22.11.2022 | Czytano: 362

Powiatowa Liceliada w koszykówce 3x3 dziewcząt i chłopców (+zdjęcia)

Na Hali Gorce w Nowym Targu w dniach 17 i 18 listopada odbyły się Powiatowe Liceliady w koszykówce 3x3 dziewcząt i chłopców, organizowane przez Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.

Dziewczęta

Uczestnicy:  ZS Jabłonka, ZS Rabka-Zdrój, ZSO nr1 Nowy Targ, ZSO nr2 Nowy Targ, ZSTiP Nowy Targ

System gry:  każdy z każdym

Wyniki techniczne:
1. ZS Jabłonka - ZS Rabka-Zdrój    0:6
2. ZSO nr1 Nowy Targ - ZSO nr2 Nowy Targ    7:2
3. ZS Jabłonka - ZSTiP Nowy Targ    1:4
4. ZS Rabka-Zdrój - ZSO nr2 Nowy Targ    5:0
5. ZSO nr1 Nowy Targ - ZSTiP Nowy Targ    2:1
6. ZS Jabłonka - ZSO nr2 Nowy Targ    1:0
7. ZS Rabka-Zdrój - ZSO nr1 Nowy Targ    5:3
8. ZSO nr2 Nowy Targ - ZSTiP Nowy Targ    4:7
9. ZS Jabłonka - ZSO nr1 Nowy Targ    5:9
10. ZSTiP Nowy Targ - ZS Rabka-Zdrój    3:6

Klasyfikacja końcowa:
1 miejsce:  ZS Rabka-Zdrój
2 miejsce: ZSO nr1 Nowy Targ
3 miejsce: ZSTiP Nowy Targ
4 miejsce: ZS Jabłonka
5 miejsce: : ZSO nr2 Nowy Targ

Skład zwycięskiego zespołu: Gacek Martyna, Smoleń Milena, Wójciak Natalia, Ząbek Martyna

Opiekun zwycięskiego zespołu: Agnieszka Waśko

Drużyna, która uzyskały awans: ZS Rabka-Zdrój, zakwalifikowała się do zawodów rejonowych, które odbędą się w dniu 28 listopada w Nowym Targu.
 

Chłopcy

Uczestnicy:  ZS Rabka-Zdrój, ZSO nr1 Nowy Targ, ZSO nr2 Nowy Targ, ZSTiP Nowy Targ, I LO Rabka-Zdrój, LO Krościenko

System gry:  podział na grupy

Grupa A:                                                                     Grupa B:
ZS Rabka-Zdrój                                                    I LO Rabka-Zdrój   
LO Krościenko                                                     ZSO nr2 Nowy Targ 
ZSO nr1 Nowy Targ                                             ZSTiP Nowy Targ 

Wyniki techniczne:
Grupa: A
1. ZS Rabka-Zdrój - LO Krościenko    5:1                         1 miejsce: ZSO nr1 Nowy Targ /awans/
2. LO Krościenko - ZSO nr1 Nowy Targ    6:11               2 miejsce: ZS Rabka-Zdrój   /awans/
3. ZSO nr1 Nowy Targ - ZS Rabka-Zdrój    7:6                3 miejsce: LO Krościenko

Grupa: B
1. I LO Rabka-Zdrój - ZSO nr2 Nowy Targ    9:5             1 miejsce: I LO Rabka-Zdrój /awans/
2. ZSO nr2 Nowy Targ - ZSTiP Nowy Targ    2:10           2 miejsce: ZSTiP Nowy Targ /awans/
3. ZSTiP Nowy Targ - I LO Rabka-Zdrój    5:8                  3 miejsce: ZSO nr2 Nowy Targ

Mecze półfinałowe:
ZSO nr1 Nowy Targ - ZSTiP Nowy Targ    8:4
ZS Rabka-Zdrój - I LO Rabka-Zdrój    5:7

Mecze finałowe:
o 3-4 miejsce: ZSTiP Nowy Targ - ZS Rabka-Zdrój    4:11
o 1-2 miejsce: ZSO nr1 Nowy Targ - I LO Rabka-Zdrój    9:7

Klasyfikacja końcowa:
1 miejsce:  ZSO nr1 Nowy Targ
2 miejsce: I LO Rabka-Zdrój    
3 miejsce: ZS Rabka-Zdrój
4 miejsce: ZSTiP Nowy Targ
5 miejsce: ZSO nr2 Nowy Targ
6 miejsce: LO Krościenko

Skład zwycięskiego zespołu: Domin Maksymilian, Gal Konrad, Parszywka Jakub, Wielgus Kacper

Opiekun zwycięskiego zespołu: Karol Majewski

Drużyny, które uzyskały awans ZSO nr1 Nowy Targ, zakwalifikowała się do zawodów rejonowych, które odbędą się w dniu 28 listopada w Nowym Targu.


Sędzią głównym był Marek Danielczak




 

Reklama

Komentarze





reklama