Skalni: Sowa - Józefczak, Sternal, Łęczycki, Chorążak, Czajkowski, Gacek, Król, Chorążak, Łukaszczyk, Bryja (rezerwowi: Truty, Strug, Strama S., Strama K., Waliczek, Obrzut, Cisoń)
Biali: Bryja - Krpiel, Gąsior, Jamrozowicz, Polak, Łukaszczyk A, Łukaszczyk P., Kliś, Antoł, Tylka, Franosz (rezerwowi: Skupień, Karpiel, Niemiec)

Dunajec Ostrowsko - KS Zakopane 4:1 (3:0)
4:1 Gubała z karnego 88
Dunajec: Kobal - Olbrycht, Rabiański, Ziętara, Kamiński Kamil, Kamiński Ksawery, Kuchta, Korczak, Szczepaniak, Jaworski, Szubert (rezerwowi: Gucwa, Wodziak, Kozieł, Leśnicki, Moczarny, Waksmundzki)
Zakopane: Zawartka - Bobrowski, Gubała, Wszołek, Kozioł, Stalmach, Celej, Szczygieł, Cucich, Klement, Król (rezerwowi: Matkowski, Gorlicki)

Orawa Jabłonka - Unia Naprawa 3:3 (2:0)
Bramki dla Orawy: Kasprzak, Andrasiak, Bełciak, dla Naprawy: 2x Jakub Porębski, Marcin Żegleń
Orawa:
Krzysiak, Bełciak, Dworszczak, Smutek, Sipiora, Styruła, Sikora, Marzec, Baraściak, Kasprzak, Andrasiak
Unia: Wojdyła - Święchowicz M., Święchowicz T., Janoiak, Nowak, Masłowski, Białoński, Masłowiec, Porębski, Mastela, Bal (rezerwowi: Żur, Drobny, Żegleń R., Żegleń M.)

GKS Łapsze Niżne - Jordan Jordanów 0:8 (0:4)
0:8 Radoń K. 92
Łapsze: Bryja - Borowski, Kuruc, Kowalczyk M., Handzel, Kubasek, Topór, Kowalczyk T., Sztuczka, Truty, Chmiel (rezerwowi: Rusnarczyk, babiarz, Rzepiszczak)
Jordan: Sum - Ferek, Ryś, Burtan, Kulak, Tyrpa G., Dziadkowiec, Wójciak, Rączka, Brzana, Gancarczyk (rezerwowi: Teper, Sarna, Radoń M., Kołodziejczyk, Tyrpa F., Jochymek, Radoń K.)

Lubań II Zapora - Lubań Tylmanowa 3:2 (2:0)
1:0 Sikora A. 4
2:0 Hagowski 17
3:0 Hagowski 46
3:1 Słowik samobójcza 85
3:2 Talarczyk 87
Zapora: Sikora J. - Jazgar, Koczór, Kopytko, Hagowski, Bednarczyk, Sikora M., Jandura, Sikora A., Miranda, Lesnicki (rezerwowi: Słowik, Dziatkowicz, Klag, Plewa)
Tylmanowa: Gołdyn - Ziemianek, Lizoń, Hebda, Kołodziej, Noworolnik, Kurnyta, Adamczyk, Talarczyk, Kozielec K., Zep (rezerwowi: Bodziarczyk, Kozielec A., Matyszok, Zacher, Paluch, Kozielec P., Kwit)

Wygrana cieszy - mówi Zbigniew Koczów z Zapory. - Tym bardziej, że zdobyta bez pomocy 4 ligowych graczy.

Bór Dębno - Lokomotiv Chabówka 5:1 (2:0)
1:0 Iglar  3
2:0 Kozioł Szczepan 43
3:0 Gąsiorek 50
4:0 Dutkiewicz 53
4:1 Sularz 80
5:1 Myśliwiec 90
Bór: Pyrek - Kozioł M., Potoczak K., Grzywnowicz Mateusz, Potoczak P., Gąsiorek, Potoczak M., Dutkiewicz, Iglar, Kozioł Sz., Grzywnowicz Marcin (rezerwowi: Mlynarczyk, Grzywnowicz T.,  Warmuz, Myśliwiec, Kudasik, Guros, Brynczka)
Lokomotiv: Gwiżdż - Smetek, Rapacz, Czyszczoń, Aksamit, łapsa, Rapacz, Pyka K., Nawara M., Mrożek, Macioł (rezerwowi: Sularz, Czyszczoń T., Nawara D., Pyka K.)

0' drużyna Bór Dębno wchodzi na płytę boiska w koszulkach z grafiką wiernego fana i przyjaciela, który zmarł tragicznie pół roku temu.
1' Marcin Grzywnowicz zgrywa piłkę do Dutkiewicza ten źle przyjmuje i z 5 metra posyła piłkę poza bramkę.
3' GOL!! rzut rożny wykonuje Dutkiewicz, błąd bramkarza gości, Iglar pakuje futbolówkę do siatki.
13' powtórka z rozrywki rzut rożny wykonuje Dutkiewicz, posyła piłkę na głowę Iglara ten oddaje strzał  z główki w poprzeczkę  piłka wraca na boisko.
17' Mrożek zagrywa prostopadłe podanie  do Macioła ale bramkarz gospodarzy szybszy.
19' rzut wolny na Boru, Dutkiewicz zagrywa do Marcina Grzywnowicza lecz ten bez pomysłu.
21'  Nawara kiwa jednego z obrońców Dębna poczym oddaje strzał ale zbyt wysoko.
29' stały fragment dla gości piłka trafia do Czyszczonia ten główkuje piłka przelatuje lekko ponad poprzeczką.
31' piękna akcja gospodarzy -  Szczepan Kozioł zagrywa do Gąsiorka ten na puste pole do Dutkiewicza, lecz marnuje dobra okazję.
40' Szczepan Kozioł, sam na sam z bramkarzem lecz posyła piłkę poza bramke.
43' GOL! Iglar wrzuca piłkę do Kozła na 5metr, ten uderza z  głowki na pustą bramkę
50" GOL! Po raz kolejny Dutkiewicz dobrze wykonujel rzut rożny, głowę dokłada Gąsiorek i jest 3:0.
54" GOL! Teraz Gąsiorek odpłaca sie podaniem do Dutkiewicza ten wychodzi  sam na sam, bramkarz bez szans.
67" podobna sytuacja Gąsiorek do  Dutkiewicza, lecz ten razem górą bramkarz gości.
70" pierwsza akcja gości w drugiej połowie Rapacz ze strzałem z dystansu próbuje, lecz zbyt słabo.
73" Myśliwiec mija obrońców zagrywa do Kudasika, a ten nie trafia w piłkę.
75" akcja srodkiem pola Rapacz do Macioła ten oddaje strzał ale wprost w Pyrka.
77" Kudasik wychodzi sam na sam, lecz bez pomysłu kończy strzałem poza bramkę.
80" GOL! akcja prawa stroną LKarol Pyka wrzuca piłkę do środka pola, ta trafia pod nogi Sularza i lokuje ją w siatce.
84" kolejna akcja sam na sam Szczepana Kozła górą golkiper gości.
86" rzut wolny dla gospodarzy wykonuje Tomasz Grzywnowicz, ładny, mocny strzał jednak delikatnie nad  poprzeczką .
89" akcja Lokomotivu Karol Pyka zagrywa do Krystiana Pyki lecz ten nie trafia w piłkę.
90" GOL! Szczepan Kozioł podaje na 10 metr do Brynczki ten kładzie bramkarza po czym wystawia piłkę na pustą bramkę do Myśliwca

wo/ zdj. Michał Adamowski

Masz informacje na temat tych meczy, chcesz coś uzupełnić lub dodać? Podziel się z nami i naszymi Czytelnikami! Dzwoń lub wyślij sms na nr 790473860, możesz też wysłać mail na redakcja@sportowepodhale.pl lub znaleźć nas na facebook.com/sportowepodhale