05.10.2022 | Czytano: 754

Zawodnicy UKS Romer na Mistrzostwach Województwa Małopolskiego Dzieci (+zdjęcia)

​2 października zawodnicy UKS Romer Rabka-Zdrój wystartowali w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego Dzieci (U10, U12, U14)

Impreza odbyła się na stadionie WKS Wawel w Krakowie. Najmłodsi zawodnicy UKS Romer nie wystraszyli się kapryśnej pogody i
w liczbie 23 stawili się na starcie. Ich dorobek to 3 złote medale, które zdobyli:
Milena Wojciechowska U14 skok wzwyż
Nicola Zając U10 300m
Wojciech Malec U10 300m

W biegu na 60m U10 - Nicola Zając i Wojtek Malec zajęli 4 miejsca, do medali brakło kilku setnych. Martyna Tatoń o 8 setnych przegrała medal na 300m U10. Większość zawodników rabczańskiego UKSu uzyskała nowe rekordy życiowe.

Barwy klubu reprezentowali: Emilia Węglarz, Julia Skawska, Milena Skawska, Nicola Zając,