11.11.2021 | Czytano: 727

Igrzyska Młodzieży Szkole w piłce halowej

W miniony wtorek na hali sportowej w Maniowach odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Nowotarskiego w halowej piłce nożne chłopców organizowane przez Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

Do rywalizacji stanęły reprezentacje Szkół Podstawowych z Waksmunda, Szczawnicy, Nowego Targu, Spytkowic, Skawy i Ochotnicy Skrodne. Rozgrywki odbywały się z podziałem na grupy.

W grupie A spotkały się: 
Szkoła Podstawowa Ochotnica Skrodne  -  Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica 3 : 0 (2 : 0)
Szkoła Podstawowa Ochotnica Skrodne  - Szkoła Podstawowa Waksmund 4 : 0 (1 : 0)   
Szkoła Podstawowa Waksmund - Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica 6 : 0 (2 : 0)

Kolejność w grupie:
1 miejsce: Szkoła Podstawowa Ochotnica Skrodne
2 miejsce: Szkoła Podstawowa Waksmund
3 miejsce: Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica


W grupie B spotkały sie:
Szkoła Podstawowa Nr 2 Nowy Targ – Szkoła Podstawowa Nr 1 Spytkowice 6 : 3 (3 : 0)
Szkoła Podstawowa Nr 1 Skawa - Szkoła Podstawowa Nr 2 Nowy Targ 3 : 2 (1 : 0)
Szkoła Podstawowa Nr 1 Skawa - Szkoła Podstawowa Nr 1 Spytkowice 4 : 2 (1 :0)

Kolejność w grupie: 
1 miejsce: Szkoła Podstawowa Nr 1 Skawa
2 miejsce: Szkoła Podstawowa Nr 2 Nowy Targ
3 miejsce: Szkoła Podstawowa Nr 1 Spytkowice


W półfinałach spotkały się:
Szkoła Podstawowa Nr 2 Nowy Targ – Szkoła Podstawowa Ochotnica Skrodne 3 : 0 (2 : 0)
Szkoła Podstawowa Nr 1 Skawa – Szkoła Podstawowa Waksmund 4 : 1 (1 : 0)

O miejsce III
Szkoła Podstawowa Ochotnica Skrodne  – Szkoła Podstawowa Waksmund 4 : 1 (1 : 1)

Finał:
Szkoła Podstawowa Nr 2 Nowy Targ – Szkoła Podstawowa Nr 1 Skawa 2 : 0 (1 : 0)


Klasyfikacja końcowa:
1 miejsce:  Szkoła Podstawowa Nr 2 Nowy Targ
2 miejsce: Szkoła Podstawowa Nr 1 Skawa
3 miejsce: Szkoła Podstawowa Ochotnica Skrodne
4 miejsce: Szkoła Podstawowa Waksmund
5 miejsce: Szkoła Podstawowa Nr 1 Spytkowice, Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica     


Skład zywięskiej drużyny: Adam Chmioła ,  Piotr Gniadek, Dawid Habura, Krystian Kenig, Filip Kubiak, Kacper Legutko, Michał Misiura , Marcin Podkanowicz, Norbert Tętnowski,  Szymon Tokarczyk. Opiekun: Rafał Adamczyk 

Najlepszym zawodnikiem wybrany został Norbert Chrobak ze szkoły Podstawowej  Ochotnica Skrodne

Prawo reprezentowania powiatu nowotarskiego na zawodach rejonowych uzyskała drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowym Targu


mat. prasowe

Reklama

Komentarze





reklama