Na dziś zaplanowano cztery spotkania ostatniem 14 kolejki podhalańskiej klasy A. Jutro odbędą się dwa kolejne.

KS Lokomotiv Skomielna - Lubań Tylmanowa 3:0 walkower
Druzyna z Tylmanowej nie stawiła sie na mecz
KS Lokomotiv: Gwiżdż D. - Miśkowiec S., Florczyk, Rapacz, Łukaszka, Mrożek, Ślaga, Panek, Kościelniak, Pyka, Sularz (rezerwowi: Wnekowicz, Macioł, Aksamit, Czyszczoń, Filas)

2:0 Grzywnowicz 22
3:0 Guroś 62
Bór: Pyrek - Potoczak K, Kozioł M.,  Potoczak P., Wróbel, Potoczak M.,  Gąsiorek, Dutkiewicz, Brynczka, Grzywnowicz, Kozioł S. (rezerwowi: Guros, Ćwiertnia, Janeczek, Kudasik, Zoń)

Momenty:
4' rzut rożny Dutkiewicz na głowę Gąsiorka piłka mija lewy słupek.
15' Grzywnowicz zgrywa piłke na 16 metr do Dutkiewicza ten oddaje mocny strzał,  broni bramkarz gości.
17' akcja prawą strona boiska Pawlik wrzuca piłkę w pole karne strzał oddaje Kozioł pewna interwencja Pyrka.
19' gol! Gąsiorek lewa strona zagrywa w pole karne, spóźniona reakcja bramkarza gości, po czym Quintanilla pakuje piłkę we własną bramkę.
21' Dutkiewicz oddaje strzał z dystansu piłka leci jednak  delikatnie nad porzeczką.
22' gol! Marcin Grzywnowicz ogrywa obrońcę Stolarczyk obraca się z piłką i oddaje strzał bramkarz bez szans.
26' Brynczka podaje piłkę przed pole bramkowe, strzał oddaje Grzywnowicz broni nr 93.
28' Leśniak drybluje w środku pola po czym oddaje strzał z 25 metrów piłka leci nad poprzeczką.
32' akcja prawą strona boiska strzałem kończy Szczygieł ale uderza w boczną siatkę.
37' strzał z 18 metrów M. Potoczaka lewej nogi, piękna interwencja golkipera KS Zakopane
48' akcja przed polem brakowym Brynczka podaje Dutkieiwczowi, ten oddaje ładny strzał, pilka pokręcona znowu delikatnie mija bramke nad porzeczką.
50' Kozioł kiwa obrońców Boru po czym oddaje mocny strzał ale wprost w Pyrka.
52' Wróbel fauluje Króla tuż przed szesnastką. Rzut wolny wykonuje Pawlik strzał w światło bramki  bramkarz Boru wybija piłkę na rzut rożny.
54' Brynczka  podaje piłke na puste pole do Janeczka ten obija bramkarza gości.
56' Pawlik podaje między obrońców Boru do Kozła, ten kończy strzałem ale zbyt słabo.
58' piękna piłka Wróbla do Grzywnowicza, nastepnie w  akcji sam na sam przewraca sie w polu karnym.
62' gol Zoń obsługuje Gurosia pieknym podaniem, Guroś oddaje piekny strzał w długi róg, bramkarz bez sznas
67' akcja prawą stroną boiska Kozioł zagrywa do Da Silvy, ten oddaje strzał ale wysoko bez pomysłu.
72' Kudasik podaje piłkę  miedzy obronców  Janeczek kończy strzałem  w boczną siatkę.
84' Brynczka  wrzuca piłke na 10 metr, Guroś glówkuje, piękna parada bramkarza.
86' K.Potoczak obsługuje Brynczke pięknym podaniem, ten akcje sam na sam kończy strzałem poza bramką.

Skalni Zaskale  - Orawa Jabłonka 2:4 (2:2)
1:0 Król
1:1 Andrasiak
1:2 Kasprzak P.
2:2 Bryja
2:3 Bełciak M.
2:4 Kapsrzak P.
Skalni: Sowa - Truty M., Strama S., Strug, Bryja, Gacek P., Czajkowski, Gacek N., Król M., Gacek G., Łukaszczyk (rezerwowi: Prokop, Cisoń, Obrzut)
Orawa: Potaczek - Sipiora, Bełciak M., Joniak, Dworszczak, Andrasiak, Kasprzak P., Bełciak D., Smutek D, Sikora, Marzec K. (rezerwowi; Zubrzycki, Styruła, Krzysiak, Marzec M., Kasprzak K., Jazowski)

GKS Łapsze Niżne - Dunajec Ostrowsko 4:2 (1:2)
GKS: Bryja - Handzel, Borowski, Białoń, Labuda, Kowalczyk, Chmiel, Kuruc, Topór, Bryja, Kubasek (rezerwowi; Brynczka, Babiarz, Topór, Bogaczyk)
Dunajec: Gucwa - Budz, Olbrycht, Krupa, Wszołek, Kuchta, Kamiński A., Dankanych, Kamiński Kamil, Kamiński Ksawery, Sarna (rezerwowi; Leśnicki, Wróbel, Ziętara)

Lubań II Maniowy Zapora Kluszkowce - Orkan Raba Wyżna 3:2 (2:1)
1:0 Sikora M. 17
1:1 Firek 27
2:1 Sikora M 44
3:1 Sikora M. z przewrotki 64
3:2 Firek 67
Lubań: Świerad - Kopytko, Koczór, Bednarczyk, Jazgar, Szwajnos, Wróbel, Jandura, Noworolnik, Sikora M., Sikora A. (rezerwowi: Nazarenko, Klag, Lesnicki, Kowalczyk)
Orkan: Szklarz T. - Możdżeń S., Skawski, Kaliński, Sawina, Świder, Gromczak, Kasiniak, Ł. Filipek, Możdżeń R., Możdżeń P. (rezerwowi: Szklarz M., Kasiniak P., Pałasz, Lichosyt-Ogrodny, Firek, Kojs)

Biali Biały Dunajec - Jordan Jordanów 2:2 (2:0)
1:0 Zapotoczny 28
2:0 Karpiel 39
2:1 Wróbel 79
2:2 Radoń 93
Biali: Skupień - Pańszczyk, Polak, Karpiel, Łukaszczyk A., Antoł, Marduła, Bryjak, Kliś, Zapotoczny, Łukaszczyk P. (rezerwowi: Bachleda-Baca, Dziwisz, Staszel, łojas, Szostak, Franosz)
Jordan: Kotlarz - Wójtowicz, Ryś, Burtan, Tyrpa, Szklany, Dziadkowiec, Ferek, Wójciak, Radoń, Brzana (rezerwowi: Sum, Sarna, Kulak, Moskalski, Wróbel, Radoń)

wo/

Masz informacje na temat tych meczy, chcesz coś uzupełnić lub dodać? Podziel się z nami i naszymi Czytelnikami! Dzwoń lub wyślij sms na nr 790473860, możesz też wysłać mail na redakcja@sportowepodhale.pl lub znaleźć nas na facebook.com/sportowepodhale