08.02.2022 | Czytano: 969

Siatkarskie święto wraca do Białki Tatrzańskiej

Po kilku miesięcznej przerwie pasjonaci siatkówki zagoszczą ponownie w gminnym centrum rekreacji i sportu w Białce Tatrzańskiej w ramach drugiej edycji Turnieju Piłki Siatkowej drużyn mieszanych

W ostatni weekend ferii 26-27 lutego zostanie rozegrany ogólnopolski turniej Piłki Siatkowej drużyn mieszanych, w którym udział weźmie aż 18 drużyn, które powalczą o zwycięstwo w kolejnej edycji święta siatkarskiego w Białce Tatrzańskiej. 

Tym razem drużyny będą walczyć aż dwa dni. Pierwszego dnia mecze rozegrają się w grupach o awans do fazy play off w niedziele. Dzień później rozegrane zostaną finały, które wyłonią zwycięzcę - mówią organizatorzy. 

Serdecznie zapraszamy już dzisiaj w imieniu organizatorów do kibicowania oraz wspierania drużyn w walce o wygraną. Emocji na pewno nie zabraknie. 

Serdecznie dziękujemy partnerom, bez których ciężko by było zorganizować sportowe wydarzenie - dodają Jacek Bałos oraz Patrycja Strama, organizatorzy turnieju. - Są wśród nich Kotelnica, Terma BANIA, Hotel BANIA, Firma Remontowo - Budowlana Michał SOWA, KOZINIEC Czarna Góra, Medical Clinic PODHALE, Wypożyczalnia WALUŚ SKI, Mc DONALD, Schronisko Bukowina, BAŁOS|ART,  Elmont, BALVITEN, THORNEL.pl oraz Piekarnia Piotr Żarnecki. Dziękujemy też za wsporcie Gminie Bukowina Tatrzańska, Czas na BIAŁKE, Gminnemu Centrum Rekreacji i Sportu w Białce Tatrzańskiej. 
 
mat. prasowe

Komentarze

reklama