Dziewczęta
I grupa el.SP Rokiciny Pdh. – SP Pieniążkowice 2 : 1
SP 1 Krościenko – SP 3 Rabka-Zdrój 1 : 2
SP Rokiciny Pdh - SP 3 Rabka-Zdrój 0 : 2
SP Pieniążkowice – SP 1 Krościenko 1 : 2
SP 1 Krościenko - SP Rokiciny Pdh 2 : 0
SP 3 Rabka-Zdrój - SP Pieniążkowice 2 : 0
II grupa el.
SP 1 Szczawnica – SP Odrowąż 2 : 1
SP Sieniawa – SP Załuczne 0 : 2
SP Odrowąż - SP Załuczne 0 : 2
SP 1 Szczawnica - SP Sieniawa 2 : 0
SP Sieniawa - SP Odrowąż 2 : 0
SP Załuczne - SP 1 Szczawnica 2 : 0
Finały:
o miejsce III – IV: SP 1 Krościenko – SP 1 Szczawnica 0 : 2 /-1,-9/
o miejsce I – II: SP 3 Rabka-Zdrój – SP Załuczne 0 : 2 /-12,-2/
Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
1. Szkoła Podstawowa Załuczne, skład: Izabela Bielańska, Katarzyna Domalik. Opiekun Ryszard Wojtarowicz.
2. Szkoła Podstawowa Nr 3 Rabka-Zdrój
3. Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica
4. Szkoła Podstawowa Nr 1 Krościenko
5-6. Szkoła Podstawowa Rokiciny Pdh., Szkoła Podstawowa Sieniawa
7-8. Szkoła Podstawowa Pieniążkowice, Szkoła Podstawowa Odrowąż
Najlepszą zawodniczką turnieju zostałą Katarzyna Domalik z SP Załuczne
Chłopcy
I grupa el.SP Pieniążkowice – SP 3 Rabka-Zdrój 0 : 2
SP Pieniążkowice – SP Sieniawa 1 : 2
SP Sieniawa - SP 3 Rabka-Zdrój 1 : 2
II grupa el.
SP Załucze – SP Rokiciny 2 : 0
SP Rokiciny – SP 1 Krościenko 0 : 2
SP 1 Krościenko – SP Załuczne 1 : 2
III grupa el.
SP Odrowąż – SP 2 Rabka-Zdrój 0 : 2
SP 2 Rabka-Zdrój – SP 1 Szczawnica 2 : 0
SP 1 Szczawnica – SP Odrowąż 2 : 0
Mecze finałowe
SP 2 Rabka-Zdrój – SP 3 Rabka-Zdrój 2 : 1 /6,-8,3/
SP 2 Rabka-Zdrój – SP Załuczne 0 : 2 /-9,-3/
SP Załuczne – SP 2 Rabka-Zdrój 1 : 2 /8,-8,-10/
Klasyfikacja końcowa chłopców:
1. Szkoła Podstawowa Nr 2 Rabka-Zdrój, skład: Maksymilian Milc, Mateusz Pitek
2. Szkoła Podstawowa Załuczne
3. Szkoła Podstawowa Nr 3 Rabka-Zdrój
4-6. SP Sieniawa, SP 1 Krościenko, SP 1 Szczawnica
7-9. SP Pieniążkowice, SP Rokiciny Pdh, SP Odrowąż
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Maksymilian Milc z SP 2 Rabka-Zdrój.
Zespoły z miejsc od 1 do 3 w obu kategoriach otrzymały medale i puchary Starosty Nowotarskiego, najlepsi zawodnicy – statuetki.
Koordynator Ośrodka Rabka-Zdrój, Zbigniew Pistor