15.05.2022 | Czytano: 3439

Klasa A: Hattricki Hagowskiego i Kacpra Radonia (+ dwie galerie)

Meczem w Naprawie rozpoczęła się kolejna kolejka podhalańskiej klasy A.

Unia Naprawa - Lubań Tylmanowa 2:1 (0:1)
0:1 Zep 8
1:1 Masłowiec 52
1:2 Talarczyk 67
Unia: Wojdyła - Żur, Masłowski, Nowak, Mirek, Żegleń R., Białoński, Mastela, Flaga, Żegleń M., Masłowiec (rezerwowi: Zając, Drobny, Bal, Kulka, Gacek)
Lubań: Gołdyn H. - Lizoń, Hebda, Kołodziej, Noworolnik, Kuzrnyta, Adamczyk, Talarczyk, Ligas, Zieianek, Zep (rezerwowi: Kozielec K., Zacher, Matyszok, Kozielec A., Paluch, Kwit)


Lubań Maniowy Zapora Kluszkowce - Biali Bialy Dunajec 7:0 (1:0) 
1:0 Franczak 10
2:0 Hagowski 52
3:0 Diaz 62
4:0 Hagowski 67
5:0 Hagowski 68
6:0 Ostachowski 75
7:0 Diaz 82
Zapora: Berlizov - Koczór, Kopytko, Klag, Miranda, Diza, Jazgar, Hagowski, Franczak, Ostachowski, Leśnicki (rezerwowi: Nazarenko, Plewa, Słowik, Batkiewicz, Gorlicki, Ciesielka)
Biali: Bryjak - Gąsior, Polak, Jamrozowicz, Łukaszczyk A., Łukaszczyk P., Antoł, Bachleda-Baca, Franosz, Fryzowicz, Skupień (rezerwowi: Niemiec, Kliś, Tkachuk) 

Mecz był okazją do debiutu na boisku trenera pierwszej drużyny Lubania Pawła Batkiewcza, który wszedł na murawę w 80 minucie. 


Orkan Raba Wyżna - Orawa Jabłonka 5:0 (2:0)
1:0 Borzęcki 10
2:0 Saleh 28
3:0 Gromczak 49
4:0 Trybuła 62
5:0 Skawski 75 
Orkan: Szklarz - Świder, Lesniak, Możdżeń, Gromczak, Skawski, Kasiniak, Saleh, Trybuła, Borzęcki, Filipek (rezerwowi: Szklarz M., Kasieniak, Pałasz, Firek)
Orawa: Krzysiak - Knapczyk, Marzec, Bełciak, Jądła, Trybuła, Smutek, Sikora, Potaczek, Kot (rezerwowi: Janowiak, Dworszczak, Smutek)


Dunajec Ostrowsko - Jordan Jordanów 1:7 (0:3)
0:1 Tyrpa 26
0:2 Garncaczyk 28
0:3 Olbrycht samobójczy 34  
0:4 Radoń K. 49
0:5 Radoń K. 60
​1:5 Jaworski 63
1:6 Radoń K. 83
1:7 Wójciak 91
Dunajec: Gucwa - Budz, Jaworski, Szczepaniak, Krupa, Olbrycht, Kamiński Ksawer, Kamiński Kamil, Waksmundzki, Sral, Moczarny (rezerwowi: Leśnicki, Kołodziejczyk)
Jordan: Sum - Ferek, Radoń M., Burtan, Tyrpa G., Tyrpa F., Dziadkowiec, Jochymek, Rączka, Radoń K., Gancarczyk (rezerwowi: Teper, Kołodziejczyk, Sarna, Wójciak, Wróbel)


GKS Łapsze Niżne - KS Lokomotiv Chabówka 3:0 walkower

Łapsze: Bryja - Borowski, Chmiel, Kuruc, Nowobilski, Handzel, Kubasek, Topór A., Jandura, Truty, Sztuczka (rezerwowi: Rusnarczyk, Kowalczyk, Stanek, Topór D.)

Bór Dębno - Skalni Zaskale 1:0 (0:0)
1:0 Kozioł Sz.
Bór:  Pyrek - Kozioł M., Potoczak K., Grzywnowicz Mat., Potoczak P., Potoczak M., Dutkiewicz, Iglar, Kozioł Sz, Grzywnowicz Mar., Regiec (rezerwowi:  Grzywnowicz T., Warmuz, Kudasik, Guros, Janeczek)
Skalni: Sowa - Józefczak, Sternal, Łęczycki, Chorążak, Czajkowski, Gacek, Król, Chorążak, Łukaszczyk, Bryja (rezerwowi: Truty, Strug, Strama S., Chorążak K.)

Momenty były:
7' błąd w obronie kapitana dużyny Boru, strzal oddaje Król broni Pyrek.
19' Potoczak Patryk do środka pola piłka wypada na 16 m Dutkiewicz z dystansu blisko bramki. 
29' Potoczak Patryk mocne uderzenie z 40 m piłka obok słupka.
35' Grzywnowicz Mateusz wrzuca wysoką piłkę na 5 metr, lecz Kozioł Szczepan nie trafia w piłke.
37' akcja Gości w polu bramowym, blisko sdzia, faul symuluje Król po czym otrzymuje zółtą kartkę.  
43' groźna akcja, błąd Patryka Potoczaka, piłkę wrzuca Król sytucje ratuje Pyrek.
45' kolejny błąd obrońców Boru, ponownie dobra obrona Pyrka przez co do przerwy 0:0
47' akcja środkiem boiska Regiec podaje do Marcina Grzywnowicza a ten oddaje strzał blisko bramki.
51' Dutkiewicz wykonuje stały fragment z 18 m pilka leci w okienko broni Sowa.
56' GOL! 1:0 błąd obrońców z Zaskala a dokladniej Stramy, pilke odbiera Iglar podaje do Szczepana Kozła ten strzela w długi róg bramkarz bez szans
59' stały fragment wykonuje Marcin Grzywnowicz piłka trafia w poprzeczke.
62' teraz ładnym stałym fragmentem podpisuje sie Król piłka delikatnie nad porzeczką.
67' akcja gości lewą stroną boiska strzał oddaje Truty piłka przelatuje blisko bramki.
71' Marcin Grzywnowicz wygrywa wyścig z obrońcami Zaskala oddaje mocny strzał broni golkiper gosci, pilka wylatuje na 10 metr potężnym strzałem popisuje sie Iglar, jednak ąwietna parada Sowy ratuje ich przed utratą drugiej bramki.
87' akcja prawą stroną boiska strzałem kończy Chorążak ale na posterunku bezbłędny w tym meczu Pyrek.

Masz informacje na temat tych meczy, chcesz coś uzupełnić lub dodać? Podziel się z nami i naszymi Czytelnikami! Dzwoń lub wyślij sms na nr 790473860, możesz też wysłać mail na redakcja@sportowepodhale.pl lub znaleźć nas na facebook.com/sportowepodhale

wo/

Reklama

Komentarze





Tabela - III liga

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Cracovia II 2 6
2. Avia Świdnik 2 6
3. Sokół Sieniawa 2 6
4. Wieczysta Kraków 2 4
5. Stal Stalowa Wola 2 3
6. Orlęta Radzyń Podlaski 2 3
7. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2 3
8. Unia Tarnów 2 3
9. Wisłoka Dębica 2 3
10. Czarni Połaniec 2 3
11. Lublinianka Lublin 2 3
12. Podlasie Biała Podlaska 2 2
13. Korona II Kielce 2 2
14. Chełmianka Chełm 2 1
15. ŁKS Łagów 2 1
16. Podhale Nowy Targ 2 1
17. Wisła Sandomierz 2 0
18. KS Wiązownica 2 0
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 17.08
    17:00
    Czarni Połaniec - Podhale Nowy Targ III liga
  • 17:00
    Avia Świdnik - ŁKS Łagów III liga
  • 17:00
    Korona II Kielce - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski III liga
  • 17:00
    Wisłoka Dębica - Podlasie Biała Podlaska III liga
  • 17:00
    Wieczysta Kraków - Sokół Sieniawa III liga
  • 17:00
    Chełmianka Chełm - Orlęta Radzyń Podlaski III liga
  • 17:00
    Unia Tarnów - Stal Stalowa Wola III liga
  • 17:00
    KS Wiązownica - Lublinianka Lublin III liga
  • 17:00
    Cracovia II - Wisła Sandomierz III liga
  • 17:30
    Wiatr Ludźmierz - Wierchy Pasierbiec Klasa Okręgowa
    17.08
  • 18:00
    Korona Niedzieliska - Dunajec Nowy Sącz V liga
    19.08
  • 11:00
    Poprad Muszyna - Wierchy Rabka Zdrój IV liga
  • 11:00
    Bruk-Bet Termalica II Nieciecza - Barciczanka Barcice IV liga
  • 11:00
    Unia Oświęcim - Radziszowianka Radziszów IV liga
  • 16:00
    Jarmuta Szczawnica - GKS Drwinia V liga
  • 17:00
    Metal Tarnów - Zalesianka Zalesie V liga
  • 17:00
    Turbacz Mszana Dolna - Płomień Limanowa Klasa Okręgowa
  • 17:00
    Lubań Maniowy - Beskid Andrychów IV liga
  • 17:00
    Dalin Myślenice - Orzeł Ryczów IV liga
  • 17:00
    Glinik Gorlice - Limanovia Limanowa IV liga
  • 17:00
    Bocheński KS - Kolejarz Stróże V liga
  • 17:00
    Tarnovia Tarnów - Tuchovia Tuchów V liga
  • 17:00
    Lokomotiv Chabówka - Skalni Zaskale Klasa A
  • 17:00
    Zawrat Bukowina Tatrzańska - Jordan Jordanów Klasa Okręgowa
  • 17:30
    Okocimski KS Brzesko - Wiślanie Jaśkowice IV liga
  • 17:30
    Wierchy Lasek - Lubań Tylmanowa Klasa A
  • 17:30
    Dunajec Ostrowsko - Lubań Maniowy - Zapora Kluszkowce II Klasa A
  • 18:00
    Radłovia Radłów - Orkan Szczyrzyc V liga
  • 18:00
    Czarni Czarny Dunajec - Unia Naprawa Klasa A
    20.08
  • 12:00
    Krokus Przyszowa - Wiatr Ludźmierz Klasa Okręgowa
  • 14:00
    Granit Czarna Góra - Bór Dębno Klasa A
  • 14:00
    Przełęcz Łopuszna - GKS Łapsze Niżne Klasa A
  • 15:00
    Biali Biały Dunajec - Orawa Jabłonka Klasa A
  • 15:00
    Babia Góra Lipnica Wielka - Słomka Siekierczyna Klasa Okręgowa
  • 15:00
    LKS Szaflary - AKS Ujanowice Klasa Okręgowa
  • 16:00
    Huragan Waksmund - Gorce Kamienica Klasa Okręgowa
  • 17:00
    Wolania Wola Rzędzińska - Barciczanka Barcice IV liga
  • 17:00
    LKS Jawiszowice - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska IV liga
  • 17:00
    Sokół Słopnice - GLKS Gromnik V liga
  • 17:00
    Dunajec Zakliczyn - Watra Białka Tatrzańska V liga
  • 17:00
    Wierchy Pasierbiec - Orkan Raba Wyżna Klasa Okręgowa
    21.08
zobacz więcej
reklama