11.06.2022 | Czytano: 2720

Klasa A: Biali nie dojechali (+zdjęcia)

Drużyna z Białego Dunajca nie dojechała na spotkanie z Orkanem Raba Wyżna. Kolejne sobotnie mecze 24-tej kolejki A klasy odbyły się w Łapszach, Naprawie i Ostrowsku. W niedzielę mecze odbędą się w Jabłonce i Zakopanem.

Orkan Raba Wyżna - Biali Biały Dunajec 3:0 (wo)

GKS Łapsze Niżne - Lubań Maniowy II Zapora Kluszkowce 2:3 (0:0)
0:1 Hagowski 47
0:2 Sikora M. 50
1:2 Chmiel z karnego 52
1:3 Sikora M. 57
2:3 Kuruc 66
Łapsze: Rusnarczyk - Kowalczyk, Bogaczyk, Borowski, Chmiel, Kuruc, Kubasek, Topór, Bryja P., Truty, Wida (rezerwowi Bryja M., Stanek, Malaniak)
Zapora: Berlizov - Kopytko, Koczór, Ostachowski, Jazgar, Jandura A., Miranda, Leśnicki, Dziatkowicz, Hagowski, Franczak (rezerwowi: Sikora A., Sikora M., Słowik, Nazarenko, Batkiewicz)

Dunajec Ostrowsko - Skalni Zaskale 2:4 (0:3)
0:1 Łukaszczyk 15
0:2 Sternal 35
0:3 Łęczycki 39
0:4 Trutry 60
1:4 Jaworski z karnego 65
2:4 Jaworski 75
Dunajec: Gucwa D. - Krupa, Olbrycht, Szczepaniak, Jaworski, Sral, Kamiński Ksawery, Budz, Kamiński Kamil, Kozieł, Gucwa R. (rezerwowi: Lesnicki, Moczarny, Kołodziejczyk)
Skalni: Sowa - Józefczak, Sternal, Łęczycki, Chorążak K., Bryja, Chorążak J., Łukaszczyk, Strama, Strug, Truty (rezerwowi: Cisoń, Chrobak, Luberda, Waliczek)

Unia Naprawa - Bór Dębno 1:2 (0:1)
0:1 Iglar 2
1:1 Mastela 47
1:2 Wróbel 68
Unia: Wojdyła - Nowak, Żegleń, Brobny, Żur, Sutor, Zając, Porębski, Flaga, Bal, Mastela (rezerwowi: Gacek)
Bór: Pyrek - Potoczak, Grzywnowicz Marcin, Brynczka, Grzywnowicz Mateusz, Iglar, Kozioł M., Potoczak, Wróbel, Koział Sz., Dutkiewicz (rezerwowi: Zoń, Grzywnowicz T., Janeczek)


Orawa Jabłonka - Lubań Tylmanowa 0:4 (0:2)
0:1 Matyszok 
0:2 Adamczyk
0:3 Zep
0:4 Zep
Orawa: T. Potaczek - Sipiora, Możdżeń, Janowiak, Smutek, Styruła, Sikora, Marzec, Barasciak, Kasprzak, Gjądła (rezerwowi: Krzysiak, Dworszczak, Kot)
Lubań: Gołdyn - Kozielec K., Kwit, Matyszok, Kołodziej, Adamczyk, Talarczyk, Pierzchała, Zep (rezerwowi; Kozielec P., Kozielec A., Urbaniak, Zacher)

KS Zakopane - KS Lokomotiv Chabówka 0:2 (0:1)
0:1 Macioł 19 
0:2 Ślaga 63
Zakopane: Zawratka - Bogdanowicz, Miśkowiec, Stalmach Sz., Stalmach K., Kluś, Lipowy, Wszołek, Klement, Szczygieł, Ktról (rezerwowi: Matkowski, Stachura, Cudziach)
Lokomotiv: Góra - Miśkowiec, Pyka Karol, Rapacz K., Czyszczoń P., Sumara, Rapacz, Łukaszka, Ślaga, Pyka Krystian, Macioł (rezerwowi: Czyszczoń T., Panek, Rapacz K., Wnekowicz)

wo/

Reklama

Komentarze





Tabela - Klasa B - Gr. 1

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. KS Luboń Skomielna Biała 0 0
2. Skałka Rogoźnik/Stare Bystre 0 0
3. Skawianin Skawa 0 0
4. Krokus Pyzówka 0 0
5. Szarotka Rokiciny Podhalańskie 0 0
6. Delta Pieniążkowice 0 0
7. Bystry Nowe Bystre 0 0
8. AP Wisła Czarny Dunajec 0 0
9. Janosik Sieniawa 0 0
10. Podgórki Krauszów 0 0
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 17.08
    17:00
    Czarni Połaniec - Podhale Nowy Targ III liga
  • 17:00
    Avia Świdnik - ŁKS Łagów III liga
  • 17:00
    Korona II Kielce - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski III liga
  • 17:00
    Wisłoka Dębica - Podlasie Biała Podlaska III liga
  • 17:00
    Wieczysta Kraków - Sokół Sieniawa III liga
  • 17:00
    Chełmianka Chełm - Orlęta Radzyń Podlaski III liga
  • 17:00
    Unia Tarnów - Stal Stalowa Wola III liga
  • 17:00
    KS Wiązownica - Lublinianka Lublin III liga
  • 17:00
    Cracovia II - Wisła Sandomierz III liga
  • 17:30
    Wiatr Ludźmierz - Wierchy Pasierbiec Klasa Okręgowa
    17.08
  • 18:00
    Korona Niedzieliska - Dunajec Nowy Sącz V liga
    19.08
  • 11:00
    Poprad Muszyna - Wierchy Rabka Zdrój IV liga
  • 11:00
    Bruk-Bet Termalica II Nieciecza - Barciczanka Barcice IV liga
  • 11:00
    Unia Oświęcim - Radziszowianka Radziszów IV liga
  • 16:00
    Jarmuta Szczawnica - GKS Drwinia V liga
  • 17:00
    Metal Tarnów - Zalesianka Zalesie V liga
  • 17:00
    Turbacz Mszana Dolna - Płomień Limanowa Klasa Okręgowa
  • 17:00
    Lubań Maniowy - Beskid Andrychów IV liga
  • 17:00
    Dalin Myślenice - Orzeł Ryczów IV liga
  • 17:00
    Glinik Gorlice - Limanovia Limanowa IV liga
  • 17:00
    Bocheński KS - Kolejarz Stróże V liga
  • 17:00
    Tarnovia Tarnów - Tuchovia Tuchów V liga
  • 17:00
    Lokomotiv Chabówka - Skalni Zaskale Klasa A
  • 17:00
    Zawrat Bukowina Tatrzańska - Jordan Jordanów Klasa Okręgowa
  • 17:30
    Okocimski KS Brzesko - Wiślanie Jaśkowice IV liga
  • 17:30
    Wierchy Lasek - Lubań Tylmanowa Klasa A
  • 17:30
    Dunajec Ostrowsko - Lubań Maniowy - Zapora Kluszkowce II Klasa A
  • 18:00
    Radłovia Radłów - Orkan Szczyrzyc V liga
  • 18:00
    Czarni Czarny Dunajec - Unia Naprawa Klasa A
    20.08
  • 12:00
    Krokus Przyszowa - Wiatr Ludźmierz Klasa Okręgowa
  • 14:00
    Granit Czarna Góra - Bór Dębno Klasa A
  • 14:00
    Przełęcz Łopuszna - GKS Łapsze Niżne Klasa A
  • 15:00
    Biali Biały Dunajec - Orawa Jabłonka Klasa A
  • 15:00
    Babia Góra Lipnica Wielka - Słomka Siekierczyna Klasa Okręgowa
  • 15:00
    LKS Szaflary - AKS Ujanowice Klasa Okręgowa
  • 16:00
    Huragan Waksmund - Gorce Kamienica Klasa Okręgowa
  • 17:00
    Wolania Wola Rzędzińska - Barciczanka Barcice IV liga
  • 17:00
    LKS Jawiszowice - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska IV liga
  • 17:00
    Sokół Słopnice - GLKS Gromnik V liga
  • 17:00
    Dunajec Zakliczyn - Watra Białka Tatrzańska V liga
  • 17:00
    Wierchy Pasierbiec - Orkan Raba Wyżna Klasa Okręgowa
    21.08
zobacz więcej
reklama