02.02.2023 | Czytano: 721

Igrzyska Dzieci w mini siatkówce (+zdjęcia)

W Czarnym Dunajcu odbyły się Igrzyska Dzieci Ośrodka Sportowego Nowy Targ w mini siatkówce dziewcząt i chłopców organizowane przez Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.

Dziewczęta

Uczestnicy: 
1-4 SP 2 Ciche, SP Załuczne, SP Piekielnik, SP 11 Nowy Targ

System gry:  każdy z każdym

Wyniki techniczne:
1. SP Piekielnik - SP 2 Ciche
2. SP 11 Nowy Targ - SP Załuczne
3. SP Piekielnik - SP 11 Nowy Targ
4. SP Załuczne - SP 2 Ciche
5. SP Załuczne - SP Piekielnik
6. SP 2 Ciche - SP 11 Nowy Targ

Klasyfikacja końcowa:
1 miejsce: SP Załuczne
2 miejsce: SP 11 Nowy Targ
3 miejsce: SP 2 Ciche
4 miejsce: SP Piekielnik

Skład zwycięskiego zespołu: Bielańska Joanna, Bielańska Łucja, Kowalska Wiktoria, Król Faustyna, Lenart Małgorzata, Łowisz Zuzanna, Możdżeń Magdalena, Myrda Zuzanna, Szymusiak Izabela, Zięba Monika 

Opiekun zwycięskiego zespołu: Ryszard Wojtarowicz

Drużyny, które uzyskały awans: SP Załuczne, SP 11 Nowy Targ zakwalifikowały się do zawodów powiatowych, które odbędą się w 8 marca w  w Sromowcach Niżnych

Sędzia główny: Marek Danielczak
 

Chłopcy

Uczestnicy: 
1-4 SP Pieniążkowice, SP Załuczne, SP Piekielnik, SP Czarny Dunajec

System gry:  każdy z każdym

Wyniki techniczne:
1. SP Pieniążkowice - SP Załuczne    2:0
2. SP Piekielnik - SP Czarny Dunajec    2:0
3. SP Pieniążkowice - SP Piekielnik    2:0
4. SP Czarny Dunajec - SP Załuczne    1:2
5. SP Czarny Dunajec - SP Pieniążkowice    0:2
6. SP Załuczne - SP Piekielnik    2:1

Klasyfikacja końcowa:
1 miejsce: SP Pieniążkowice
2 miejsce: SP Załuczne
3 miejsce: SP Piekielnik
4 miejsce: SP Czarny Dunajec

Skład zwycięskiego zespołu: Błachuta Szymon, Dzielski Jan, Hajnos Michał, Kluska Krystian, Leja Karol, Mastela Antoni, Obyrtacz Sebastian, Parzygnat Wincenty, Stekala Victor, Tylecki Jan, Zienkiewicz Kacper

Opiekun zwycięskiego zespołu: Adam Łuszczek

Drużyny, które uzyskały awans: SP Pieniążkowice, SP Załuczne zakwalifikowały się do zawodów powiatowych, które odbędą się w dniu 29 marca w Sromowcach Niżnych

Sędzią głównym zawodów był Marek Danielczak




 

Komentarze







reklama