowuje się niepewnie w bramce co wykorzystuje Topór strzelając gola.

W dniu dzisiejszym Macron A Klasa Podhale nadrabiała zaległości. W Zaskalu gospodarze podejmowali Czarnych z Czarnego Dunajca. Pierwsza połowa wyrównana, ale na korzyść przyjezdnych którzy prowadzili jedną bramką. II odsłona to już popis skuteczności Czarnych. Po dwóch rzutach karnych pewnie wykonanych przez Cikowskiego, obrona gospodarzy rozsypała się co skrzętnie wykorzystali Czarni, którzy strzelając kolejne gole pewnie zwyciężyli.