19.09.2023 | Czytano: 1249

AMK Gorce Nowy Targ - Odrodzenie i Sukces w Trialu

Miniony weekend przyniósł wyjątkowe emocje dla klubu motocyklowego z naszego miasta. Ostatnia runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w trialu, która odbyła się w malowniczej Szklarskiej Porębie, była nie tylko widowiskiem pełnym adrenaliny, ale także decydującym momentem w sezonie 2023.

To wtedy, na tych wymagających trasach, rozstrzygnęło się, że klub AMK Gorce Nowy Targ odzyskuje tytuł Mistrza Polski w Mistrzostwach Polski oraz w Pucharze Polski. To wydarzenie, które zapadnie na długo w pamięci, było kulminacją niezwykle owocnego roku dla naszego klubu.

W sezonie 2023 klub AMK Gorce Nowy Targ zawojował polskim trialem, zdobywając tytuł Mistrza Polski i Pucharu Polski. To wielki sukces, który przywraca klubowi dawny blask i przypomina o jego potędze w tej dyscyplinie sportu.

AMK Gorce Nowy Targ to legenda triala w Polsce. Klub ten przez wiele lat budził respekt w trialowym świecie i nie tylko.
Historia AMK Gorce Nowy Targ to historia walki, determinacji i pasji. Klub, który kiedyś bił się o najwyższe laury, stracił na chwilę swoją pozycję. Jednak w sezonie 2023 drużyna zawodników, pod okiem doświadczonego trenera i prezesa klubu Rafała Luberdy, pokonała wszelkie przeszkody, by znów stanąć na szczycie. Ich droga do zwycięstwa była pełna wyzwań, ale to właśnie te trudności uczyniły sukces jeszcze bardziej satysfakcjonującym.

Zawodnicy klubu AMK Gorce Nowy Targ udowodnili, że są mistrzami swojego fachu. Ich umiejętności jazdy na motocyklach trialowych, poświęcenie i ciężka praca były widoczne na każdym etapie sezonu. To oni stworzyli niezapomniane chwile na trasach, zdobywając serca kibiców i szacunek rywali. 

Oczywiście, sukces klubu nie byłby możliwy bez wsparcia rodziców, sponsorów oraz pomocy klubowych działaczy. To dzięki firmom takim jak Fitness Factory, Skalny Dworek, Sherco Poland, Meble Jędruś, Pan Steskal, Stylchyn, Huzar, Leggins.pl, Nykaza, Polalux, Odwierty, ZBO-RO GARBARNIA, Warsztat Samochodowy Krzysztof Kocur, Mercator Medical, Kegel Błażusiak, 111 Racing, Grupa TrackTech, Gorący Potok, Litworowy Staw, Profiauto, PCD Salami, Biuro Promocji i Reklamy "JEŻ", Fach, Hurtownia Biela, Domin MotoTrials, Vertigo Poland i Miasto Nowy Targ AMK Gorce Nowy Targ mogło skoncentrować się na osiąganiu mistrzostwa.

Oprócz Klubowego Mistrza Polski mamy również indywidualnych zawodników z tym prestiżowym tytułem:

MISTRZOSTWA POLSKI

Klasa Młodzik 2023:
Mistrz Polski: Konieczko Maksymilian
II v-ce Mistrz Polski: Ślimak Stanisław
Klasa Junior 2023:
V-ce Mistrz Polski: Soćko Jakub
Klasa Otwarta 2023:
II v-ce Mistrz Polski: Nykaza Daniel
Klasyfikacja Generalna 2023:
II v-ce Mistrz Polski: Soćko Jakub
PUCHAR POLSKI
Klasa Weteran 2023:
Mistrz Polski: Lenart Zbigniew
Klasa Maluch 2023:
Mistrz Polski: Kwiecień Karol
V-ce Mistrz Polski: Kuras Fabian
Klasa Młodzik 2023:
V-ce Mistrz Polski: Chromiec Kamila
Klasa Otwarta 2023:
Mistrz Polski: Piskorek Patryk
V-ce Mistrz Polski: Żiraldo Jacek

Odrodzenie klubu, sukces zawodników i współpraca z zaufanymi partnerami to tylko początek nowej ery dla AMK Gorce Nowy Targ. Klub teraz patrzy w przyszłość pełen optymizmu i ambicji, gotowy by kontynuować swoją dominację na krajowej scenie trialowej oraz godnie reprezentować miasto Nowy Targ. Sezon 2023 był rokiem, który na pewno na długo zostanie w pamięci wszystkich związanych z tym wyjątkowym klubem.

Komentarzereklama