21.11.2022 | Czytano: 298

Królewska gra opanowała Krościenko (+zdjęcia)

Przez trzy dni, od 16 do 18 listopada na sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Krościenku n.D królowały szachy. Rozegrano Licealiadę Powiatu Nowotarskiego, Igrzyska Dzieci a na koniec Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

Licealiada Powiatu Nowotarskiego 16 listopada

DZIEWCZĘTA
1 miejsce      Nadia Draus                                       Z S  Rabka Zdrój
2 miejsce      Lidia Janc                                           ZSZ i P  Krościenko n. D
3 miejsce      Emilia Piechowicz                             ZSCKR  Nowy Targ 
4 miejsce      Emilia Sobkowiak                              ZSO Nr 1 Nowy Targ
5 miejsce      Natalia Pearce                                     LO Krościenko n. D
6 miejsce      Martyna Ziętasz                                  ZSZ i P Krościenko n. D
7 miejsce      Małgorzata Polaczyk                          LO Krościenko n. D
8 miejsce      Oliwia Zawada                                    ZSO Nr 1 Krościenko n. D  

CHŁOPCY
1 miejsce       Bartłomiej Paternoga                           I LO Rabka Zdrój
2 miejsce       Jakub Skalany                                      ZSO Nr 1 Nowy Targ
3 miejsce       Maciej Styrylski                                   ZSO Nr 1 Nowy Targ
4 miejsce       Kajetan Kowalczyk                              ZSO Nr 1 Nowy Targ
5 miejsce       Kevin Luzar                                          ZS Rabka Zdrój
6 miejsce       Hubert Michalak                                   ZS Rabka Zdrój
7 miejsce       Kacper Biel                                           ZSO Nr 1 Nowy Targ
8 miejsce       Filip Czerwiec                                       ZSZ i P Krościenko n. D
9 miejsce       Paweł Drążek                                        ZSZ i P Krościenko n. D
10 miejsce     Szymon Zachwieja                                 ZSZ i P Krościenko n. D
11 miejsce     Kacper Sutor                                           I LO Rabka Zdrój
12 miejsce     Dominik Schinohl                                   ZS Rabka Zdrój
13 miejsce     Tobiasz Chryc                                         ZS Rabka Zdrój
14 miejsce     Mikołaj Kurczak                                     ZSCKR Nowy Targ
15 miejsce     Stanisław Kołek                                      ZSZ i P Krościenko n. D
16 miejsce     Jakub Macuga                                         ZS Rabka Zdrój
17 miejsce     Oliwier Kurnyta                                       LO Krościenko n. D
18 miejsce     Piotr Wolski                                              LO Krościenko n. D
19 miejsce     Igor Wasilewski                                        I LO Rabka Zdrój
20 miejsce     Franciszek Stołowski                                LO Krościenko n. D
22 miejsce     Adrian Waksmundzki                               ZSCKR Nowy Targ
23 miejsce     Kacper Zarycki                                         ZSCKR Nowy Targ
24 miejsce     Karol Jankowski                                       ZSZ i P Krościenko n. D
25 miejsce     Robert Blańda                                           LO Krościenko n. D
26 miejsce     Krystian Lewicki                                       I LO Rabka Zdrój
27 miejsce     Antoni Smoleń                                           LO Krościenko n. D
28 miejsce     Klaudiusz Zygmuntowicz                         ZSZ i P Krościenko n. D
29  miejsce    Tobiasz Pichniarczyk                                 LO Krościenko n. D

WYNIKI DRUŻYNOWE :
1 miejsce ZSO Nr 1 Nowy Targ
2 miejsce ZS  Rabka Zdrój
3 miejsce ZSZ i P  Krościenko n. D
4 miejsce ZSCKR   Nowy Targ
5 miejsce LO  Krościenko n. D
 

Igrzyska Dzieci 17 listopada


DZIEWCZĘTA
1 miejsce       Aleksandra Andruszko                              SP Grywałd
2 miejsce       Nicola Olejarz                                           SP Grywałd
3 miejsce       Katarzyna Knapczyk                                 SP Grywałd
4 miejsce       Julia Miłek                                                SP Nr 1 Skawa
5 miejsce       Małgorzata Szkarłat                                  SP Nr 1 Szczawnica    
6 miejsce       Antonina Chlipała                                     SP Grywałd
7 miejsce       Zuzanna Gajda                                          SP Grywałd 
8 miejsce       Ada Arendarczyk                                       SP Rokiciny Podhalańskie
9 miejsce       Wiktoria Garb                                            SP  Klikuszowa
10 miejsce     Kinga Milczarek                                        SP Grywałd
11 miejsce     Estera Słabiak                                            SP Nr 1 Szczawnica
12 miejsce     Kinga Syrnik                                              SP Nr 1 Skawa
13 miejsce     Maja Pęksa                                                 SP Rokiciny Podhalańskie
14 miejsce     Julia Rawska                                               SP Nr 11 Nowy Targ
15 miejsce     Urszula Folwarska                                      SP Rokiciny Podhalańskie
16 miejsce     Emilia Guśpiel                                            SP Nr 11 Nowy Targ
17 miejsce     Karolina Tokarczyk                                    SP Nr 1 Szczawnica 
18 miejsce     Karolina Gałusza                                        SP Nr 2 Ciche
19 miejsce     Maja Jandura                                              SP Nr 1 Szczawnica
20 miejsce     Weronika Pałac                                          SP Rokiciny Podhalańskie
21 miejsce     Liliana Pyka                                               SP Rokiciny Podhalańskie
22 miejsce     Antonina Luberda                                       SP Rokiciny Podhalańskie              
23 miejsce     Nina Cięciwa                                              SP Nr 1 Szczawnica 
24 miejsce     Maria Skóbel                                              SP Nr 2 Ciche

 CHŁOPCY
1 miejsce     Szymon Machaj                                             SP Nr 1 Jabłonka
2 miejsce     Nikita Velko                                                   SP Nr 1 Szczawnica  
3 miejsce     Jeremi Pastwa                                                SP Nr 11 Nowy Targ
4 miejsce     Mikołaj Fryżlewicz                                        SP  Szlachtowa
5 miejsce     Andrzej Turski                                                SP Podczerwone
6 miejsce     Paweł Jaróg                                                     SP Klikuszowa
7 miejsce     Adam Szwajnos                                               SP Nr 2 Ciche 
8 miejsce     Marcin Turski                                                  SP Podczerwone  
9 miejsce     Gabriel Kowalski                                            SP Klikuszowa
10 miejsce   Kacper Kościelniak                                         SP Chabówka
11 miejsce    Michał Bieniek                                               SP Nr 1 Szczawnica  
12 miejsce   Tomasz Kołek                                                 SP Grywałd 
13 miejsce     Tymoteusz Dębski                                         SP Nr 1 Szczawnica               
14 miejsce     Dimitro Velko                                                SP Nr 1 Szczawnica  
15 miejsce     Krzysztof Trzeciak                                        ZSP  Rokiciny Podhalańskie
16 miejsce     Alan Marcisz                                                  SP   Klikuszowa 
17 miejsce     Michał Konopka                                            SP  Tylmanowa Zawodzie
18 miejsce     Szymon Knurowski                                       SP Grywałd     
19 miejsce     Michał Sobkowiak                                         SP Grywałd
20 miejsce     Piotr Turski                                                    SP Podczerwone
21 miejsce     Krystian Antolec                                            SP Nr 1 Skawa
22 miejsce     Krystian Gałusza                                            SP Nr 2 Ciche
23 miejsce     Jakub Ciesielka                                              SP Grywałd
24 miejsce     Jakub Stopka                                                  SP Nr 11 Nowy Targ 
25 miejsce     Szymon Pawlica                                            SP Chabówka
26 miejsce     Mateusz Wiercioch                                        SP Nr 1 Szczawnica  
27 miejsce     Karol Niezgoda                                              SP Nr 1 Szczawnica  
28 miejsce     Maksymilian Majchrzak                                ZSP  Rokiciny Podhalańskie
29 miejsce     Karol Staszel                                                  SP Nr 2 Ciche
30 miejsce     Dawid Milczarek                                            SP Grywałd
31 miejsce     Kamil Barnaś                                                 SP Nr 1 Skawa
32 miejsce     Franciszek Biel                                              SP Nr 1 Szczawnica                                          
33 miejsce     Piotr Ciężkowski                                            SP Grywałd
34 miejsce     Szymon Gromala                                            SP Nr 2 Ciche
35 miejsce     Franciszek Fryżlewicz                                    SP  Szlachtowa
36 miejsce     Marcel Wnukowicz                                         ZSP  Rokiciny Podhalańskie

WYNIKI DRUŻYNOWE :
1 miejsce SP Nr 1 Szczawnica
2 miejsce SP  Grywałd
3 miejsce SP  Klikuszowa
4 miejsce SP Nr 11 Nowy Targ
5 miejsce SP Nr 2 Ciche
6 miejsce SP Nr 1 Skawa
7 miejsce SP Rokiciny Podhalańskie
 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej 18 listopada


DZIEWCZĘTA
1 miejsce       Joanna Bandyk                                     SP Nr 4 Lipnica Wielka
2 miejsce       Tamara Szczepaniak Filas                    SP  Szlachtowa
3 miejsce       Zuzanna Antałczyk                               SP Nr 4 Lipnica Wielka
4 miejsce       Emilia Roś                                            ZSP Rokiciny Podhalańskie
5 miejsce       Nina Jama                                             SP Nr 1  Szczawnica
6 miejsce       Joanna Krzysiak                                   SP Nr 11 Nowy Targ                                
7 miejsce       Izabela Florek                                       SP Nr 2   Rabka Zdrój
8 miejsce       Amelia Bieniek                                     SP  Szlachtowa
9 miejsce       Maja Alendarczyk                                ZSP Rokiciny Podhalańskie

CHŁOPCY
1 miejsce     Mateusz Chromejko                                   SP Nr 2 Rabka Zdrój
2 miejsce     Konstantin Eliah Sadelkow                        SP Nr 2 Rabka Zdrój
3 miejsce     Józef Gargol                                                SP Nr 2 Rabka Zdrój
4 miejsce     Bartosz Domałacny                                    ZSP Rokiciny Podhalańskie
5 miejsce     Maciej Fryżlewicz                                       SP Nr 2 Rabka Zdrój
6 miejsce     Bartosz Wójciak                                          SP Nr 4 Lipnica Wielka 
7 miejsce     Dawid Zimoń                                              SP Nr 2 Rabka Zdrój
8 miejsce     Maciej Czyszczoń                                       SP Nr 2 Rabka Zdrój
9 miejsce     Michał Szkarłat                                           SP Nr 1 Szczawnica
10 miejsce   Szymon Hryc                                               SP  Szlachtowa
11 miejsce   Eryk Bubis                                                   SP Nr 2 Rabka Zdrój 
12 miejsce   Mateusz Tokarczyk                                      SP Nr 1 Szczawnica 
13 miejsce   Wiktor Szczepaniec                                      SP Nr 11 Nowy Targ          
14 miejsce   Wojciech Żądło                                             ZSP Rokiciny Podhalańskie
15 miejsce   Bartłomiej Zabrzeski                                     SP  Szlachtowa
16 miejsce   Adam Paprocki                                              SP Nr 2 Rabka Zdrój 
17 miejsce   Maciej Karkoszka                                          SP Nr 4 Lipnica Wielka
18 miejsce   Daniel Magiera                                              SP Nr 11 Nowy Targ
19 miejsce   Adrian Gawlik                                                SP Nr 1 Szczawnica
20 miejsce   Igor Mendrala                                                SP Szlachtowa
21 miejsce   Szymon Terłowski                                         SP Nr 11 Nowy Targ

WYNIKI DRUŻYNOWE :
1 miejsce SP Nr 2 Rabka Zdrój
2 miejsce SP  Nr 4 Lipnica Wielka
3 miejsce SP  Szlachtowa
4 miejsce SP Nr 1 Szczawnica
5 miejsce ZSP  Rokiciny Podhalańskie
6 miejsce SP Nr11 Nowy Targ


Sędzią głownym zawodów był Jan Zapała
Komunikaty sporządził Koordynator Sportu PCK Nowy Targ Józef Dyda


Reklama

Komentarze





reklama