Dziewczęta
Do rywalizacji stanęły cztery drużyny, rozgrywki prowadzono systemem każdy z każdym.Wyniki gier:
SP 1 Spytkowice – SP Sieniawa 1 : 3 /1:0/
SP 2 Rabka-Zdrój – SP 1 Jabłonka 4 : 8 /2:4/
SP Sieniawa - SP 1 Jabłonka 3 : 9 /0:5/
SP 2 Rabka-Zdrój - SP 1 Spytkowice 9 : 3 /5:0/
SP 2 Rabka-Zdrój - SP Sieniawa 3 : 2 /3:2/
SP 1 Jabłonka - SP 1 Spytkowice 16 : 3 /9:2/
Klasyfikacja końcowa:
1/ Szkoła Podstawowa Nr 1 Jabłonka 9 pkt
2/ Szkoła Podstawowa Nr 2 Rabka-Zdrój 6
3/ Szkoła Podstawowa Sieniawa 3
4/ Szkoła Podstawowa Nr 1 Spytkowice 0
Najlepsza zawodniczką turnieju została Zofia Stopiak ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Jabłonce
Skład SP 1 Jabłonka: Buroń Milena, Dziurczak Natalia, Grelak Otylia, Kasprzak Wiktoria, Obrochta Magdalena, Orłowska Milena, Osipova Maria, Pawlak Zuzanna, Sarniak Joanna, Sołtys Martyna, Turwoń Kamila. Opiekun Jakub Janczy
Chłopcy
Do gry prowadzonej systemem każdy z każdym przystąpiło 5 drużyn.Wyniki gier:
SP 2 Rabka-Zdrój – SP 1 Spytkowice 4 : 2 /3:0/
SP Sieniawa – SP 1 Jabłonka 4 : 5 /1:3/
SP 1 Spytkowice – SP Zubrzyca Dolna 1 : 3 /0:1/
SP Sieniawa - SP 2 Rabka-Zdrój 1 : 2 /0:1/
SP 1 Jabłonka - SP Zubrzyca Dolna 5 : 3 /4:1/
SP 1 Spytkowice – SP Sieniawa 3 : 3 /2:2/ k. 3:2
SP Zubrzyca Dolna - SP 2 Rabka-Zdrój 3 : 3 /1:1/ k. 2:1
SP 1 Jabłonka - SP 1 Spytkowice 4 : 1 /2:0/
SP Zubrzyca Dolna - SP Sieniawa 3 : 0 v
SP 2 Rabka-Zdrój – SP 1 Jabłonka 4 : 5 /3:1/
Klasyfikacja końcowa:
1/ Szkoła Podstawowa Nr 1 Jabłonka 12 pkt
2/ Szkoła Podstawowa Zubrzyca Górna 8
3/ Szkoła Podstawowa Nr 2 Rabka-Zdrój 7
4/ Szkoła Podstawowa Nr 1 Spytkowice 2
5/ Szkoła Podstawowa Sieniawa 1
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Miłosz Janczy ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Jabłonce
Skład SP 1 Jabłonka: Buroń Maciej, Buszta Eryk, Djurczak Filip, Garbiarz Michał, Gwiżdż Bartłomiej, Habina Jakub, Janczy Miłosz, Jaromin Hubert, Jarosz Paweł, Kucza Krystian, Pezdek Wiktor, Spiszak Jan, Spytkowski Wojciech, Wdówka Łukasz, Winnik Antoni. Opieku Jakub Janczy
Zespoły z miejsc I – III otrzymały puchary, najlepsi zawodnicy – statuetkę.
Drużyny SP 1 Jabłonka i SP Rabka Zdrój wśród dziewcząt i SP 1 Jabłonka i SP Zubrzyca Dolna wśród chłopców uzyskały awans do zawodów powiatowych.
Koordynator Ośrodka Rabka Zdrój Zbigniew Pistor