04.06.2022 | Czytano: 4440

Klasa A: Hattricki Łukaszczyka i Brzany. Czoło tabeli bez zmian (+zdjęcia)

Zakończyła się 23 kolejka podhalańskiej A klasy. Liderzy tabeli zwyciężyli swoje spotkania i zachowali pozycje.

2:4 Borzęcki 75
Lokomotiv - Góra - Miśkowiec, Florczy, Rapacz D., Smętek, Rapacz K.,Lukaszka, Pyka Karol, Pyka Krystian, Ślaga, Wnękowicz (rezerwowi: Czyszcoń p., Czyszczoń T., Sularz, Gwiżdż Ł., Gwiżdż D.)
Orkan - Szklarz M. - Polak, Możdżeń, Lesniak, Trybuła, Kasiniak Ł., Skawski, Saleh, Borzęcki, Filipek, Worwa (rezerwowi: Szklarz T., Kojs, Pałasz, Gromczak, Firek, Kasiniak P.)

Lubań Tylmanowa - KS Zakopane 3:0 (3:0)
1:0 Kurnyta 10
2:0 Zep 30
3:0 Zep 31
Lubań:  Gołdyn - Kozielec K., Lizoń (Kozielec A. 46), Matyszok, Kołodziej, Noworolnik, Kurnyta, Adamczyk, Gołdyn S (Bodziarczyk 46), Kwit, Zep (Zacher 70)
Zakopane: Zawratka - Król (Matkowski 56), Bogdanowicz, Miśkowiec, Lipowy, Polmrich, Wszołek, Bachleda-Żarski, Matriuk, Szczygieł, Gorlicki

Skalni Zaskale - Unia Naprawa 4:1 (1:1)
1:0 Łukaszczyk 8
1:1 Bal 24
2:1 Łukaszczyk 68
3:1 Król 87
4:1 Łukaszczyk 89
Skalni: Cisoń - Józefczak, Strama S., Sternał, Chorążak K, Gacek G., Łęczycki, Chorążak J., Król, Bryja, Łukaszczyk (rezerwowi: Sowa, Strug, Strama K., Truty, Gacek P.)
Unia: Drobny - Święchowicz T., Święchowicz M., Masłowski, Nowak, Proszek, Białoński, Mirek, Janiak, Masłowiec, Bal (rezerwowi: Żur, Zając, Tymański, Gacek)

8' Gol 1-0 Dośrodkowanie Króla z lewego sektora, niepilnowany na 5 metrze Lukaszczyk pakuje piłkę do siatki
24' Gol! 1-1 Rzut wolny dla Unii, w zamieszaniu podbramkowym Bal strzela wyrównującą bramkę
68' Gol! 2-1 Rzut wolny z 40 metra, dośrodkowanie Stramy, przepiękny strzał głową Łukaszczyka z 15 metra w okienko bramki
87' Gol! 3-1 Dwójkowa akcja Łukaszczyk-Król i ten drugi uderzył po długim rogu nie do obrony
89' Gol! 4-1 Płaskie dośrodkowanie Króla akcje zamyka wślizgiem Łukaszczyk

Bór Dębno - GKS Łapsze Niżne 4:0 (1:0)
1:0 Iglar
2:0 Wróbel
3:0 Grzywnowicz Marcin
4:0 Ćwiertnia
Bór: Pyrek - Potoczak K, Gąsiorek, Grzywnowicz Marcin, Brynczka, Grzywnowicz Mateusz, Iglar, Kozioł, Grzywnowicz T., Wróbel, Kozioł (rezerwowi: Zoń, Kudasik, Regiec, Ćwiertnia, Potoczak M., Dutkiewicz)
Łapsze: Rusnaczyk - Bryja P., Sztuczka, Handzel, Labuda, Topór, Kuruc, Milaniak, Truty, Babiarz, Kubasek

Biały Dunajec - Dunajec Ostrowsko 0:1 (0:0)
0:1 Kamiński Kamil 67
Biali: Bryjak - Franosz, Polak Ł., Karpiel J., Polak T., Kliś, Karpiel M., Niemiec, Tkachuk, Antoł, Fryzowicz (rezerwowi: Bigos, Łojas, Szostak, Stołowski)
Dunajec: Kobal - Ziętara, Krupa, Kuchta, Rabiański, Szczepaniak, Kozieł, Kamiński Skawery, Szubert, Kamiński Kamil, Budz (rezerwowi: Moczarny)

Jordan Jordanów - Orawa Jabłonka 5:0 (2:0)
1:0 Brzana 25
2:0 Gancarczyk 35
3:0 Brzana 47
4:0 Brzana 66
5:0 Radoń K. 90+1
Jordan: Teper - Ferek, Ryś, Sarna, Kulak, Tyrpa, Dziadkowiec, Wójciak, Wróbel, Gancarczyk, Brzana (rezerwowi; Sum, Wjtowicz, Kołodziejczyk, Radoń M., Jochymek, Rączka, Radoń K.)
Orawa: Potaczek - Możdżeń, Sikora, Bełciak M., Marzec K., Baraściak, Dworszczak, Kasprzak, Styruła, Janowiak, Andrasiak (rezerwowi: Krzysiak, Smutek, Marzec M., Bełciak D)

25' - Gol 1:0 Brzana z wolnego z 16 metra mocnym strzałem pod poprzeczkę
35' - Gol 2:0 Wójciak z pola karnego piękmnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje bramkarza
47' - Gol! 3:0 Brzana w polu karny mija bramkarza i jest 3:0
66' - Gol! 4:0 Brzana po asyscie Gancarzcyka zdobywa hattricka
90+1' - Gol! 5:0 Radoń Kacper w polu karnym pokonuje bramkarza

wo/

Masz informacje na temat tych meczy, chcesz coś uzupełnić lub dodać? Podziel się z nami i naszymi Czytelnikami! Dzwoń lub wyślij sms na nr 790473860, możesz też wysłać mail na redakcja@sportowepodhale.pl lub znaleźć nas na facebook.com/sportowepodhale